Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='rita60']Co u małego,jakis odzew z allegro:roll:[/quote] Na razie nie :shake: Dzisiaj wysyłam ogłoszenie do Wyborczej, mam nadzieję ze z tego będzie odzew
  2. Wysłałam dziś zdjęcia suni do domku który szuka kudłacza, mam nadzieję ze sie spodoba
  3. [quote name='Dogo07']Leni, Miedary to mała miejscowość jest koło Tarnowskich Gór (to jest między Katowicami a Częstochową). A skoro Ci Państwo są z W-wy to może jakieś psiaki z Łodzi, tam też są ładne kudłacze, np. Bambo: Obydwa młode, mają ok. 1 roku.[/quote] Bambo zniknął ze strony schroniska, więc pewnie poszedł do adopcji. Państwo z Warszawy adoptowali 8-letnią sunię sznaucerkę z Palucha :loveu: Fela już jest w nowym domku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/298b82544540ac5a0e88bc741d8c95ce,14,19,0.jpg[/IMG]
  4. Proszę ciotki o deklaracje, Tusia mogłaby jechać do Megii, jest dla niej miejsce
  5. [quote name='Isadora7']Napisałam do [U]Basia i Barni[/U] wczoraj [B]Czyżbym tylko ja wierzyła?[/B][/quote] Ja wierzyłam cały czas
  6. [quote name='sacred PIRANHA']myśle, że to suoer pomysł...tymbardziej że o ile dobrze kojarze psiak nie jest bezpieczny tam gdzie jest..?[/quote] Tak, pilnie potrzebuje dt, a dt jak na lekarstwo :-( Megii może przyjąć tylko sunie na razie, nie wiem czy u Jamora jest miejsce, sprawdzę
  7. Cudownie :loveu: tak myślałam że będzie jak z Orenem - jak poczuje trochę wolności i dobroci ludzi to od razu inny pies. Oren też kłapał zębami ze strachu, a teraz daje się już głaskać i brać na ręce. Myśleliśmy że go podmienili :evil_lol: Lenka też się oswoi :loveu:
  8. A może po Orenie do hoteliku wzięlibyśmy tego pieska? Śliczny kudłacz, żal go bardzo. Jeśli darczyńcy się zgodzą to pieniądze po Orenku mogłyby przejść na tego biedaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/zaglodzony-samotny-bez-dachu-nad-glowa-prosi-o-lepsze-zycie-145909/[/URL] Co sądzicie? edit: zdjęcie [IMG]http://images43.fotosik.pl/194/c2f4bc17924cbcc4med.jpg[/IMG]
  9. Jest miejsce w hoteliku, może wyciągnąć Tusię?
  10. Super, normalnie serce rośnie :loveu:
  11. [quote name='ladySwallow']To ja pytam do znudzenia - co z pieniędzmi z bazarku? :eviltong: Bo mam już kolejny i się w końcu pogubię :evil_lol:[/quote] A może na jamniczą skarpetę wpłacić z dopiskiem że dla Fida?
  12. To prawda, Hyzio miał rozbrajająco zdziwioną minę - chyba nie mógł uwierzyć że ktoś taki jak on naprawdę istnieje :evil_lol: :evil_lol:
  13. Super :multi: Bardzo się cieszę
  14. Hyzio śmiejek: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/78c96decbbc30d4f612a167c0003b6f1,14,19,0.jpg[/IMG] Razem jest fajnie :lol: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/31b2e3784e02bb64bcbb582f621b783c,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ad7b0801a14edff4c08de8f9456e35a4,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/57b488bcddb439ddd387a67da2bc4c6d,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/6e344ce8ce3205157d1ec63f066ec17a,14,19,0.jpg[/IMG]
  15. [quote name='mienta']Haha super! Nie ma to jak dwa petity na łące :) Można na nie patrzeć godzinami jak się tak wesoło bawią![/quote] Nie ma też jak dwa petity w domu :evil_lol: Mamanabank może potwierdzić :lol:
  16. [quote name='Grandziara']:crazyeye:rewelacja!! Nasze kochane łobuziaki:loveu: Siłę to one mają to prawda! Czaruś też ma poobgryzaną smycz ale przez Aresa, który prowadzi Czarusia na spacerach na smyczy... Z chęcią bym zobaczyła jak Pascal odpina rzepy ludziom przy sandałach.. Na klubówce był Pedro i Pablo, braciszkowie Pascala, oj dzialo się... ogródek pełen petitów i granda:multi: harcom nie było końca:evil_lol:[/quote] Ja też miałam być w Krakowie, ale się nie udało, strasznie żałuję. Wyobrażam sobie te harce petitów i granda :lol: Co do sandałów to była to zemsta Pascala za konieczność chodzenia na smyczy po osiedlu, bo wysyp suk z cieczkami - on nie znosi chodzić na smyczy, jak tylko z kimś stanęłam to trzeba się było zemścić za to (najlepiej na cudzych butach :p)
  17. [quote name='yunona']Tak tu cicho, ale już trochę czasu upłynęło i może warto się dowiedzieć co u Filipka :eviltong:[/quote] I zmienić tytuł jeśli już ciepło w doopkę :lol:
  18. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/81a3d7f6a51d5e1bf626ebffe90d4d0f,14,19,0.jpg[/IMG] I na koniec buziaczki: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8cc92a82a41ba1bdda502ce159d537cc,14,19,0.jpg[/IMG]
