-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']świetne wiadomości :lol:, ale ze skakaniem poczekam :roll:[/quote] Do niedzieli. Zadzwonię jutro do Bajki i ustalę odbiór Argoska -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']No to super wieści mamy u Argoska i dla Argoska !!:multi::loveu: Nareszcie dobry domek -fajna rodzina i dom bez ani jednego kota -czy królika.:multi::loveu::multi:. A dzieci juz są większe i nie powinny dokuczać Argosowi -naszemu super myśliwemu !!!:multi::multi:[/quote] To prawda, nareszcie :multi: -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Czyli co , udało się tak :) ? Można już skakać z radości :multi:.[/quote] Skacz ile wlezie :lol: Ja jeszcze trochę posiedzę bo ze stresu i oczekiwania skamieniałam, a potem się dołączę :lol: -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Można puścić kciuki :lol: Domek bardzo fajny, pani nie pracuje i jest na stałe w domu, więc Argosek będzie miał bardzo dobrze. Dzieci 9 i 13 lat, będą się z nim bawić, lubią pieski, już nie mogą się doczekać. Decyzja przemyślana, mieli już wcześniej pieska ze schroniska, dożył starszego wieku. Państwo przemili i dzieci też. Mieszkanie w bloku, ale wokół sporo terenów zielonych i Argos będzie jeździł na wakacje z rodziną, nie zostawiają nigdzie psa. Domek się trafił Argoskowi fajny :multi: [B][COLOR=Black]I pytanie do Bajki - czy państwo mogą Argoska odebrać w niedzielę?[/COLOR][/B] Umowę adopcyjną trzeba będzie z panią podpisać przy odbiorze, a ja się już będę z nią umawiać na wizytę poadopcyjną. Argos, pakuj manatki :lol: -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Napisałam pw do milena182 z Płocka z pyt. o wizytę przedadopcyjną, zgodziła się.[/quote] Super :multi: To teraz prześlijcie jej numer do pani zeby mogła się umówić na wizytę. I czy ktoś mógłby sprawdzić co ze sterylką? bo chyba Tusi nie wydadzą bez sterylki ze schronu? Jeśli domek będzie fajny to zostałby tylko transport -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Napisalam prosbe o wizyte przedadopcyjna. Zero odpowiedzi. Chyba poprosze o zamkniecie tego watku. Psina coraz bardziej wystraszona, zal mi jej, a nie posle w nieznane. Znam pania tylko przez telefon.[/quote] Na pewno ktoś jest z okolicy -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']No żeby jamników nie pożarł/a :roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] bałabym się w drugą stronę :evil_lol::evil_lol: a to jest chłopak czy dziewczyna? -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
leni356 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']leni...przepraszam ,ze się wcinam- ale lepiej pojechać do tych pań niż wysyłać im zdjecia pocztą...:oops: ale to tylko moje zdanie :p[/quote] Ale Lucyna jest we Wrocławiu, a większość pań w Warszawie. Nie wiem kto ma czas na pokazywanie paniom psów, ja niestety się nie piszę, czasu brak. Co innego wizyta przedadopcyjna, domki trzeba sprawdzić przed jakąkolwiek adopcją. A paniom się na pewno jakieś inne psiaczki by spodobały -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Tak mi na azjatycką rasę wyglądał, ale poza jużakami to na żywo żadnego nie widziałam. Niezły kucyk z niego :lol: A czemu kaganiec nosi? czyżby się dokarmiał na polu? :razz: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
leni356 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Mogę tak zrobić, oczywiście :lol: Dzieci Państwa mają 14 i 21 lat. Tak się cieszę, zobaczymy co Aza na to. Będzie miała teraz Frezjunię. Dzwonią jeszcze domki. Mówię, że nieaktualne i proponuję pomoc. Najwięcej zapytań z Warszawy od starszych Pań, bez komputera. Przed adopcją chcą zobaczyć pieska i się zakochać. Jak im pomóc?[/quote] Trzeba zrobić listę ze zdjęciami, wydrukować i wysłać im pocztą - to chyba jedyne wyjście. Jest sporo psiaków w Warszawie które domków szukają -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Lajla, co to jest za pies ze zdjęć z Fidusiem? ten duży, który przy jamnikach wygląda jak konik :lol: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
