-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
[quote name='megii1']Obejrzy, ale moja Pani weterynarz zrobiła sobie urlop - zresztą w pełni zasłużony - i nawet kaukazowi robię sama zastrzyki :roll: Leni ja nie wiem co z nim jest ale napewno jest najbardziej bojowy ze wszystkich psiaków jakie u mnie są, a jest najmniejszy. Teraz wychodzi na wybieg sam, na spacerki tez bo jak ostatnio ściął się z onkowatym Nero to mój Darek przy ich rozdzielaniu miał zgryziony palec przez Twojego Fafiego:placz: Jemu nic, Nero nic, a mój mąż zgryziony :mad:;) On napewno nadaje się tylko na jedynaka, ewentualnie do mieszkania z dużą suką - do mojej owczarki nie podskakuje :razz:[/quote] Makabra :( Będziemy szukać domku bez psów. A z Puszkiem się dogadywał dobrze?
-
O kurcze :( Czy wet mógłby go obejrzeć?
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Nie wiem czy psiak mial wysylany wycinek lub plyn do badania. To moze byc gronkowiec lub cos rownie upierdliwego. Proponuje pilnie zaczac zbierac na niego kase. Sprawa jak widze jest dosc pilna. Może wystarczylo by zrobic porządny antybiogram i bylo by po sprawie. Prosze o kontak osoby decydujace na gg nr 5481579 lub tel 660 737 137.[/quote] Dzięki - to by był jakiś trop chociaż. Zaczęłam wysyłać po innych wątkach żeby więcej osób tu weszło i pomogło finansowo Decyzyjna w sprawie psiaka jest Lolka - Lolka gdzie jesteś?? -
[quote name='Mysia_']Szedo to bardzo charakterny psiak, mi daje buziaki, ale niektóre nasze wolontariuszki chce zjeść, już nie wspomnę o zupełnie obcych osobach, napewno to psiak, któremu trzeba poświęcić sporo czasu. Chciałabym go na dniach obciąć, bo wygląda już makabrycznie, ale nie wiem czy zdąże przed urlopem :oops: Co do Nowin to w tych nie było, może z przed tygodnia? Jeszcze dokładnie przejżę....[/quote] O kurcze, czemu te piękne kudłacze czasami takie charakterne :-(
-
Bazarek już gotowy - zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-na-kudlacza-orena-przestaszonego-schroniskiem-do-22-07-godz-21-00-a-142067/[/url]
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Popytam moze jutro u swego weta-chirurga /po AR we W-wiu/ ,może zna i pokieruje do dobrego chirurga w Legnicy ,albo doradzi innego ,moze we W-wiu ale prywatnie ,żeby bylo taniej niż w klinice AR ? Na wszelki wypadek prosze na pw nr konta -choć kilka zl dorzucę na ratowanie slicznego ,mlodego szorściaka - / może jakoś go nazwać ,żeby latwiej bylo pisać ?/ np. Brus ..? Innych rad tez już szukam u dobrych ludzi - jak dofinasować jego lecznenie -glównie i gdzie ..[/quote] Bardzo dziękujemy w imieniu psiaka za pomoc :loveu: Piesek ma na imię ARGOS. Nie wiem czy Lolka będzie zbierać na swoje konto, mam nadzieję że się odezwie niebawem. Sprzedały się też już 2 książki na bazarku. -
[quote name='brazowa1'][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=389ec2ab8e79213b"][IMG]http://images37.fotosik.pl/157/389ec2ab8e79213bm.jpg[/IMG][/URL] jamnik chetnie pakuje sie na kolana,ale sam,nieprzymuszony.Widac zle prowadzenie psa-oj,mi to na jakies wnuki wyglada...co braly malego Filipka na rece i nie puszczaly,az piesek znalazł metode,zeby pusciły. Ale-kolezanki,ktora go chołubila nie ugryzł,tylko straszyl.Chwytal zębami przy probie przytrzymania (bo sie wiercil na kolanach),ale sladu nie zrobił.[/quote] A inne psiaki gryzie? czy też tylko kłapie?
