Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Luzia&Funia']Nie ma roku To jest miot z jej pierwszej cieczki :angryy:[/quote] A gdzie towarzystwo teraz przebywa?
  2. Strasznie się cieszę :multi: Nie zapominajcie o jej koleżance, która została tam w schronie :(
  3. Ile mamusia może mieć latek?
  4. [quote name='Isadora7']Ja pisałam ostatnio z dziewczyną z Warszawy chętna wziąc jamnika na tymczas. Ale nie wiem jak to wyglądałoby w tym przypadku, poza tym wg mnie dość drogo 300 zł + karma. Ale kopię może sie jeszcze do czegoś dokopię.[/quote] Dokopałaś się może?
  5. Luka, masz pw ode mnie
  6. Co u Barrego? czy nadal szuka domu?
  7. Czy można prosić o wklejenie na 1 na jakie konto wpłacamy? ewentualnie na pw
  8. [quote name='Magija']zdjęcia: Sis Pies nr.3 [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fd5c44d3b33628d4.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/117/fd5c44d3b33628d4m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0c7e617a60d62038.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/117/0c7e617a60d62038m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c48405210edc724d.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/117/c48405210edc724dm.jpg[/IMG][/URL][/quote] Co to za piesek? On jest jeszcze w schronie?
  9. [quote name='mamanabank']Leni, słuchając opowieści mienty, to widzi mi się, że jak nic amstaffa powinnaś sobie sprawić :lol:[/quote] To nie są psy w moim typie :)
  10. [quote name='zuza911']Właśnie nie wiem ile łącznie, ale pewnie pojawi się na stronie:cool1: Eddie to pół-dzikusek, więc może być ciężko mimo urody:shake:[/quote] W nowym domu musiał by mieć czas na adaptację i przyzwyczajenie.
  11. [quote name='lolka']byłoby cudownie......tylko potrzebna by była chętna osoba z okolicy która by przypilnowała sprawę, ja mam do Legnicy ponad 100 km, nie dam rady nawet tam pojechać ludzie są bardzo mili, ale zagubieni .....cała sytuacja ich przerosła po prostu, próbowali już wszędzie , kontaktowali się ze wszystkimi fundacjami z prośbą o pomoc i na końcu trafili do naszego schroo, tzn wysłali błagalnego maila do naszego kierownika a on z kolei do nas, niestety trafili na bardzo niefortunny moment, nie dośc że mamy wieczne walki z wetem a do tego jeszcze doszła ta nieszczęsna sunia z 9 maluchami......sami jesteśmy na skraju dobicia:roll:[/quote] Ja jestem z Warszawy, mogę pomóc tylko na odległość. Jeśli jest jakiś kontakt z ludźmi to podeślij na pw
  12. Może go ogłosić? Ładny jest bardzo. Allegro spróbować? Na szybko jakiś bazarek na niego?
  13. Ja pisałam tylko pw, to mój nick z dogo masz
  14. Megii miała wczoraj trochę psiego nieszczęścia, więc nie zdążyła porobić fotek. A ja melduję co u psiulka: bidoczek z niego, ale grzeczniutki, chodzi przy nodze, lubi być blisko człowieka, cały czas się pilnuje. Żyje w zgodzie z innymi psami, jest wesolutki, daje się głaskać, ale jeszcze nie kładzie brzuszkiem do góry - widać nie czuje się jeszcze pewnie. Może mieć coś z jąderkami, nie daje sobie obejrzeć i nie wiadomo czy się tylko zdaje czy coś jest nie tak. Jutro będzie wet to obejrzy Megii w wolnej chwili napisze coś więcej
  15. Cieszę się że Dredzik pojechał do nowego domku, strasznie mi zapadł w serce ten psiak. Tyle bied :-( Ten cudowny, powinien szybko znaleźć domek.. [quote name='Bakteria'] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][B]Eddie[/B] to jeszcze młody piesek, mający około 2 lat. Jest średniego wzrostu. Do Schroniska trafił niedawno i jeszcze się nie odnalazł. Jest mocno wystraszony i nieufny, ale nie dziki. Widać, że tęskni za człowiekiem, potrzebuje tylko odrobiny cierpliwości na początek.[/CENTER] [CENTER][IMG]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/678/67/57/678675756[/IMG][/CENTER] [/quote]
  16. [quote name='Zofija']ISADORA, DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))) No i sami widzicie jaki Snupek ma domek. Na kanapie leży z Kajtusiem:). Teraz Snupek jest krakowiakiem- jadę do niego za około 2 tygodnie.[/quote] A w jakiej dzielnicy zamieszkał Snupek? Ja jestem często w Krakowie, może spotkam gdzieś Snupka na spacerku z moim kudłaczem :) Ja w okolicach Studenckiej zamieszkuję tymczasowo
  17. [quote name='eliza_sk']na tytuł przyjdzie odpowiednia pora - dziś zawożę Brusia i jak wrócę bez niego do domu to wtedy będzie czas na zmianę tutułu :evil_lol:[/quote] To trzymam kciuki. Jeszcze za nim zatęsknisz kochana :evil_lol:
  18. Może ktoś inny mógłby podjechać i zobaczyć co u niej?
  19. On jest taki cudny.. Żeby się szybko ktoś znalazł..
  20. [quote name='eliza_sk']Powiem Wam, że nawet go nie ogłaszałam jeszcze jakoś strasznie - miał allegro, alegratkę, gumtree i tyle :multi: Przystojniak z niego to i domek się znalazł szybko. Oj chciałabym być taką czarownicą co w tydzień dla każdego domek wyczaruje :evil_lol: [/quote] Jesteś na dobrej drodze..
  21. [quote name='eliza_sk'] A na wątku już napisałam, ze kolejna szczotka się błąka - tylko nie wiem czy pański czy bzy, bo widuję go bardzo nieregularnie, a I raz chyba 3 mies temu.[/quote] Ojej :( :(
  22. Super :) A ja zapraszam na bazarek dla Fafiego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-na-hotelik-sznaucerka-fafiego-do-18-07-a-141576/[/url]
×
×
  • Create New...