-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ale chyba nie w każdym domku w całej Polsce są koty :placz: Takie zainteresowanie Argosem i każdy domek ma kotka. Niech zadzwoni wreszcie bezkotkowy domek :-? -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Tusia ma szansę na prędki już domek -żeby tylko dobrze trafila -na dobrych ludzi .Tusia-trzymamy mocno kciuki za dobry domek !!:loveu::loveu::loveu: To śliczna sunia i pewnie taka miła ,pogodna .:loveu:[/quote] Ale na razie nie wiadomo czy pani dzwoniła -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudny jamniś Amiś :loveu: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
leni356 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cudze najlepsze - tak jak piłki w parku :roll: Pani się nie odzywa, wysłałam zdjęcia obu -
I jeszcze drugi kudłacz - Nelly tak było w schronisku: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/34b13c5b160eeb77aa0a663322bc03f9,14,19,0.jpg[/IMG] I w domku: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1c81a8d600f7ad40cc970b91bf58ad35,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/97fd6979c0b5a4b5b46c6199ab8b2b51,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f963823ded38d04dc07fbae6fa534049,14,19,0.jpg[/IMG]
-
Niedawno wyciągnięty ze schroniska Oren - tak wyglądał w schronie: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6711/dscn3239x.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/439/dscn3240x.jpg[/IMG] A tak w hoteliku: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/fee0445756189175d068656c3c1cd830,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e06a5a0616c5e24456ad6a920edcdcd2,14,19,0.jpg[/IMG] I z nowym państwem :loveu: [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/8427/dsc4158p.jpg[/IMG] Zachęcam do adopcji kudłaczy - mamy ich sporo w schroniskach i takie biedne są w tych kołtunach :-( Wątek kudłaczy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url]
-
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
leni356 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Takie kosmate cudo mam w domu teraz, a drugie szorstkowłose Ciężki masz wybór, nie zazdroszczę :shake: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1c81a8d600f7ad40cc970b91bf58ad35,14,19,0.jpg[/IMG] -
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
leni356 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']leni, a chodz się podzielimy, Ty jedną , ja drugą :cool3: Czy mam wrazenie, czy wiekszsć jest w typie "mała czarna" czyli w typie moich tymczasowiczek? :cool1: :-o Moze by dla odminany.... :razz:[/quote] Ja z chęcią, ale już mam full house i tz nie wpuści nawet myszy. Ale pracuję nad tym. Kudłacze to moja wielka miłość -
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
leni356 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cudna ta kudłatka czarna :loveu: -
Czy macie jakąś kudłatą sunię u siebie? Mam zainteresowany domek, pani mieszka w Kielcach
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
leni356 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kontaktowała się ze mną pani w sprawie adopcji białej suni, która już ma DS, więc mogę podesłać zdjęcia którejś z bliźniaczek. W domu jest 2 letni labrador, ponoć łagodny i małe dziecko. Pani mieszka kawałek od Wrocławia, ale może podjechać -
I nowe ogłoszenia zrobić Bugiemu, z opisem jamniczek na dłuższych nogach. Na pewno ktoś się zakocha, on jest przecież taki cudny :lol: No i zbieramy na dt, bo biedak siedzi prawie rok, a on młody - biegać powinien w domku :Dog_run::Dog_run:
-
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Tak, oczywiscie. Mam nadzieje, ze Tusia sie zalapie bo konczy sie limit na sterylki. Jezeli beda fundusze to dopiero w przyszlym roku. Ale juz duzo psow i suk skorzystalo. Oby jej sie trafij fajny domek, bo slicznosci jest.[/quote] Podałam numer, mam nadzieję że pani zadzwoni. Napisałam że jutro ma sterylkę (nawet jeśli nie). Jeśli domek będzie dobry to możemy pomóc w transporcie, nawet odpłatnie, ale domek jeszcze nie sprawdzony, zobaczmy najpierw czy pani się zdecyduje. Tusia jej się spodobała -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
leni356 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Proszę dowiedzcie się o kudłacze - zdjęcia też niezbędne. Dwa domki czekają na foty -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Chyba rownoczesnie pisalysmy.:razz: Nie wiem kto sie tym zajmie. I tak trzeba odczekac. Jesli to kogo interesuje to moj numer 507176 898[/quote] Czyli mogę podać zainteresowanej Tusią numer? -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Poprosilam zeby jutro Tusia na sterylke pojechala. Tam chociaz za darmo. Jest dziewczynka kochana w boksie, bo myslalam ze juz jej nie ma.Czyli trzeba bedzie odczekac pare dni, jezeli pojedzie.[/quote] To super :multi: Bo zarówno do hoteliku (samce), jak i do adopcji musi iść wysterlizowana. W hoteliku mogłaby mieć sterylkę, ale skąd na wszystko fundusze wziąć :shake: -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja zrobiłam przelew: Asia 50 zł + ja 50 zł -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
Pojawiła się osoba zainteresowana Tusią z ogłoszenia na psydoadopcji.pl Pytanie:[B][COLOR=Red] czy Tusia jest już wysterylizowana albo czy będzie?[/COLOR][/B] I do kogo podać numer telefonu w sprawie ew. adopcji? -
[quote name='AgusiaP']Dziewczyny ja też uważam, że jak nie będzie możliwiści sprawdzenia domku to lepiej nich Kajtuś idzie do Roni. To taki śliczny piesek domek dla niego napewno szybko się znajdzie a on już tyle biedaczysko w życiu przeszedł:-([/quote] Tak, tak, na razie jedzie do Ronji, ale domek trzeb aw międzyczasie sprawdzić - szkoda szansy zmarnować, bo może fajny, nawet jeśli nie dla Kajtusia to może inny kudłacz się załapie, niestety ich nie brakuje nawet w samym Lublinie :-( Dzięki za wpłaty :multi:
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podaj proszę konto do wpłat -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Greven']Cisza zapadła na wątku... Ja rozumiem, że gdy pies jest bezpieczny u mnie na tymczasie, to nie trzeba robić takiego szumu, jak wtedy, gdy jego życie było zagrożone w schronisku, ale mam wrażenie, że nikt się nim interesuje. Przypominam o tym, że zaoferowałam tymczas tylko na 2 tygodnie. Dajcie znać, jak idą poszukiwania nowego domu, czy są jacyś chętni? Sprawdzacie jakieś domy? Czy jakieś pieniądze zostały przelane na moje konto na Amisia? O wydatkach pisałam na bieżąco.[/quote] Ja już zorganizowałam zbiórkę funduszy. A Isadora odcięta od netu -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Pamiętacie Dżibiego? Dżibi ma teraz na imię Piksel i mieszka z siostrzyczką Bunią. Przeklejam kilka zdjęć z nowego domku: [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2785/dsc00111sc.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9025/dsc00069obrt.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7646/dsc00073rm.jpg[/IMG] -
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Słodziak nie z tej ziemi :loveu: :loveu: Pasują do siebie rewelacyjnie, nawet umaszczenie takie samo. Bunia jest delikatną dziewczynką, a z Pikselka fajny klusek :loveu: Ula, super że dałaś mu taki cudowny dom Odnośnie drapania to ja moją schroniskową sunię psikałam takim preparatem przeciw swędzeniu skóry (kupiony w sklepie zoologicznym) - pomogło. Ktoś polecał też kąpiele w manusanie i w szamponie zylexis - ale nie znam, więc najlepiej jakby wet powiedział czy można.