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czas w jego przypadku na wagę złota, fundusze również. Nie wiem czy ci ludzie zaprowadzą go do innej kliniki? Lolka, daj znać -
Bazarek buduję: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-na-kudlacza-orena-przestaszonego-schroniskiem-do-22-07-godz-21-00-a-142067/[/URL] będzie gotowy za ok godzinę
-
[quote name='irysek']a spytaj, tylko u niego jaki koszt takiego psiaka? oby nie 15zl za dobe... Oren jest w koncu malym psiakiem... najlepiej to zadzwon do niego, ale tak czy siak kasy brak, bazarkow brak itd.[/quote] O ile pamiętam to 12 zł/dobę
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fredziu123']Musi być przekochany skoro zgadza się z innymi psiakami.[/quote] On wygląda na takiego przekochanego, przytulińskiego :loveu: -
[quote name='irysek']cos ucichlo na watku. co z tym miejscem u pati? wandy pytalam, odpowiedziala tak niejasno, chcialaby wiedziec czy psiak agresywny, z jakiego powodu i ogolnie jaki jest. bo musi to wiedziec, zeby zaryzykowac wziecie go do siebie. no i kwestia kasy. musi ona byc! nie napisala mi ile by jej bylo potrzeba za miesiac, takze jestesmy w kropce, ale nie zaszkodzi jej juz zbierac.[/quote] Myślę że Jamor mógłby go wziąć, on ma doświadczenie z takimi psami, stopniowo by go oswajał. Było kilka wolnych miejsc. Spytać?
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Trzeba go koniecznie zaprowadzić do tej drugiej kliniki na konsultację. Piesio jest śliczny i widać że łagodny, na pewno domek znajdzie -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Myślę ze to super pomysł. Nie rozumiem szczerze mówiąc czemu oni go leczyli tylko u jednego weta i nie byli nigdzie na konsultacji :( Pytanie czy oni mogą go zabrać jeszcze gdzieś i czy mogą go trzymać? Fundusze by się znalazły -
[quote name='iwona213']mysiu dostałam dziś takiego maila z nowin: witam, jeśli wciąż są psy, które potrzebują reklamy w Nowinach Zabrzańskich, by znaleźć nowy dom, proszę o kontakt. Chętnie opublikujmey drugi apel do czytelników. z tego wynika że musiał być już artykuł i ogłoszenie murzyna i loli, oraz puko, sprawdz prosze dokladnie każdą strone ;) które chcecie teraz psiaki ogłosić?? może salva??[/quote] Może tego Szedo? Śliczny jest, powinien domek znaleźć, ale w schronisku chyba ciężko z wypatrzeniem go
-
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
leni356 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Śliczny :) On wcale nie wygląda na starszego psiaka -
Ale z Puszkiem się zgadzał, razem siedziały
-
[quote name='megii1']Leni teraz jest sam ale w środę Leyla przywiezie do mnie pogryzioną Mambę i ona będzie korzystać z drugiej budy ale pewnie Sunia będzie biegać luzem po działce. A co do twojego Fafiego to fryzjer będzie dziś koło 19. Poza tym ten Twój przystojniak jest takim łobuzem, ze wychodzi sam na wybieg albo z moimi suczkami bo gryzie wszystkie psy - a wszystkie sa od niego wieksze :placz: :mad:[/quote] Chyba trzeba go ciachnąć :shake:
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Szorściaczek ma pierwszy bazarek książkowy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-leczenie-szorsciaczka-z-legnicy-ksiazki-rozne-do-22-07-godz-21-a-142032/[/url] Część książek podarowała daglo - dziękujemy bardzo. Wieczorem będzie drugi bazarek -
Cudne :loveu: Tylko kolegów brak :razz: może Państwo wezmą jej koleżankę do zabawy? ah, marzenia
-
Tak, w hoteliku :lol: Czekam na zdjęcia po fryzjerku do ogłoszeń Jego kolega Puszek pojechał do nowego domku, więc nie wiem z kim teraz dzieli miejsce. Megii?
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
U Jamora - 13 zł/doba, sunia musi mieć profilaktykę i odrobaczenie. -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='lolka']te kliniki są diabelnie drogie......i samo wysłanie tam psiaka mija się z celem bo co my z nim zrobimy po badaniach??? a jeśli dojdzie do tego leczenie/operacja a to kolejne koszty to już koniec ja myślę że dopóki on nie będzie zabezpieczony finansowo to nie możemy zrobić nic .......ja wiem że to okrutne ale musimy przełożyć nasze chęci na możliwości a w tej chwili te możliwości są zerowe najgorsze, ze ta dziewczyna mnie ciśnie a ja nic nie mogę dla tego psa zrobić .....my jednak cudotwórcami nie jesteśmy mimo najszczerszych chęci:placz:[/quote] To może lepiej zwykły hotelik i pomoc wet. wyjdzie taniej. Bazarek i banerki na już się zajmę, jeśli ktoś mógłby pomóc w rozsyłaniu wątku na pw? allegro cegiełkowe może też? Były miejsca w hoteliku u Jamora