-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
leni356 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Świetnie ,że się biedulkowi kudłatemu udało :multi: Teraz czas na Kubusia !;)[/quote] Koniecznie! Kubuś śliczny :) Czy on ma allegro lub inne ogłoszenia? -
I co, jakieś zdjęcia Fafcia będą? :)
-
Ja ingerowałam w sumie tylko raz, jak mój świętej pamięci jamnik złapał za jajka mastifa ;) Pascal nie ma takich zapędów na szczęście
-
[quote name='norka1911'][B]bubu[/B] wydaje mi sie że jakby go obciąć to jest podobny do Lulusia,ale nic więcej nie wiem o nim zobacz:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/majkel-ala-pon-znow-zostal-na-lodzie-juz-tak-dlugo-czeka-114181/[/URL][/quote] Majkel jest PONem, rzeczywiście wygląda jak kopia Lolusia, tylko nieco większa :evil_lol: charakterek Majki ma też, ale jest kochanym psem. Czeka już bardzo długo na domek, niedawno pani się przymierzała do adopcji, ale zrezygnowała :-( Majki to taki DUŻY LOLUŚ :)
-
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
leni356 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
To super :) A co z drugim kudłatkiem? jest jakieś zainteresowanie? on też nie wygląda na starego w ogóle.. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na bazarku dla Baranka już jest 90 zł. Podbijajcie proszę http://www.dogomania.pl/forum/f99/lodz-baranek-zeby-przechytrzyc-smierc-do-10-07-09-a-141236/ -
Dobrze że jest jakieś zainteresowanie nim.. Czy ktoś mu robił allegro?
-
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
leni356 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
To chyba miniaturą nie jest :) -
Może by się udało zebrać na dt?
-
Przestraszony, jeszcze trochę nieufny - znalazł swój dom :)
leni356 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy to jakies okolice, ale może warto spróbować: (Lubin - Drezno. W inne miejsca za zwrotem kosztów paliwa) Ghia [Jordanów Śląski / Wrocław] lilutosi [Lubin/Legnica] natalia87 [Wrocław] yuki (bezpłatnie dwa razy(czasem więcej) w miesiącu trasa wrocław-zielona góra-wrocław i oczywiście to co po drodze) -
Przestraszony, jeszcze trochę nieufny - znalazł swój dom :)
leni356 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[quote name='Seaside']psiak dalej w schronisku Caelestis miałą dać znać czy da radę psiaka przewieźć - ale to zależy od jej zdrowia i szpitala :( Daga proszę sprecyzuj bo mnie trochę zmartwiłaś :( Czy Twoja oferta jest ważna tylko przez jakiś czas a potem mamy szukać nowego DT? Bo ja zrozumiałam, że on będzie u ciebie, będziemy dorzucać do karmy itd itp i w miedzyczasie szukać mu domu "do bólu". Dla mnie nie ma opcji jego powrotu do schroniska :([/quote] I jeszcze transportowy trzeba by przejrzeć, ewentualnie pisać pw do osób z okolic -
[quote name='Seaside']wietne wieści :) Jeszcze nie zmieniam tematu - byle do środy ;) Zrobię w tym tyg jeszcze wątek chłopakowi który został w schronisku - to będzie trudniejszy przypadek :([/quote] Dlaczego? oprócz tego że nieufny
-
[quote name='Dogo07']Na stronie łódzkiego schroniska znalazłam takie śliczną psinkę, wg mnie to ona jest w typie briarda, tylko że jakby taka mniejsza, czy ktoś może mi coś o niej napisać ? I określić jaka jest duża ? [CENTER] [B]PUSIA[/B][B], nr 951[/B][/CENTER] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/90217594.jpg[/IMG][/quote] Śliczna :) Oby domek się szybko znalazł
-
Przestraszony, jeszcze trochę nieufny - znalazł swój dom :)
leni356 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Ja tu zaglądam, ale mieszkam daleko od Jeleniej Góry, nie mam szans pomóc w transporcie.. Założył ktoś wątek na transportowym? -
[quote name='maciaszek']Pokazowe strzyżenie sznaucerojamnika :), mojego ulubieńca :loveu: Przed strzyżeniem było tak: A czy ten sympatyczny piesek znalazł domek?
-
TOFIK-młody TERIER mix-SZCZĘŚCIARZ jakich mało - ZOSTAŁ KRAKUSEM !!!
leni356 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Tekst świetny :) Pani powinna pisać książki.. Toffiś ma cudownie w swoim własnym nowym domku :loveu: -
Super wieści :loveu: Zajrzyjcie do kolejnych jamniczych bid :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/z-lozka-na-beton-jamnicza-rodzina-matka-corka-w-schronisku-141416/[/url]
-
Słodkoooooo :)
-
Jamniczka uratowana z koszmarnych warunków!!-MA DOM
leni356 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Ja też :) Jamnisi trzeba dać imię -
Mam nadzieję że Megii coś porobi :) Fafi jest mixem sznaucera, ma dużo dredów, które trzeba usunąć, sierść szorstka
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']W schronisku ocenili go na 12 ja nic za to nie mogę a potem mówią że pisze nieprawdę:shake: Ja też jestem za tym że jest to młody psiak ale nie wytłumaczy się tego naszym "ekspertom" schroniskowym, dla nich pies nie ma zebów więc jest stary, nie biorą pod uwagę że może ktoś o niego nie dbał. Zmieniłam już tytuł wątku.[/quote] Nie musimy słuchać ekspertów - on wygląda na młodszego, nie ma siwizny na pyszczku ani grama -
Jutro będę wiedzieć odnośnie kwarantanny. Sunia jest bardzo przestraszona. Tutaj jeszcze jedna śliczna jamniczka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamniczka-uratowana-przed-smiercia-z-koszmarnych-warunkow-141486/[/url]