Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Ale chyba nie w każdym domku w całej Polsce są koty :placz: Takie zainteresowanie Argosem i każdy domek ma kotka. Niech zadzwoni wreszcie bezkotkowy domek :-?
  2. [quote name='olga7']Tusia ma szansę na prędki już domek -żeby tylko dobrze trafila -na dobrych ludzi .Tusia-trzymamy mocno kciuki za dobry domek !!:loveu::loveu::loveu: To śliczna sunia i pewnie taka miła ,pogodna .:loveu:[/quote] Ale na razie nie wiadomo czy pani dzwoniła
  3. Cudze najlepsze - tak jak piłki w parku :roll: Pani się nie odzywa, wysłałam zdjęcia obu
  4. leni356

    Metamorfozy

    I jeszcze drugi kudłacz - Nelly tak było w schronisku: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/34b13c5b160eeb77aa0a663322bc03f9,14,19,0.jpg[/IMG] I w domku: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1c81a8d600f7ad40cc970b91bf58ad35,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/97fd6979c0b5a4b5b46c6199ab8b2b51,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f963823ded38d04dc07fbae6fa534049,14,19,0.jpg[/IMG]
  5. leni356

    Metamorfozy

    Niedawno wyciągnięty ze schroniska Oren - tak wyglądał w schronie: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6711/dscn3239x.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/439/dscn3240x.jpg[/IMG] A tak w hoteliku: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/fee0445756189175d068656c3c1cd830,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e06a5a0616c5e24456ad6a920edcdcd2,14,19,0.jpg[/IMG] I z nowym państwem :loveu: [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/8427/dsc4158p.jpg[/IMG] Zachęcam do adopcji kudłaczy - mamy ich sporo w schroniskach i takie biedne są w tych kołtunach :-( Wątek kudłaczy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url]
  6. Takie kosmate cudo mam w domu teraz, a drugie szorstkowłose Ciężki masz wybór, nie zazdroszczę :shake: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1c81a8d600f7ad40cc970b91bf58ad35,14,19,0.jpg[/IMG]
  7. [quote name='malagos']leni, a chodz się podzielimy, Ty jedną , ja drugą :cool3: Czy mam wrazenie, czy wiekszsć jest w typie "mała czarna" czyli w typie moich tymczasowiczek? :cool1: :-o Moze by dla odminany.... :razz:[/quote] Ja z chęcią, ale już mam full house i tz nie wpuści nawet myszy. Ale pracuję nad tym. Kudłacze to moja wielka miłość
  8. Cudna ta kudłatka czarna :loveu:
  9. Czy macie jakąś kudłatą sunię u siebie? Mam zainteresowany domek, pani mieszka w Kielcach
  10. Kontaktowała się ze mną pani w sprawie adopcji białej suni, która już ma DS, więc mogę podesłać zdjęcia którejś z bliźniaczek. W domu jest 2 letni labrador, ponoć łagodny i małe dziecko. Pani mieszka kawałek od Wrocławia, ale może podjechać
  11. I nowe ogłoszenia zrobić Bugiemu, z opisem jamniczek na dłuższych nogach. Na pewno ktoś się zakocha, on jest przecież taki cudny :lol: No i zbieramy na dt, bo biedak siedzi prawie rok, a on młody - biegać powinien w domku :Dog_run::Dog_run:
  12. [quote name='monika55']Tak, oczywiscie. Mam nadzieje, ze Tusia sie zalapie bo konczy sie limit na sterylki. Jezeli beda fundusze to dopiero w przyszlym roku. Ale juz duzo psow i suk skorzystalo. Oby jej sie trafij fajny domek, bo slicznosci jest.[/quote] Podałam numer, mam nadzieję że pani zadzwoni. Napisałam że jutro ma sterylkę (nawet jeśli nie). Jeśli domek będzie dobry to możemy pomóc w transporcie, nawet odpłatnie, ale domek jeszcze nie sprawdzony, zobaczmy najpierw czy pani się zdecyduje. Tusia jej się spodobała
