-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
leni356 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
"badanie utrudnione ze względu na warczenie psa" :evil_lol: :evil_lol: fajnie że wszystko jest ok :multi: -
jeśli będziecie mieli jakieś problemy z sunią to dajcie znać, tylko ja mam urlop od 20-go. A co d tego faceta to dziwne mi się wydaje to trochę - teraz jamniczka czeka na adopcję i państwo którzy chcą ją wziąć zgodzili się na wizyty przed i po adopcyjne i w trakcie i do sterylki się zobowiązali do 2 miesięcy od adopcji. Ja może jestem już zbyt ostrożna po tym co się dzieje :( Mam nadzieję że szybko znajdzie się domek dla suni i dla malucha. Jak z tym hotelikiem w końcu?
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Podnoszę wątek. Czy mogłabyś umieścić w tytule ile nam brakuje do hoteliku? -
Pewnie :) :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='zerduszko']Co to za wysyp przestraszny :placz:[/quote] Nad tym samym się zastanawiałam :placz: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='irysek']wszystko ladnie pieknie, ale strona jamora jest jakas wybrakowana. nie ma cennika, waznych inforamcji odnosnie opieki nad psami. poza tym jest gdzies hen hen. nie wiem skad sie wzial pomysl na ten hotel - chyba wraz z pojawieniem sie na watku nowych ciotek. hotel na malowniczej jest w lodzi (wiecej ludzi do adopcji, mniejszy problem z dowozem psa do domu), beda na biezaco zdjecia, bo dziewczyny tam jezdza do innego psa, znamy cene, warunki (z doswiadczenia, a nie tylko z pieknych zdjec), opieka weterynaryjna wiemy ze jest, itd. dlatego moze zostanmy przy pierwszej opcji jaka byla malownicza :) Nie jestem "nowa", jestem tu praktycznie od początku. Napisałam jako opcję 4 że trzymam też miejsce u Jamora co oznacza gdyby wcześniejsze opcje nie wypaliły -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Znaleziono malutką sznaucerkę Gliwice [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/znaleziony-sznaucer-potrzebny-dt-ogloszenia-141339/[/url] -
Patrze i oczom nie wierzę.. tak się nie da sikać :razz: Kluchy śliczne
-
Wrocław.Jamnik długowłosy - bida jakich mało ! MA DOM !
leni356 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']To są zdjęcia już z Kanady :)[/quote] OO super :) A jak tam doleciał jeśli można się dowiedzieć? bo też się interesuję transportem psa i chyba można przewozić tylko w luku bagażowym? A tam w tle drugi pies biało-czarny to jakiś brat przyszywany Jamnika? tysz cudny :) -
Przestraszony, jeszcze trochę nieufny - znalazł swój dom :)
leni356 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Sprawdźcie wątek transportowy albo mapę dogo, teraz wakacje i ciągle ktoś jeździ -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
leni356 replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miśka84']U weta byliśmy. Zabezpieczyłam Miksera kropelkami na kleszcze i pchełki. Wypytałam się o kastrację, mam się wstrzymać do jesieni. Mikser ma najpierw dojść do siebie. Przytył bo waga wskazywała prawie 10kg. Mikser ma skłonności do biegunek więc mam zostać przy obecnym jedzonku. Matko dla siebie nie gotuję a dla psa będę :roll: A wychodzimy z zoologicznego i dzwoni mama. Pyta się jak wizyta u weta i takie tam..... i opowiada mi, że widziała podobnego pas do naszego. Proszę zwrócić uwagę na użyte słowo NASZEGO :razz:[/quote] Dobre :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja też muszę gotować dla psa, bo jest alergikiem, karmy mu nie służą :roll: A zapodałaś mu ten Rumen? -
Wrocław.Jamnik długowłosy - bida jakich mało ! MA DOM !
