Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Śliczne banerki :loveu: I allegro superaśne :loveu: Teraz tylko kudłatki do domków :multi:
  2. Kudłacze ze schroniska w Łodzi: 1. MOLLY, nr 170 numer: 170 numer chip: 953000005135521 imię: Molly płeć: suka wiek: ok. 1 roku wielkość: mala rasa: mieszaniec data przyjęcia: 2009-09-29 kwarantanna do 2009-10-13 przebywa w boksie: hotelik opis: Molly to urocza, towarzyska i bardzo spragniona człowieka psinka. Sunia jest przesympatyczna i wesoła. Po kwarantannie polecamy do adopcji. Więcej zdjęć: Molly 2. REKSIO, nr 644 numer: 644 numer chip: 953000005132245 imię: Reksio płeć: pies wiek: ok. 1 roku wielkość: mala rasa: mix szorstkowłosy data przyjęcia: 2009-09-22 kwarantanna do 2009-10-06 przebywa w boksie: drewniak na dziedzińcu na wprost wejścia opis: Reksio to przesympatyczny, towarzyski piesek. Jest energiczny i bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Reksio jest wesoły i energiczny. To młody, uroczy psiaczek, nie wdaje się w konflikty, po kwarantannie polecamy do adopcji. Więcej zdjęć: Reksio 3. TERRY, nr 350 numer: 350 numer chip: 977200000458205 imię: Terry płeć: pies wiek: ok. 6 lat wielkość: mala rasa: mix terriera/jamnika data przyjęcia: 2009-09-18 kwarantanna do 2009-10-02 przebywa w boksie: hotel opis: Terry jest dorosłym psiaczkiem w typie niskonożnego terriera lub jamnika szorstkowłosego. Terry miał dom, był zaczipowany, jednak właściciel do tej pory nie zgłosił się po niego. być może pokazanie psiaka na stronie pomoże go odszukać, a może Terrego już nikt nie szuka? Psiaczek jest przyjacielski, lubi głaskanie i kontakt z człowiekiem, widać, że brakuje mu tego. Terry jest zgodny z innymi psami, to uroczy szorstkowłosy psiaczek.
  3. [quote name='mamanabank']zapisuję się na wątek, dzisiaj dzwoniła do mnie pani z ogłoszenia jednej z "moich" jużaków, ale w trakcie rozmowy okazało się, ze wolałaby pieska mniejszego w typie sznaucera, zaprosiłam Panią na wątek Szczotki, imię ma rewelacyjne, nota bene: ja mam w domu Mopa :lol:[/quote] Dobre :evil_lol: Szczoteczka jest cudna :loveu: oby się pani zakochała
  4. Widziałam dziś Kajtusia - jest przesłodki i przeuroczy :loveu: Bardzo się cieszę że domek taki super :multi: Mam dwa kontakty dzwoniły panie w sprawie adopcji Kajtka, więc polecę inne pieski
  5. [quote name='olga7'][B]Ciotki kochane-jesli jest miejsce u Jamora po Orenie -jak pisze Leni356 -to zacznijmy już zbierać kasę na ten dt -chyba ,że do Megii-gdzie moze nieco taniej ,ale tam miejsca od ręki nie ma ?? Ja mam tam 2 m-ce w kolejce tylko -ale tam trzeba czekać tygodnie cale jeszcze ... te kojce są tam jak w więzieniu -takie ponure ....:(:(..... Ja choć kilka groszy dorzucę- 10 zl/mc . [COLOR=Lime]Ksawer -DO JAMORA LADA DZIEŃ !!:loveu: / bo tam miejsce już zaraz /. Cioteczki- kto może dać kilka zl choć na tego pięknego psa -na hotelik ??[/COLOR][/B][/quote] Olga7, było miejsce po Orenie, teraz jest full u Jamora, mam nadzieję ze sie coś zwolni niedługo, a w międzyczasie zbieramy na hotelik. U Megii z tego co wiem było miejsce dla suczki tylko
  6. [quote name='Dogo07']Sabina Allegro piękne :loveu:. Tak się tylko zastanawiam czy pisać miejscowość gdzie psiak przebywa ? Bo może się zdarzyć że ktoś sam sobie przyjdzie po psiaka i my nawet się nie dowiemy jak kudłacz trafił. A może też być tak że komuś się spodoba ale uzna że za duża odległość i zrezygnuje. A przecież jeśli byłby dobry domek to można pomóc w transporcie psiaka.[/quote] Tak, zgadzam się, lepiej nie podawać miejscowości
