Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='coronaaj']:shake::shake:Chyba za malo przelalam na konto Leni356, powinno byc 105zl a chyba poslalam tylko 90zl...wyrownam jak najszybciej, niech Bibi moj tymczas dojdzie do formy:cool3::cool3:Leni ile dostalas? http://www.dogomania.pl/forum/f1161/bibi_5-tyg-sunia_wesoly-autobus-coronaaj-ja-uratowal-pilnie-potrzebne-ogloszenia-147418/#post13063634 Doszło 90 zł, wczoraj przelałam do Greven
  2. [quote name='malawaszka']o leni ubiegłaś mnie :loveu: jak ja kocham te wszystkie kudłacze :placz:[/quote] załamka ile ich jest i wszystkie takie cudne :-(:-(
  3. [FONT=Verdana]I jeszcze jeden [/FONT][FONT=Verdana]kudła[/FONT][FONT=Verdana]czek[/FONT][FONT=Verdana]: [/FONT][FONT=Verdana] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Verdana][FONT=Calibri][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Verdana]BARON to prześliczny mieszaniec sznaucera olbrzyma, jest młody ma około 2 lata. Jest wspaniałym psem - potrafi chodzić na smyczy, jest łagodny i przyjacielski. Jeszcze jest wesoły, ale z każdym dniem pokrywa go coraz grubsza warstwa schroniskowego smutku... zaczyna się chować, smutnieje... Szukamy dla niego dobrego domu, gdzie pod okiem kochającego opiekuna rozkwitnie i nabierze blasku. Baron dogaduje się z innymi psami, kocha ludzi. Czeka w Ostrowii Mazowieckiej kontakt: 600 101 446[/FONT] [/FONT] [/FONT][/FONT][FONT=Calibri][/FONT][/FONT]
  4. Ja mam kwotę deklarowaną od Coronaaj 90 zł, już przelewam
  5. Wstawiłam Argoska tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-foksteriera-innego-teriera-147644/[/url]
  6. Mój jamnik odszedł na niedomykalność zastawki mitralnej, więc kursowałam od weta do weta w różnych klinikach, teraz tą samą chorobę ma cavalier rodziców - każdy wet u którego byliśmy mówił to samo, Vetmedin czy Carsivan nie leczy, ale podany przy początkach choroby powoduje że ona nie rozwija się tak szybko.
  7. Odwadnianie nie ma sensu jeśli nie ma płynów :shake: Oby mu nie zaszkodziło
  8. Nie ma zdjęć, tylko jakieś reklamy :-( Zrób proszę edit
  9. Cieszymy sie baaaaardzo :multi: Ja tylko nie za bardzo rozumiem - jeśli nie zbierają się płyny w organiźmie to po co mu dali Furosemid? To lek odwadniający, ściągający właśnie płyny z organizmu. Jeśli ma niedomykalną zastawkę to Vetmedin powinno się wprowadzić JUŻ, jak zaczną zbierać się płyny to będzie za późno
  10. [quote name='Szarotka']Najbardziej by sie przydal domek takiemu co to na ulicy mieszka :shake::shake::shake::shake:[/quote] Właśnie :-( O Tusię jest kilka zapytań, jestem dobrej myśli
  11. [quote name='Kisiaraf']Mam pytanie co teraz z ogłoszeniem do Kuriera robimy? Ja wysyłam dzisiaj psiaka i zastanawiam się czy wysyłać Iskierke jak ona ma szanse na domek? Potem cały miesiąc traci się szanse dla innego psiulka :( Myślałam o Argosiku w zamian-jak myślicie? Jeżeli chodzi o transport to bardzo chętnie się pisze(za friko) :) od razu odwiedziła bym Iwonkę.[/quote] Argosik też już bardzo długo czeka :-(
  12. Dodałam ogłoszenie Wierki z prośbą o pomoc finansową i fanty: [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/09/chmurka-szuka-domu/"]psydoadopcji.pl[/URL]
  13. Dodałam ogłoszenie słodziaków: [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/09/bibi-i-george-clooney-5-tyg-szczeniaczki-szukaja-domkow/"]psydoadopcji.pl[/URL]
  14. Czy ktoś wie jak ogłaszać psa w Moim psie? Gdzieś czytałam że można wskoczyć na górę kolejki za 150 zł, czy ktoś się orientuje?
