-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
[quote name='Energy']Ja się podpisuję, kto jeszcze??? Bubu proszę zostawić klejnoty Lolusia na swoim miejscu:mad::evil_lol:[/quote] No ja oczywiście jako obrońca Lolusiowych klejnotów się podpiszę!!!!! Rzeczywiście psy po kastracji mają nieziemski apetyt, mój zjadał wszystko łącznie z okładkami książek i pudełkiem po proszku - masakra było go upilnować. Już więcej kastrata nie chcę :-(
-
[quote name='aldira']Na stronce schroniska w Sosnowcu jest taki oto sznaucerek miniaturka : [B]mię:[/B] Sznaucerowaty [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 3 lata [B]rasa:[/B] sznaucer miniaturowy [B]boks:[/B] 9 [B]numer:[/B] 55/301/2009 [B]miasto:[/B] Sosnowiec [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [IMG]http://www.sosnowiec.schronisko.net/images/adopcje/30324.jpg[/IMG] [URL="http://sosnowiec.schronisko.net/adopcja30324-1.html"]adopcja - adopcje - psy - Sznaucerowaty - Schronisko Dla Zwierząt w Sosnowcu[/URL][/quote] Wyciągam go w weekend do hoteliku, proszę o pomoc każdą - ogłoszenia, deklaracje bo dt płatny, bazarek, cokolwiek. Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/smutny-sznaucerek-jedzie-do-dt-szukamy-pilnie-transportu-z-sosnowca-do-warszawy-141262/[/url]
-
Ja wszystko rozumiem, tylko nie mogę tak długo trzymać miejsca, inne bidy czekają :(
-
Ile wyżełków biedaków :-( Cudowne są wszystkie
-
Kajtuś prawie jak westie ,zostawiony,zapomniany-już w domku
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ankas77']Taaaa będzie rozpuszczony jak mój jamnior upierdliwiec:lol::cool3: [/quote] Należy mu się :) Jaki on podobny do mojego.. - czarny nochal ma taki sam :) Super domek trafił kolega :multi: -
Wszystkie cudne, ale Gucio bomba największa :loveu:
-
My chcemy oszczędzić Lolusiowe klejnoty!! On biedak już tyle przeszedł :placz: Należy mu się ułaskawienie i darowanie klejnotów
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/smutny-sznaucerek-jedzie-do-dt-szukamy-pilnie-transportu-z-sosnowca-do-warszawy-141262/[/url] -
[quote name='bazyla']W najbliższą sobotę jadę z Jastrzębia Zdroju (przez Katowice) w okolice Warszawy (konkretnie do Brwinowa - to jest około 20 km od Warszawy). Gdzie on ma trafić w tej Warszawie? Jaka dzielnica Warszawy?[/quote] Dzięki za pomoc. Mogłabym go odebrać w Brwinowie. Ma trafić za Warszawę - do Serocka, to jednak kawał drogi. Czyli ewentualnie ktoś by musiał go wyciągnąć ze schroniska? bo on jest w Sosnowcu
-
[quote name='caelestis']Pashemina ju wie, jak sprawa wygląda. A teraz ostatnie wieści: Rozmawiałam wieczorem zgodnie z ustaleniami z panią Małgosią, bo tak się nazywa. Pani baaardzo zależy na czasie/odbiorze Beti. Nawet wzięli z mężem pod tym kątem urlop od poniedziałku, zeby pobyć z psem :loveu: Wszystko jej wyjaśniłam, co do wizyt przed i po i była jak najbardziej za tym. Co do sterylizacji, to chce się tego podjąć sama. Powiedziała, że ma niedalego dobrych wetów, którzy zajmowali się jej poprzednim psem, i może to zrobić wciągu max. do 2 miesięcy od adopcji, żeby tak od razu psa nie denerwować:lol: Jutro ma do mnie o 12 ostatecznie zadzwonić, czy znajdą możliwość przyjechania po małą. Czekam więc teraz na opinię [B]BoUnTy[/B] po wizycie przedadopcyjnej. Nie ukrywam, że mi osobiście ta kobieta się "podoba". Powiedziałam jej również o tym tłuszczaku? Beti i też nie było żadnego zniechęcenia. Powiedziała, że jak będzie potrzeba to się tym zajmnie;) Wygląda na bardzo odpowiedzialną osobę:mdrmed:[/quote] Super. Bounty da znać czy może podjechać, tylko prosiła o zwrot kosztów za dojazd i tel, bo ma tych wizyt sporo. Są jeszcze chyba 2 osoby stamtąd to sprawdzę