leni356 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Królewicz Jamnik - cudo :loveu: A czy to jest ten, który leci do Kanady? -
[quote name='caelestis']Pani dostała "fioła" :loveu: na punkcie Beti. Chciała już w sobotę po nią przyjechać. Jest bardzo przejęta :multi: Dzwoni i wypytuje o wszystko. I wyczekuje z niecierpliwością wizyty przedadopcyjnej :lol: Nawet zaoferowała się, że przywiezie karmę, żeby zawieźć do schroniska dla pozostałych bidulków:roll: Beti ma być wysterylizowana do 2 m-cy od odbioru psa. Tylko teraz mi powiedzcie czy jest jakiś wzór i skąd mam go wziąć tej umowy adopcyjnej:czytaj: Co do zdjęć, to chyba dopisze do tej umowy "obowiązek" ;)przysłania mi co jakiś czas zdjęć BEZY, bo tak nasza Beti ma się nazywać :mdrmed:[/quote] Jest wzór, dziewczyny pomóżcie. Obowiązek zdjęć koniecznie, to nasza ukochana jamnisia :calus:
-
i jeszcze trzecia opcja: Pati-c (Koszt transportu na tej trasie to 250zł, więc tez trzeba by może połączyć z przewozem innego psiaka, bo tyle to nie mam)
-
Są dwie opcje: sobota- Bazyla niedziela - SzczepoN, tylko nie wiadomo czy zbierze więcej psiaków, z jednym się nie opłaca, ale wtedy odebrałby sznaucerka ze schronu i dowiózł do hoteliku [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/oferta-transportu-zwierzakow-okolice-katowic-cala-polska-za-zwrot-kosztow-paliwa-136862/[/url] Będę informować co i jak. Nie wiem tez jeszcze co z dalmatyńczykiem z Rudy Śl. czy jedzie z nami czy nie
-
I jeszcze taki mały pieseczek, bardzo biedny Ten psiaczek koniecznie potrzebuje pomocy! Tymczas, fryzjer, opieka człowieka! Dostaje leki na skórę, była w fatalnym stanie. Siedzi w kiosku, bez kojca bo sobie nie radzi. Taki mały smutas, siedzi cichutko w kąciku pogodzony z losem:-( Ma około 6-7 lat. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9137/tnp1160663.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-cieszyn-potrzebuja-pomocy-aktualizacja-strona-1-a-74023/index187.html[/url]
-
[CENTER]Od kilku dni w łódzkim schronisku przebywa cudowny, mały piesio.[/CENTER] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][B][SIZE=5]MORUS nr 971[/SIZE][/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]wiek 8 lat[/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/9618/dsc06190h.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5117/dsc06188y.jpg[/IMG] Link do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lodz-male-duze-starsze-pieski-z-lodzkiego-schroniska-prosza-o-domy-133371/index21.html[/url]
-
W schronisku w Rudzie Śląskiej jest taki śliczny maluch. Link do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-w-rudzie-slaskiej-ogromne-przepelnienie-pomoz-w-oglaszaniu-75577/index311.html[/URL] [B][U]SZNAPI[/U][/B] Sznapi to 2 letni mix sznaucera miniaturki. Psiak jest bardzo przerażony schroniskiem, wszędzie jest gryziony przez inne psy. Do ludzi jest przyjacielski, natmiast na spacerze jest głuchy na wołania. Ma mnóstwo energii, uwielbia ruch i zabawe. Dość dużo szczeka, moze chce zwrócić na siebi uwage, tylko kto to dostrzeże? numer 236BB [IMG]http://i32.photobucket.com/albums/d16/yetka/schronisko/sznapi8.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.photobucket.com/albums/d16/yetka/schronisko/sznapi9.jpg[/IMG]
-
Podrzucam do góry. Wczoraj zrobiłam przelew
-
Kajtuś prawie jak westie ,zostawiony,zapomniany-już w domku
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ankas77']Leni ja się zastanawiałam czy ten piesio na twoim zdjęciu to prawdziwy jest :lol: Wygląda jak maskotka:lol::crazyeye: Prze cudowny jest! :p[/quote] Jest prawdziwy i bardzo do Kajtusia podobny - taki brat-łata :) [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4cce477718222fb8d6c73d77fd8db4c1,14,19,0.jpg[/IMG] -
Na wizytę przedadopcyjną może pojechać Ana_Zbyska w sobotę - czekam na info. Dzięki Jaszo za namiary
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
leni356 replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Wygłaszczcie też ode mnie :) Ile ona ma wzrostu mniej wiecej? Bo ze zdjęć nijak nie mogę wyliczyć sobie :)