leni356 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
To chyba musisz ją wyprawić z tym ukochanym koszyczkiem :cool3: -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja zaglądam codziennie po nowe wieści o Amisiu -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']Gdzie przebywa Kumpel?? Chyba we Wrocławiu. Irysek go wklejała, ale nie ma danych kontaktowych - czy można prosić o uzupełnienie? Kumpel: -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dziś wizyta -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Jeśli jakieś pieski znalazły już domek to pod ich zdjęciem dobrze byłoby to napisać. Chociaż czasami to nie wiadomo co się stało z psem jak np. znika ze strony internetowej schroniska. A w allegro to może podzielić na pieski na małe, średnie i duże ?[/quote] Dobry pomysł co do podziału. Ja aktualizuję na bieżąco i proszę wszystkich o aktualizację własnych postów jeśli kudłacz znajdzie domek -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Ja mam pomysl... Moge zrobic grupowe wyroznione Allegro dla Kudlatkow i bede je odnwiala w wyroznionej wersji. Moge dac tak ok. 20 pieskow do ogloszenia. Wiem, ze pieski sa z roznych schronisk, wiec moge podac nr telefonu i adress e-mailowy przy kazdej fotce. Musicie sie tylko upewnic, ze nie bede miala z tego tytulu problemow z jakims schroniskiem, bo nie kazde sobie zyczy zeby robic ogloszenia dla ich psow. Musicie takze miec kontakt z psiakiem zeby pies, ktorego nie ma juz w schronisku nie wisial w ogloszeniu. Jesli jestescie za, to poprosze o kandydatury. Dzięki, Sabina :loveu: Nie podawaj kontaktów do schronisk. Możesz podać namiary w allegro na mnie: [email protected] 791949077 -
Petra - malutka, biszkoptowa, kudłata suczka - szukamy DT!!! Adoptowana.
leni356 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']No to cioteczki musicie to skonsultować! Tyle bidulinek :([/quote] Można im podesłać któregoś psiaczka z dt może -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
No to trzeba zbierać pieniążki do skarpety i stałe deklaracje i wyciągać Tusia nadal w schronisku siedzi wystraszona, chyba nikt po nią nie przyjechał :shake::-( a od wolontariuszek ciężko się czegoś dowiedzieć edit: może jakieś bazarki ktoś na kudłaczki zrobi? -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Moja siostra pojedzie sprawdzić domek jutro, przeszkolę ją na co ma zwrócić uwagę -
Jamnikowata sunia Kenia już w DT, szukamy cudownego DS!!!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Co z sunią? :-( -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='a.piurek']Ja mam proszę o priv bajka na inetrewencji zgubiła fon[/quote] Już mam, dzięki -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczek007']Asia juz nie wie. Teraz ja wiem co z Tusią. Siedzi w schronie malutka bieda wystraszona:-([/quote] [B][COLOR=Red]Co z tą panią która miała być po nią z Gliwic? Nie była? Co ze sterylką?[/COLOR][/B] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']ja mam zarezerwowane na stałe 20 zł miesięcznie na rzecz kudłatków.Po prostu na ten wątek. Dzięki wielkie, Poker :loveu: Do Malagos ma jechać sunia na dt, zbierają też na drugą zajmojską biedę. To koszt 150 zł/miesiąc, gdyby wyciągnąć kudłatą to moglibyśmy dołożyć jakąś kwotę z kudłatej skarpety Tutaj wątek: http://www.dogomania.pl/forum/f85/malenka-czarna-mloda-sunia-w-domku-w-warszawie-hura-143104/index44.html Kudłata sunia z zamojskiego schronu jest na pierwszej stronie -
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
leni356 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagos, które sunie mają jechać?