Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Ja dorzucę jeszcze 20 zł to już jest 200 zł. Niewiele brakuje. U Wandy będzie miejsce jak któraś sunia pójdzie do adopcji, właśnie ruszają ogłoszenia. U Jamora jest miejsce, musiałabym tylko potwierdzić. Banerek jej dzisiaj zrobię do wklejenia w podpisy
  2. Jakieś wieści o klinikach we Wrocławiu? Ja znalazłam tylko to: Klinika Weterynaryjna Brynów 40-585 Katowice ul. Brynowska 25c tel./fax (+48) (0) 32 251 75 30 tel. (+48) (0) 32 205 14 67 [B]diagnozowanie i leczenie małych zwierząt - stacjonarne i ambulatoryjne (posiadamy własny szpital z jedenastoma stanowiskami oraz inkubatorem)[/B] Jutro mogę zadzwonić ile kosztuje doba w szpitaliku, podejrzewam że nie tanio :roll: Bazarek będzie dopiero jutro, ale to kropla w morzu potrzeb dla tego psa.. Jakieś pomysły?
  3. Młody pies w typie wyżła, prawdopodobnie wyrzucony z samochodu, przebywa w schronisku w Gaju. Łagodny, uwielbia towarzystwo ludzi. Imię: Forest Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Kontakt: Kajetan 602-751-299 Paula 603-653-128 kontakt e-mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Poniedziałek-piątek 10:00-16:00 Sobota 10:00-15:00 Niedziela 10:00-13:00 [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/hmimage/31873.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/thumbnails/31873.jpg[/IMG]
  4. [quote name='zuzka']To jest dziwne że niby sunia poszła do takiego dobrego domu ale opusciła schronisko w sposób nieformalny bez wydania książeczki bez zaszczepienia.[/quote] To chodzi o inną suczkę, o którą ja pytałam wcześniej - o Blankę. Czy tak?
  5. [quote name='lolka']w poniedziełek rozpoczynam szukanie kliniki z zahotelowaniem we wrocławiu.......no nic nie ruszymy ze znalezieniem mu domu jesli nie dowiemy sie co mu tak naprawde dolega, tym bardziej, że znowu ma gulę i nie najlepiej sie czuje a jak bedzie zdrowy to dom się znajdzie:lol:, jeszcze nie było takiej sieroty która by nie znalazła swojego miejca , przynajmniej wśród tych co dostapily luksusu pomocy na czas[/quote] Może się znajdzie jakąś klinikę z hotelikiem. W międzyczasie bazarek i deklaracje, cioteczki :multi:
  6. W parku i nad wodą nie nadążamy z aparatem za petitem w ruchu, a więc trochę petitowych zdjęć z domu. Zadumany: [IMG]http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs121.snc1/5215_129960228135_555323135_3185276_8372312_n.jpg[/IMG] [IMG]http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs121.snc1/5215_129960318135_555323135_3185283_5227389_n.jpg[/IMG] [IMG]http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs141.snc1/5215_129960358135_555323135_3185287_6451810_n.jpg[/IMG] [IMG]http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs121.snc1/5215_129960448135_555323135_3185294_842235_n.jpg[/IMG] [IMG]http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs121.snc1/5215_129960373135_555323135_3185289_4353160_n.jpg[/IMG]
