Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='iwa77']Świetnie ,że się biedulkowi kudłatemu udało :multi: Teraz czas na Kubusia !;)[/quote] Koniecznie! Kubuś śliczny :) Czy on ma allegro lub inne ogłoszenia?
  2. I co, jakieś zdjęcia Fafcia będą? :)
  3. Ja ingerowałam w sumie tylko raz, jak mój świętej pamięci jamnik złapał za jajka mastifa ;) Pascal nie ma takich zapędów na szczęście
  4. Cudownie :lol: Eliza to wyczarowuje te domki :loveu:
  5. [quote name='norka1911'][B]bubu[/B] wydaje mi sie że jakby go obciąć to jest podobny do Lulusia,ale nic więcej nie wiem o nim zobacz:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/majkel-ala-pon-znow-zostal-na-lodzie-juz-tak-dlugo-czeka-114181/[/URL][/quote] Majkel jest PONem, rzeczywiście wygląda jak kopia Lolusia, tylko nieco większa :evil_lol: charakterek Majki ma też, ale jest kochanym psem. Czeka już bardzo długo na domek, niedawno pani się przymierzała do adopcji, ale zrezygnowała :-( Majki to taki DUŻY LOLUŚ :)
  6. To super :) A co z drugim kudłatkiem? jest jakieś zainteresowanie? on też nie wygląda na starego w ogóle..
  7. Na bazarku dla Baranka już jest 90 zł. Podbijajcie proszę http://www.dogomania.pl/forum/f99/lodz-baranek-zeby-przechytrzyc-smierc-do-10-07-09-a-141236/
  8. Dobrze że jest jakieś zainteresowanie nim.. Czy ktoś mu robił allegro?
  9. Może by się udało zebrać na dt?
  10. Nie wiem czy to jakies okolice, ale może warto spróbować: (Lubin - Drezno. W inne miejsca za zwrotem kosztów paliwa) Ghia [Jordanów Śląski / Wrocław] lilutosi [Lubin/Legnica] natalia87 [Wrocław] yuki (bezpłatnie dwa razy(czasem więcej) w miesiącu trasa wrocław-zielona góra-wrocław i oczywiście to co po drodze)
  11. [quote name='Seaside']psiak dalej w schronisku Caelestis miałą dać znać czy da radę psiaka przewieźć - ale to zależy od jej zdrowia i szpitala :( Daga proszę sprecyzuj bo mnie trochę zmartwiłaś :( Czy Twoja oferta jest ważna tylko przez jakiś czas a potem mamy szukać nowego DT? Bo ja zrozumiałam, że on będzie u ciebie, będziemy dorzucać do karmy itd itp i w miedzyczasie szukać mu domu "do bólu". Dla mnie nie ma opcji jego powrotu do schroniska :([/quote] I jeszcze transportowy trzeba by przejrzeć, ewentualnie pisać pw do osób z okolic
  12. [quote name='Seaside']wietne wieści :) Jeszcze nie zmieniam tematu - byle do środy ;) Zrobię w tym tyg jeszcze wątek chłopakowi który został w schronisku - to będzie trudniejszy przypadek :([/quote] Dlaczego? oprócz tego że nieufny
  13. [quote name='Dogo07']Na stronie łódzkiego schroniska znalazłam takie śliczną psinkę, wg mnie to ona jest w typie briarda, tylko że jakby taka mniejsza, czy ktoś może mi coś o niej napisać ? I określić jaka jest duża ? [CENTER] [B]PUSIA[/B][B], nr 951[/B][/CENTER] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/90217594.jpg[/IMG][/quote] Śliczna :) Oby domek się szybko znalazł
  14. Ja tu zaglądam, ale mieszkam daleko od Jeleniej Góry, nie mam szans pomóc w transporcie.. Założył ktoś wątek na transportowym?
  15. Dzisiaj kończy się bazarek dla Maksia, wejdźcie choćby podbijać [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-super-ksiazka-nie-tylko-na-chorego-starego-jamnika-do-6-07-godz-22-00-a-141122/[/url]
  16. [quote name='maciaszek']Pokazowe strzyżenie sznaucerojamnika :), mojego ulubieńca :loveu: Przed strzyżeniem było tak: A czy ten sympatyczny piesek znalazł domek?
  17. Tekst świetny :) Pani powinna pisać książki.. Toffiś ma cudownie w swoim własnym nowym domku :loveu:
  18. Super wieści :loveu: Zajrzyjcie do kolejnych jamniczych bid :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/z-lozka-na-beton-jamnicza-rodzina-matka-corka-w-schronisku-141416/[/url]
  19. Ja też :) Jamnisi trzeba dać imię
  20. Mam nadzieję że Megii coś porobi :) Fafi jest mixem sznaucera, ma dużo dredów, które trzeba usunąć, sierść szorstka
  21. [quote name='ana666']W schronisku ocenili go na 12 ja nic za to nie mogę a potem mówią że pisze nieprawdę:shake: Ja też jestem za tym że jest to młody psiak ale nie wytłumaczy się tego naszym "ekspertom" schroniskowym, dla nich pies nie ma zebów więc jest stary, nie biorą pod uwagę że może ktoś o niego nie dbał. Zmieniłam już tytuł wątku.[/quote] Nie musimy słuchać ekspertów - on wygląda na młodszego, nie ma siwizny na pyszczku ani grama
  22. Jutro będę wiedzieć odnośnie kwarantanny. Sunia jest bardzo przestraszona. Tutaj jeszcze jedna śliczna jamniczka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamniczka-uratowana-przed-smiercia-z-koszmarnych-warunkow-141486/[/url]
×
×
  • Create New...