-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
[quote name='Luzia&Funia']Nie ma roku To jest miot z jej pierwszej cieczki :angryy:[/quote] A gdzie towarzystwo teraz przebywa?
-
Strasznie się cieszę :multi: Nie zapominajcie o jej koleżance, która została tam w schronie :(
-
Ile mamusia może mieć latek?
-
Luka, masz pw ode mnie
-
SZCZECIN, Barry, przepiękny kudłacz JUŻ W NOWYM DOMU!
leni356 replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
Co u Barrego? czy nadal szuka domu? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy można prosić o wklejenie na 1 na jakie konto wpłacamy? ewentualnie na pw -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
leni356 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magija']zdjęcia: Sis Pies nr.3 [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fd5c44d3b33628d4.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/117/fd5c44d3b33628d4m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0c7e617a60d62038.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/117/0c7e617a60d62038m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c48405210edc724d.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/117/c48405210edc724dm.jpg[/IMG][/URL][/quote] Co to za piesek? On jest jeszcze w schronie? -
[quote name='mamanabank']Leni, słuchając opowieści mienty, to widzi mi się, że jak nic amstaffa powinnaś sobie sprawić :lol:[/quote] To nie są psy w moim typie :)
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
leni356 replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='zuza911']Właśnie nie wiem ile łącznie, ale pewnie pojawi się na stronie:cool1: Eddie to pół-dzikusek, więc może być ciężko mimo urody:shake:[/quote] W nowym domu musiał by mieć czas na adaptację i przyzwyczajenie. -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Kochana mordeczka :loveu: -
Psy ze schroniska w Legnicy, woj dolnoslaskie..
leni356 replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
[quote name='lolka']byłoby cudownie......tylko potrzebna by była chętna osoba z okolicy która by przypilnowała sprawę, ja mam do Legnicy ponad 100 km, nie dam rady nawet tam pojechać ludzie są bardzo mili, ale zagubieni .....cała sytuacja ich przerosła po prostu, próbowali już wszędzie , kontaktowali się ze wszystkimi fundacjami z prośbą o pomoc i na końcu trafili do naszego schroo, tzn wysłali błagalnego maila do naszego kierownika a on z kolei do nas, niestety trafili na bardzo niefortunny moment, nie dośc że mamy wieczne walki z wetem a do tego jeszcze doszła ta nieszczęsna sunia z 9 maluchami......sami jesteśmy na skraju dobicia:roll:[/quote] Ja jestem z Warszawy, mogę pomóc tylko na odległość. Jeśli jest jakiś kontakt z ludźmi to podeślij na pw -
Psy ze schroniska w Legnicy, woj dolnoslaskie..
leni356 replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
Może go ogłosić? Ładny jest bardzo. Allegro spróbować? Na szybko jakiś bazarek na niego? -
Psy ze schroniska w Legnicy, woj dolnoslaskie..
leni356 replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
I co z tym pieskiem? -
Przestraszony, jeszcze trochę nieufny - znalazł swój dom :)
leni356 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Ja pisałam tylko pw, to mój nick z dogo masz -
Megii miała wczoraj trochę psiego nieszczęścia, więc nie zdążyła porobić fotek. A ja melduję co u psiulka: bidoczek z niego, ale grzeczniutki, chodzi przy nodze, lubi być blisko człowieka, cały czas się pilnuje. Żyje w zgodzie z innymi psami, jest wesolutki, daje się głaskać, ale jeszcze nie kładzie brzuszkiem do góry - widać nie czuje się jeszcze pewnie. Może mieć coś z jąderkami, nie daje sobie obejrzeć i nie wiadomo czy się tylko zdaje czy coś jest nie tak. Jutro będzie wet to obejrzy Megii w wolnej chwili napisze coś więcej
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
leni356 replied to a topic in Już w nowym domu
Cieszę się że Dredzik pojechał do nowego domku, strasznie mi zapadł w serce ten psiak. Tyle bied :-( Ten cudowny, powinien szybko znaleźć domek.. [quote name='Bakteria'] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][B]Eddie[/B] to jeszcze młody piesek, mający około 2 lat. Jest średniego wzrostu. Do Schroniska trafił niedawno i jeszcze się nie odnalazł. Jest mocno wystraszony i nieufny, ale nie dziki. Widać, że tęskni za człowiekiem, potrzebuje tylko odrobiny cierpliwości na początek.[/CENTER] [CENTER][IMG]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/678/67/57/678675756[/IMG][/CENTER] [/quote] -
Jamniczek SNUPI ma bajkowy domek u pani Marii w Krakowie
leni356 replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']ISADORA, DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))) No i sami widzicie jaki Snupek ma domek. Na kanapie leży z Kajtusiem:). Teraz Snupek jest krakowiakiem- jadę do niego za około 2 tygodnie.[/quote] A w jakiej dzielnicy zamieszkał Snupek? Ja jestem często w Krakowie, może spotkam gdzieś Snupka na spacerku z moim kudłaczem :) Ja w okolicach Studenckiej zamieszkuję tymczasowo -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Może ktoś inny mógłby podjechać i zobaczyć co u niej? -
Przestraszony, jeszcze trochę nieufny - znalazł swój dom :)
leni356 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
On jest taki cudny.. Żeby się szybko ktoś znalazł.. -
[quote name='eliza_sk']Powiem Wam, że nawet go nie ogłaszałam jeszcze jakoś strasznie - miał allegro, alegratkę, gumtree i tyle :multi: Przystojniak z niego to i domek się znalazł szybko. Oj chciałabym być taką czarownicą co w tydzień dla każdego domek wyczaruje :evil_lol: [/quote] Jesteś na dobrej drodze..
-
Super :) A ja zapraszam na bazarek dla Fafiego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-na-hotelik-sznaucerka-fafiego-do-18-07-a-141576/[/url]