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']suuper:loveu: dzięki...już wpisuję Cię do pierwszego posta żeby był porządek i żebyśmy widzieli na czym stoimy:lol:[/quote] I żeby zachęcić innych do deklaracji. Uratujmy ją -
[quote name='pashemina']Witam! Wiadomo coś więcej o Beti? Czekam z niecierpliwością na informacje...[/quote] A może napiszesz coś więcej o sobie? :)
-
[quote name='hop!']Może. ;) W drugim poście jest zestawienie ogłoszeń, które zrobiłam Miśkowi - na razie nikt się nie odzywa. Na dzień dzisiejszy są takie deklaracje... [B]Stałe deklaracje:[/B] 30 zł - hop! 30 zł - Lucyna 20 zł - dorota1 10 zł - li1 --------------- [B]90 zł [/B] [B]Jednorazowe:[/B] 20 zł - hop! 200 zł - Kama2 50 zł - mysza1 200 zł - ketunia ---------------- [B]470 zł[/B] [B]Bazarki:[/B] Poker - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-chlopcow-128-140cm-na-pomoc-tymkowi-miskowi-do-06-07-a-141121/#post12541657"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dl.../#post12541657[/URL] fanty na bazarek - leni356 Tylko kto zrobi ten bazarek? Zgłosiła się Piromanka. :multi: Nadal prosimy o pomoc.[/quote] Już wysłałam do Piromanki
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
To ja mogę 80 zł na miesiąc. -
Celestynki: tu znajdziesz najpiekniejsze psy!
leni356 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sylwia K']widziałaś go na żywo jego boks mieści się przy ulicy w samym rogu[/quote] Tak, pamiętam go, nie mam tylko chyba jego zdjęć. Można by poogłaszac, on trochę foksterierowaty :razz: -
Celestynki: tu znajdziesz najpiekniejsze psy!
leni356 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
A jest na stronie info o tym piesku? bardzo ładny jest: [url=http://www.celestynow.schronisko.net/adopcja18478-13.html]adopcja - adopcje - psy - Foksik - Schronisko Dla Zwierząt[/url] -
[quote name='__Lara'][B]Znalazłam nicki osób z Mapy dogo, które dysponują autem/ mogą pojechać pociągiem w okolicach Sosnowca, leni, napisz do nich Pw:[/B] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3][COLOR=#006400][B]panienkabubu, pati_zabrze, NadziejaA, Mysia_, diabelkowa, Reyes, kama_i_ja, AlaNowak, Patikujek, [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3]AguśSosnowiec, Tengusia, haarfa.[/SIZE][/quote] do tych dasz radę?
-
[quote name='Katia94']Tzn on nie szczeka xP Siedzi ,do tego mam wrażenie ze ciągle w tym samym miejscu o.O *jak byłyśmy w piątek siedział tak samo jak w poniedziałek* na pewno po prostu na drewnie jest mu wygodnie ;) Psiak siedzi i patrzy. Nic więcej. Może jest w szoku ?[/quote] A kiedy będziecie w schronie? zrobicie mu zdjęcia?
-
[quote name='__Lara'][B]Znalazłam nicki osób z Mapy dogo, które dysponują autem/ mogą pojechać pociągiem w okolicach Sosnowca, leni, napisz do nich Pw:[/B] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3][COLOR=#006400][B]wandul66, mosii, Truskawa144, Jotka, wiosna, Agnieszka103, Ambra, Lucy*, Fifek_Miśki, Polarna Legenda, ewkabz, Formica, apple, panienkabubu, pati_zabrze, NadziejaA, Mysia_, diabelkowa, Reyes, kama_i_ja, AlaNowak, Patikujek, [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3]AguśSosnowiec, Tengusia, haarfa.[/SIZE][/quote] dzięki, już wysyłam, przynajmniej do połowy, czy ktoś mógłby mi pomóc z drugą połową?
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
4 Trzymam też miejsce u Jamora