-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Ja miałam podobnie z moim jamnikiem - na początku ingerowałam w jego kótnie z psami i robił się coraz gorszy, bo widział że ma "obrońcę", więc potem go zostawiałam w takich sytuacjach i było dużo lepiej, więc teraz też nie będę rzucać się rozdzielać awanturników, muszą się sami dogadać, trudno :cool3:
-
Jamniczek SNUPI ma bajkowy domek u pani Marii w Krakowie
leni356 replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
WOW WOW może mnie też zaadoptują? :razz: domek super -
[quote name='malawaszka']fotki fotki jak najszybciej bo trzeba chłopaka ogłaszać i domku szukać[/quote] chyba dopiero po środzie, bo m fryzjera :razz:
-
Dzięki :) Dla mnie to był szok zobaczyć mojego kochanego i spokojnego psa rzucającego się innemu do gardła :razz:
-
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
leni356 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka'] W piątek jak wychodziły ode mnie koleżanki, to zamiast powiedzieć: Cześć fajnie było etc... To powiedziały: Cześć, zostaw go /czyt. nie oddawaj Gucia/ :roflt:[/quote] Haha. Wszyscy są zgodni w tym temacie :evil_lol: :evil_lol: -
Jamnisia trafiła do schronu w zeszłym tygodniu, więc pewnie jest jeszcze na kwarantannie. Podam bezpośredni kontakt do osoby zajmującej się adopcją na pw
-
[quote name='Isadora7']Gdzie ta ślicznota jest?[/quote] W schronisku w Koszalinie
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Ząbek ma swój profil na stronie [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/jamnikowaty-malutki-zabek-szuka-dobrego-domu-na-stare-lata/"]Psy do adopcji[/URL] - tylko chyba tytuł byśmy zmienili, bo te stare lata mnie osobiście trochę drażnią. On nie jest stary :roll: -
Pascal dzisiaj zaliczył pierwszą w swoim petitowym życiu awanturę z drugim psem, swoim kolegą Luckiem :roll: Lucek ma 8 miesięcy, Pascal 13. Do tej pory bawiły się ze sobą zgodnie, a dziś po miesiącu nie widzenia się - jeden powarkiwał, drugi szczekał, a potem rzuciły się na siebie z zębami i to chyba Pascal zrobił to pierwszy :roll: Poznałam mojego psa z nowej strony - awanturnika. Na szczęście żadna z nas nie ingerowała w tą burdę, zostawiłyśmy ich niech same załatwią swoje porachunki i po jakimś czasie już zgodnie biegały po kałużach i błocie. Potem było jeszcze parę powarkiwań i udawań napaści z zębami, ale ogólnie chyba się dogadały.. Pierwszy raz tak się Pascal wkurzył, wcześniej to on był wołowa d.. która nigdy się innym psom nawet nie odgryzała. Nie wiem co o tym sądzić
-
[quote name='caelestis']Bounty umówiona na niedzielę, i jak wszystko dobrze pójdzie to Beti/Beza ;) pojedzie do Bytomia z nową Pancią w środę :lol:[/quote] To daj znać jak poszło :) A odnośnie drugiego domku chętnego na sunię - mam jeszcze jedną śliczną w schronisku, jeszcze jej nie dałam na wątek ogólny jamników do adopcji, może na razie podeślesz zainteresowanemu domkowi? Sunia jest bardzo ładna i ma na imię Szyszka. Bardzo wystraszona w schronisku. Przed minutą dostałam jej zdjęcia, więc wkleję tutaj. Jeśli drugi domek nie będzie zainteresowany to wkleję na jamniki, sunia jest prześliczna, więc szybko powinna znaleźć dom. Tak bym chciała żeby ją zabrano ze schronu, bardzo źle znosi warunki schroniskowe :( [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e3b8e8a09381c56229ef55cc78818982,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/826bea4c6161a22fd7706b412678ce74,14,19,0.jpg[/IMG]
-
[quote name='megii1']Szorściaczek jest juz u mnie:) Zdrowy, uśmiechniety, robi kółka wsród drzew z innymi psiakami. Wczoraj odrobaczony, dzis zaspotowany, za dwa dni bedzie szczepiony na zakaźne. Jest tylko jeden problem - nie ma zadnego imienia:) i nie wiem jak do niego wołać:) Na dniach postaram się zrobić mu fotki:)[/quote] Wymyśliliśmy mu imię Fafi, tylko czy do niego pasuje? :) Zrobię mu bazarek też w tym tygodniu, bo na razie czasu brak. Mam też nadzieję że jakieś ciotki się dołożą jeszcze.
-
[quote name='weszka']Ja mogę dołożyć na hotel czy weta czy fryzjera 100 zł ale to ze sznaucerowej skarpety i będzie potrzebna faktura na AFN na to.[/quote] Bardzo dziękuję, zdobędę fakturkę
-
Jeśli kastracja chemiczna to hormony to odradzam. Niebezpieczeństwo nowotworowe w przyszłości. Niestety
-
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
leni356 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dzięki za informacje o Mruni. Każda informacja jest lepsza niż brak informacji i ten niepokój co u niej. Będziemy czekać na zdjęcia. Oby szybko podesłali. Co do aparatów - ja mam rodzinę w Niemczech, tam aparat ma każda rodzina, to kraj na dużo wyższym poziomie i gospodarstwa domowe nie takie rzeczy mają. Więc nie powinno być problemu z cyknięciem kilku fot, ewentualnie komórką.. Chcemy zobaczyć szczęśliwą Mrunię :) -
czy ona ma allegro?
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Wysłałam już zdjęcia i info o maluszku naszym -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']musiałabym z czegos zrezygnowac bo sie nei zmiescvi...leni z racji zaangazowania moze zaproponuj caly tytul?:cool3:[/quote] nie wiem, coś w stylu: Przerażona gryziona mała sunia - brakuje xxx na hotelik Może ktoś ma inny pomysł? -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Kto jeszcze się dołoży? Choćby po grosiku.. -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
leni356 replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam 22 zł z bazarku Kajetanka, na jakie konto wpłacić? -
Kto mógłby mi powiedzieć jak się zmienia tytuł wątku? Głąb ze mnie :roll:
-
To w takim razie mamy: [B]Jednorazowe deklaracje: [/B]Malawaszka - 50 zł dzięki :loveu: Kto jeszcze mógłby pomóc?
-
[quote name='Jasza']Mari23 witamy Cię serdecznie! Sześć psów...jak sobie radzisz? Ja za chiny ludowe nie mogę przekonać TZ-ta że drugi pies to nie kłopot... Pracuję nad tym.. [/quote] Mnie się udało :roll: Powodzenia :)
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie było miejsc