  19. Tu się schował: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/657d84093d83c5ac5a649ef985e02896,14,19,0.jpg[/IMG] Hasanie w stylu wolnym: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/28e8d85865417bbd1bce448e345571f7,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ea09018172005075b5e3cd3e40cfb8f5,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/28311f16278359df6532f94b62e5c878,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/5046a28d2de47c928b1974dc542239b1,14,19,0.jpg[/IMG]
  20. Była też obowiązkowa kąpiel w rzece: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/74a8a6c07ee1dbe2531b427f40a1ed83,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f1123c3caf7d390ebb855b6b13c3d8c7,14,19,0.jpg[/IMG] I poszukiwania królika: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/2f8c7116f1ac25d2a98005c2cf659d8e,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6f066744877906dee27ae3481132f0b3,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/22faff3099129f49b8213d471500ad03,14,19,0.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/7215d641178cab9dff2479d579bdd17f,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/63448e1086cc15f1fddda916d1c77af5,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a2b387b738f778dc1aada9aa2b0520e0,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ff210e431e3b7dc50f4c21ad6ba00af6,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c05429e47e699e44fe3b1efcf91f2604,14,19,0.jpg[/IMG]
  22. Nasz wczorajszy mały wypad z psami - Hyzio i Pascal szalały jak dwa zające :evil_lol: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e9aedfcb0b0cdde2f94ea62cf724d541,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5ec31fba5bf0c21a1e0e3cebffb31252,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b55d27bd9efe5bb7318de5e2ccc21025,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/53c00d62919d1e9e4ec91a6fee157320,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/890109ed36bc9dff98ee06b44459dbf7,14,19,0.jpg[/IMG]
  23. [COLOR=Red]Luka, możesz zmienić tytuł wątku - [U]Oren już w nowym domu[/U][/COLOR] Dzięki Zapraszam na wątek kudłaczy, na razie na szybko wstawione, ale będzie porządek i dokładne informacje o pieskach: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/URL]
  24. [B][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red] To jest wątek dyskusyjny KUDŁACZY W POTRZEBIE. [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red] [COLOR=black]Można tu dyskutować na kudłate tematy i dodawać nowe psy[/COLOR][/COLOR] [B][COLOR=yellowgreen][SIZE=3][COLOR=blue]KUDŁACZE DO ADOPCJI - [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=yellowgreen][SIZE=3][COLOR=blue]25 domków chce kudłatego psa:[/COLOR][/SIZE][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU"]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa-Prosz%C4%99-NIE-pisa%C4%87-na-tym-w%C4%85tku![/URL] [SIZE=3][COLOR=blue][B]SKARPETA KUDŁACZY[/B][B]:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-kudA-aczy-POMA-A-kudA-atym-psiaczkom[/URL] [COLOR=green][B]Wątek SZORSTKOWŁOSYCH W POTRZEBIE:[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173902-SzorstkowA-ose-w-potrzebie-WAE-tek-ogA-lny-moA-na-dodawaA*****[/URL] ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ [COLOR=blue][B]Banerki do pobrania: [/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-kudA-aczy-POMA-A-kudA-atym-psiaczkom"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2921/skarpetakudlaczy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-aktualizacja-str-1-3"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4968/kudlaczeban.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-aktualizacja-str-1-3"][IMG]http://images44.fotosik.pl/208/393f3d0af24b3425.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-aktualizacja-str-1-3"][IMG]http://images48.fotosik.pl/208/d6b1b14783078012.png[/IMG][/URL] [COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176906-Bannerkowo-Dla-KudA-aczy-w-potrzebie-Do-31-I"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8841/kudlaczebazar.png[/IMG] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-dla-kudA-aczy-w-potrzebie-POMA-A"][IMG]http://i39.tinypic.com/1z35xtx.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176906-Bannerkowo-Dla-KudA-aczy-w-potrzebie-Do-31-I"] [/URL][/COLOR]
  25. Ja kocham kudłacze :loveu: Nowe wieści z domu Orenka: "Dajemy sobie radę przy aktywnym udziale Orenka. Jest bardzo fajny, zadomowił się i coraz ufniej podchodzi do nas. Myślę że bardzo szybko pokona swoje obawy bo jest na dobrej drodze. Pozdrawiamy i do zobaczenia" :lol:
×
×
  • Create New...