  13. Proszę dowiedzcie się o kudłacze - zdjęcia też niezbędne. Dwa domki czekają na foty
  14. [quote name='monika55']Chyba rownoczesnie pisalysmy.:razz: Nie wiem kto sie tym zajmie. I tak trzeba odczekac. Jesli to kogo interesuje to moj numer 507176 898[/quote] Czyli mogę podać zainteresowanej Tusią numer?
  15. [quote name='monika55']Poprosilam zeby jutro Tusia na sterylke pojechala. Tam chociaz za darmo. Jest dziewczynka kochana w boksie, bo myslalam ze juz jej nie ma.Czyli trzeba bedzie odczekac pare dni, jezeli pojedzie.[/quote] To super :multi: Bo zarówno do hoteliku (samce), jak i do adopcji musi iść wysterlizowana. W hoteliku mogłaby mieć sterylkę, ale skąd na wszystko fundusze wziąć :shake:
  16. Ja zrobiłam przelew: Asia 50 zł + ja 50 zł
  17. Pojawiła się osoba zainteresowana Tusią z ogłoszenia na psydoadopcji.pl Pytanie:[B][COLOR=Red] czy Tusia jest już wysterylizowana albo czy będzie?[/COLOR][/B] I do kogo podać numer telefonu w sprawie ew. adopcji?
  18. [quote name='AgusiaP']Dziewczyny ja też uważam, że jak nie będzie możliwiści sprawdzenia domku to lepiej nich Kajtuś idzie do Roni. To taki śliczny piesek domek dla niego napewno szybko się znajdzie a on już tyle biedaczysko w życiu przeszedł:-([/quote] Tak, tak, na razie jedzie do Ronji, ale domek trzeb aw międzyczasie sprawdzić - szkoda szansy zmarnować, bo może fajny, nawet jeśli nie dla Kajtusia to może inny kudłacz się załapie, niestety ich nie brakuje nawet w samym Lublinie :-( Dzięki za wpłaty :multi:
  19. [quote name='Greven']Cisza zapadła na wątku... Ja rozumiem, że gdy pies jest bezpieczny u mnie na tymczasie, to nie trzeba robić takiego szumu, jak wtedy, gdy jego życie było zagrożone w schronisku, ale mam wrażenie, że nikt się nim interesuje. Przypominam o tym, że zaoferowałam tymczas tylko na 2 tygodnie. Dajcie znać, jak idą poszukiwania nowego domu, czy są jacyś chętni? Sprawdzacie jakieś domy? Czy jakieś pieniądze zostały przelane na moje konto na Amisia? O wydatkach pisałam na bieżąco.[/quote] Ja już zorganizowałam zbiórkę funduszy. A Isadora odcięta od netu
  20. Uszka się wyleczy, a kudłacz z niego cudny :loveu: Ważne żeby fajny domek był
  21. Pamiętacie Dżibiego? Dżibi ma teraz na imię Piksel i mieszka z siostrzyczką Bunią. Przeklejam kilka zdjęć z nowego domku: [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2785/dsc00111sc.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9025/dsc00069obrt.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7646/dsc00073rm.jpg[/IMG]
  22. Słodziak nie z tej ziemi :loveu: :loveu: Pasują do siebie rewelacyjnie, nawet umaszczenie takie samo. Bunia jest delikatną dziewczynką, a z Pikselka fajny klusek :loveu: Ula, super że dałaś mu taki cudowny dom Odnośnie drapania to ja moją schroniskową sunię psikałam takim preparatem przeciw swędzeniu skóry (kupiony w sklepie zoologicznym) - pomogło. Ktoś polecał też kąpiele w manusanie i w szamponie zylexis - ale nie znam, więc najlepiej jakby wet powiedział czy można.
×
×
  • Create New...