  7. Zuzia huraaaaa :multi: Świetna robota, dziewczyny! Zuzia śliczna :lol:
  8. Witamy z rana :) Czy były już jakieś telefony o niego?
  9. Napiszę :) I porobię zdjęcia Snupka :)
  10. [quote name='ala123']Tydzień temu zwróciłyśmy z Torusią uwagę na tę suczkę w schronisku, bo dziwnie szczekała, tak jakby miała chrypkę albo nawet zapalenie krtani. W pewnym momencie nawet głos uwiązł jej w gardle i poruszała tylko mordką nie wydając głosu. Jeżeli jest możliwość DT to koniecznie trzeba się sprężyć,wyciągać ją i leczyć. Ja dorzucam 100zł miesięcznie. Czy jeszcze ktoś zechce pomóc tej psince?[/quote] To byłoby już 180 zł miesięcznie - całkiem sporo. Jakby ktoś jeszcze coś dorzucił to by się uzbierała pełna kwota
  11. [quote name='weszka']I tak oto rodzą się różne mity bo amerykański typ sznaucera wcale i absolutnie nie oznacza jedwabistego włosa :roll: Chodzi o typ - budowę, charakter i owszem więcej włosa na łapach, brodzie ale szata nadal jest szorstka (ok bywa że mniej niż typowego Niemca i czasem trzeba nad tym popracować solidnym trymowaniem ale nie jest tak że amerykańce mają mieć miękką sierść :shake:). Ktoś opowiada takie bzdety że ma amerykańca i dlatego jest miękki to po prostu dorabia sobie teorię do wady psa. A na tej focie to już całkiem terierek :cool3:[/quote] Ale mnie ta pani tak powiedziała :roll::-( A głaskałam psa, bo lubię sznaucerki i ma taki sam miękki włos jak cavalier moich rodziców, a nie jak moja szczotka. Nie wiem jakie zabiegi pielęgnacyjne mu robi, ale w dotyku to sierść ma jak baranek - miękką. Dlatego pytam ekspertów, bo ja sznaucerka nie miałam nigdy A wracając do Fafiego to jak mam zmienić tytuł wątku? Mix sznaucerka mix terierka? bo też tak by było w ogłoszeniach :razz:
  12. [quote name='Zofija']Leni356, napisz jak będziesz już po wizycie u Snupcia:). Ja jestem w stałym kontakcie z Panią Marią i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Snupek ma mnóstwo nowych zdjęć, ale ja niestety nie wiem ja je wkleić. Jak tylko się dowiem zaraz je tu umieszczę:)[/quote] W tym tygodniu się niestety nie udało. Będę za tydzień to umówię się na spacerek :)
  13. Słodziak z tego Puszka niesamowity :loveu: Czekamy na zdjęcia od pana z nowego domku Puszka. Bardzo jestem ciekawa jak się będzie aklimatyzował. Samej dobroci Puszku w nowym życiu!
  14. Ja swoje obiecane też wyślę. Dziękujemy za każdy grosz. Ja na tymczas mogę wziąć tylko psa który nie jest warczący, bo z moim mogłaby być awantura, bałabym się :-(
  15. Bo może z innym imieniem będzie miał większe szanse na adopcję. A nieoficjalnie nadal możemy o nim mówić Ząbas i Ząbek :razz:
  16. A w temacie sznaucerowatych to nie wiem czy kojarzycie dziewczyny tą amerykańską odmianę z włosem jedwabnym zamiast szorstkiego? Sąsiadka obok w bloku ma takie cudo, ja pierwszy raz w życiu widzę
  17. Być może, ale on ma taki nie dominujący, uległy charakter, więc nie wiem czy z terierka też coś może mieć. Ja kocham sznaucerki i taki mi się pół-szaucerek z niego wydawał :lol: Megii, zdjęć nie dostałam, ale dzisiaj nie mogłam wejść na konto pocztowe, więc może są.
  18. Ja też już szykuję bazarek
  19. Śliczna jest ta nasza mała :loveu:
  20. Zębiasty kochany :loveu: A tak nieśmiało zapytam - może zmienimy mu imię? bo może biedak ma kompleksy przez te ząbki :oops:
  21. Część z moich bazarków może iść na sterylkę suni, ale przelew zrobię dopiero jutro
  22. Zaglądamy do jamnisi, jaka ona biedna samotna
  23. Będą zdjęcia Beti z nowego domu? :razz:
  24. [quote name='Jasza']Nie mogę się napatrzeć na nią! No nie mogę...[/quote] To może ją weźmiesz? :razz: :lol:
  25. To ja się zajmę bazarkami dla biedaka, coś się na pewno uzbiera
×
×
  • Create New...