  7. Transport się zorganizuje. Ważne żeby domek był fajny, Tusia jest wystraszona, potrzebuje spokojnych ludzi.
  8. A na koniec dzisiejszego dnia wstawię jeszcze fotki Czapiego z nowego domku :loveu:
  9. [quote name='leni356'][B][COLOR=Blue]Skarpetka kudłaczy - tak myślę że trzeba zrobić taką skarpetkę ogólną kudłaczy [/COLOR][/B] [U]Miesięczne deklaracje:[/U] 20 zł/miesiąc - Poker - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesiąc - MagdaH - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie - enia - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + bazarki - evita. - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + transport - Evelin - dziękujemy :loveu: 25 zł/miesięcznie - sacred PIRANHA - dziękujemy :loveu: 30 zł/miesięcznie - AgusiaP - dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszło[/COLOR] Stałych deklaracji: [B]155 zł[/B] miesięcznie [U]Jednorazowe deklaracje:[/U] Dogo07 - rzeczy na bazarek - dziękujemy :loveu: 326 zł - zostało po Orenie, który już jest w DS - dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]jest [/COLOR] 20 zł - mamanabank - dziękujemy :loveu: 30 zł na karmę - AgusiaP - dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszło[/COLOR] Jednorazowo: [B]376 zł[/B][/quote] Przenoszę deklaracje na wątek kudłaczy - proszę o potwierdzenie czy na inne kudłatki podtrzymujecie czy to było dla Kajtusia? Mam potwierdzenia deklaracji od: Poker, AgusiaP, mamanabank, sacred PIRANHA - bardzo dziękuję
  10. Jutro poznam Kajtusia :loveu: I Ronję :lol: Bardzo się z tego cieszę. Ronja przekazuje mi karmę Kajtusiową na Chmurkę, a za wydatki Kajtusia zrobię przelew do Ronji.
  11. [quote name='Dogo07']Leni, a może o tej skarpecie kudłaczej to na początku wątku napisać, i gdyby byli chętni to mogliby wpłacać, liczą się przecież każde, również jednorazowe i małe wpłaty, "ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka" :). A potem w miarę potrzeby wspomagać kudłacze.[/quote] Dzięki, już dodałam na pierwszej stronie Skarpetkę. Dodam deklaracje od wszystkich którzy oferowali pomoc dla kudłaczy i proszę o pomoc tez innych :loveu:
  12. Dziękuję za deklaracje :loveu: Jeśli chodzi o wydatki to po uzgodnieniu z Ronją u której przebywa Kajtuś i Mamanabank od Chmurki - to karma zamówiona dla Kajtusia przejdzie na Chmurkę (bo Kajtuś jutro ma jechać do DS, a karma nie napoczęta), a pieniądze dla Chmurki 50 zł przejdą na Kajtusiowe wydatki (jedzenie i benzyna dla Ronji). Rozliczenie funduszy jest na pierwszej stronie Kudłaczy - zapraszam na wątek. Dodam tam również deklaracje
  13. [quote name='czarnula']Mam zapytanie o Koko moze ktos blizej o nim napisac. Było zapytanie tez o małego pieska ale po moim mailu na razie nie ma odp:eviltong: moze miałam za duzo pytan:evil_lol:[/quote] Niestety wiadomo tylko tyle ile na stronie schroniska. Są może jakieś wolontariuszki z Bydgoszczy na dogo?
  14. [quote name='BajkaB']Dziękuje dziewczyny,wieści rewelacyjne! Jeśłi chodzi o niedziele,to nie ma sprawy,tylko muszą przyjechac po Argosa do 14,bo ja potem ide do pracy i będe po 20,a musze z nimi podpisać umowę .No i fotki zrobic[/quote] Dobrze, powiadomię domek. Wyślij mi adres na pw proszę
  15. [quote name='olga7']Leni -to chyba na tym wątku można będzie zbierac fundusze na hotelik u Jamora -dla tego psa /Ksawera/ ? bo tamten jest zbiorowy wątek kudlaczy .. Nie nazywajmy go Smutas-proszę :shake:... może niech będzie Ksawer ..? :p[/quote] Smutas Ksawer to więcej ludzi się zlituje. Na pewno nie będzie nazywany smutasem :lol:
  16. [quote name='iwop']To on sie Smutas nazywa?[/quote] Nie :lol: Trzeba mu dać jakieś normalne imię
  17. [quote name='iwop']A nie można wyciągnąć go do jakiegos hoteliku? :oops: W jakim jest ieku? Ma juz allegro?[/quote] Właśnie o tym samym myślałyśmy :) Jest na kudłaczach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/index21.html[/url] ZBIÓRKA NA SMUTASA - było miejsce po Orenie w hoteliku, może nadal jest
  18. [quote name='olga7']Leni -no wlasnie ? może byśmy dali radę go wyrwac stamtąd -i to jak najpredzej ?? on tam taki biedny -tak błaga .. :-(:shake: -a z hoteliku na pewno niedlugo by znalazl swoj dom -to pies o wyjątkowej psiej duszy !!!:loveu: Cioteczki -kto ile może -uzbierajmy na hotelik dla tego cudnego psa ![/quote] też tak myślę że trzeba zbierać - po trochu się uda
  19. Domek dla Tusi ma być sprawdzany na dniach i gdyby był fajny to Tusia by pojechała, Argosek w niedzielę ma jechać do DS, może się trochę ludzi dołoży do Smutasa.
  20. A może by tego smutaska do hoteliku wyciągnąć w miejsce Orena? Jak myślicie? Tylko czy się uzbiera?
  21. Lucynko, jeśli masz kontakt do domków które nie załapały się na Anulę to może możesz tego kudłacza polecić, ściska serce :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nie-moge-przejsc-obojetnie-147838/[/url]
  22. Dzięki, Olga, wklejam ślicznotę do nas. Prośba o dodanie go do wspólnego allegro kudłaczy Młody, ładny, wielkość-ponad kolana, sznaucerowaty - błaga o domek. Jest w Elblągu
×
×
  • Create New...