Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Jeszcze Alicja obiecała przenieść deklarację z Fido na tego jamnisia (60 zł miesięcznie), ode mnie jest 50 zł/miesiąc Trzeba zliczyć ile już mamy
  2. Biedak tam czeka :-( Gdyby tylko go wydali
  3. Podnoszę. Jamniś prosi o wsparcie :Help_2:
  4. [B][COLOR=Blue]Skarpeta Kajtusia:[/COLOR][/B] 20 zł/miesiąc - Poker 20 zł/miesiąc - MagdaH Dogo07 - rzeczy na bazarek 326 zł - zostało po Orenie, który już jest w DS 20 zł/miesięcznie - enia [COLOR=Red]Pomóżcie[/COLOR]
  5. [quote name='AgusiaP']A od kiedy będzie to wolne miejsce w hoteliku???[/quote] Już jest. Pozostaje kwestia odrobaczenia i szczepień
  6. Przeniosłam deklaracje na wątek Kajtka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/zaglodzony-samotny-bez-dachu-nad-glowa-prosi-o-lepsze-zycie-145909/index5.html[/url]
  7. Kajtuś ma miejsce w hoteliku, potrzebujemy wsparcia - stałych deklaracji, bazarków. Zakładam skarpetkę Kajtusiowi: 20 zł/miesiąc - Poker 20 zł/miesiąc - MagdaH Dogo07 - rzeczy na bazarek 326 zł - zostało po Orenie, który już jest w DS [COLOR=Red]Pomóżcie [/COLOR]
  8. Niech się tym razem zakocha ktoś bez kotów.. Argosek czeka
  9. Dzięki dzięki :loveu: Póki co moje, nie zdążyłam zmienić
  10. Czy są jakieś lepsze zdjęcia? Mam osobę chętną do adopcji czarnego jamnika lub jamniczki po sterylce
  11. [quote name='iwlajn']Astaroth, Ulhvedin opiekuje się Krą, która jeździ na wózku. Ma dziewczyna doświadczenie, myślę że coś Ci doradzi:razz:[/quote] Jeszcze Togaa i Bubu jeździły z Lolusiem na rehabilitacje, może pomogą: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lolus-ma-zlamany-kregoslup-zbieramy-na-pieluszki-rehabilitacje-132968/[/url]
  12. Wstawiłam Majkiego na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url] Wszystkie domki które szukają kudłaczy dostały linka do wątku. Majkel, szukamy ci domku :Dog_run:
  13. [quote name='Pipi']Pod koniec maja był odrobaczony,ale podam mu znowu,mam tabletki aniprazol.Od wścieklizny nie jest szczepiony,zrobię to za ok.tydzień.W piątek był kastrowany,więc jeszcze za wcześnie na szczepienie.Zresztą zapytam p.doktor.[/quote] Za wcześnie. Muszą minąć minimum 2 tygodnie po kastracji żeby zaszczepić, podobnie z odrobaczeniem. Skonsultuj z wetem, ale mam ten sam przypadek (sunia po sterylce) i pozwolili mi odrobaczać i szczepić dopiero po 2 tyg.
  14. Ja mam same doświadczenia z psio-kocią miłością, ale zupełnie nie wiem od czego to zależy [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/824f7d9c844eaaf4200006ffd3607b87,14,19,0.jpg[/IMG]
  15. [quote name='monika55']No niedobrze. Taka cisza. Moze zmienic tytul? To jakies cioteczki pomoga?Ile kosztuje DT?[/quote] Ona jest niewielka to może uda się koło 300 zł za mies. To duża szansa, zbierzmy chociaż trochę, ona nie będzie długo na domek czekać - jest śliczna.
  16. [quote name='Pipi']Bardzo,bardzo proszę,pomóżcie z Kajtusiem.On ma tragiczne warunki,a jest taki ufny do człowieka.Idzie zima,mnie kończy się umowa o pracę,nie będę mogła jeździć do niego,ponieważ jest to za daleko,a paliwo drogie.On tam nie przetrwa sam.Pomóżcie go uratować,proszę.Ja zrobię wszystko co potrzeba,żeby dotarł do jamora bezpieczny.Proszę. . . . . . .[/quote] Pipi, a jak z jego szczepieniami? Ma jakiekolwiek choćby wściekliznę? Jeśli nie to możesz to załatwić? I odrobaczanie również. Jest dla niego miejsce, więc można rozejrzeć się za transportem. Ja będę w kontakcie z Jamorem. [COLOR=Red]Potrzebujemy funduszy, bo jest tylko na pierwszy miesiąc. Ciotki błagam pomóżcie choćby po 10-20 zł [/COLOR]
  17. Na prośbę mamanabank wstawiam zdjęcia Belli (sunia jużak): W schronisku: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/3eae8e356ef959c7b02bb8d85d24aa38,10,19,0.jpg[/IMG] I szczęśliwa w nowym domku :loveu: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c76017bc61e0635abb6d6a33e9f04192,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/258935d6c1515c9831dafa80c6543be1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d803498fa20e8756904cfc275dbfe83c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/352f049d0d0a5a33d9d0052353f8305c,10,19,0.jpg[/IMG]
  18. Zrobię bazarek, mam trochę rzeczy, Conik też podarowała superowe kubki z malunkami piesków :loveu: Ciotki pomóżcie jamnisiowi :modla:
  19. Czy ktoś mógłby umieścić Rumka na wątku? Kudłacze szukają domów: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url]
  20. [quote name='leni356']A może po Orenie do hoteliku wzięlibyśmy tego pieska? Śliczny kudłacz, żal go bardzo. Jeśli darczyńcy się zgodzą to pieniądze po Orenku mogłyby przejść na tego biedaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/zaglodzony-samotny-bez-dachu-nad-glowa-prosi-o-lepsze-zycie-145909/[/URL] Co sądzicie? edit: zdjęcie [IMG]http://images43.fotosik.pl/194/c2f4bc17924cbcc4med.jpg[/IMG][/quote] Jest miejsce dla tego kudłacza w hoteliku. Proszę pomóżcie Z funduszy Orena zostało [B]326 zł[/B], ale to za mało. Musimy dozbierać funduszy i zorganizować transport Pomóżcie :modla::modla:
  21. Fiduś bomba :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...