  15. [quote name='ulla7137']A dokładałam, dokładałam - indyka w ilości 1 łyżki wyczuł i głodował (4 próby), po wołowinie (j.w.) wymiotował. Wieprzowiny lekarz radził nie dawać, bo tłusta (byłam oczywiście u weta). Chrupki zjadł 1 raz z zazdrości, że Bunia je (i vice versa), ale na drugie podejście oboje zareagowali odrazą i głodowym buntem. Zostały kurczaki, najlepiej z makaronem. Co ciekawe Alba uwielbiała ludzkie jedzenie, nawet ziemniaki, jagody, a po adopcji Pikselka przeszła na jego dietę. Pewnie coś sie za jakiś czas da zrobić, może Piksel potrzebuje trochę czasu, ale martwię się o to drapanie i monotonną dietę.[/quote] A może w puszkach zasmakuje? Przynajmniej co jakiś czas. Trochę urozmaicenie
  16. Jeszcze jest taki kudłaty który mieszka na ulicy, też śliczny, może panu się spodoba. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/terierkowaty-miziak-mieszka-na-ulicy-szuka-dt-147243/index4.html[/url] Trzeba domek szybko sprawdzić
  17. [quote name='AgusiaP']leni a może pan będzie zainteresowany Tusią;)Z niej też jest przepiękny kudłacz[/quote] Może, tylko trzeba najpierw domek sprawdzić. A może ktoś inny jest z Lublina?
  18. Supergoga, czy w poznańskim schronisku są jeszcze jakieś kudłacze? Mam dwa domki zainteresowane
  19. Dzięki dziewczyny za wrzucenie kudłacza Czarusia
  20. Bosze jakie cudo. Pomyślę co z nią zrobić, DT potrzebne bardzo
  21. I jeszcze Petra z katowickiego schroniska. "Mała, biszkoptowa kudłata sunia. Zaniedbana, ale po wykąpaniu i uczesaniu będzie przepiękna. Sunia jest młodziutka, przyjaźnie nastawiona do ludzi." Szukamy DT Kontakt w sprawie adopcji: 514-518-167 Agnieszka [email protected] http://www.dogomania.pl/forum/f1166/petra-malutka-biszkoptowa-kudlata-suczka-szukamy-dt-147567/
  22. Wkleję jeszcze Żabkę z katowickiego schroniska. Kolejny piesek który po śmierci właściciela dostał kopa :shake: Nie mam słów :shake: Jest troszkę smutna, taka wyciszona, ale trzyma się nieźle. Garnie się do ludzi, cieszy się na ich widok. Pracownicy mówili, że kompletnie nie potrafi chodzić na smyczy. Jej numer to 989/09. http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zabka-w-schronisku-w-katowicach-czeka-na-nowy-dom-147319/
  23. Jasny gwint :mad::mad: Dzisiaj dzwoniła bardzo miła pani zainteresowana adopcją Argoska, ale w domu jest kot :shake::placz:
  24. [quote name='Szarotka'][B]Pan z Lublina powinien dostac jakiegos innego wyjatkowego kudlacza za determinacje :):)[/B][/quote] Może Piranha podeśle jakiegoś kudłacza w typie Kajtusia z zajmojskiego schronu? Kajtuś jest prześliczny :loveu::loveu:
  25. [quote name='Sylwia K']spoko, ale dobrze, że go przypomniałaś, bo on moim zdaniem nadaje się do domu z dziećmi:cool3: Leni pokaż go tej rodzince[/quote] Pokażę, dzięki
×
×
  • Create New...