Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Jeszcze trochę i się przyzwyczai. Oren też nie dawał się głaskać w ogóle, zachowywał cały czas bezpieczny dystans od człowieka, uciekał jak wyciągało się rękę, a potem żona Jamora nosiła go na rękach :lol: Będzie dobrze
  2. Czy Bugi znalazł domek?
  3. Miałam taki sam problem z allegro, teraz jest ok, tu więcej info: http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamnik-szorstkowlosy-bugi-szuka-domu-142433/index3.html
  4. Witamy Baranka, a jak Baranek stoi z ogłoszeniami? coś potrzeba? Wstawię go na Psydoadopcji.pl tylko gdzie mogę znaleźć jakiś zgrabny tekst i fajne zdjęcia?
  5. Gdzie Stupi jedzie teraz? Trzymaj się, Taks..
  6. [quote name='sacred PIRANHA']no dobra dokłądam te 5 zł jeszcze i już ide smarkać...więcej tu dziś nie zaglądam bo znów cos namieszam:diabloti:[/quote] Mieszaj ile chcesz kochana :lol: Prosimy wszystkich o wsparcie, Kajtuś czeka na pomoc :bye:
  7. Kudłacze w nowych domach: Maja ma dom, Oren - ma dom, Dżibi/Piksel - ma dom, Kajtuś - ma dom Nelly ma dom, Tusia - ma dom, Idefix - ma dom, Fragleska - ma dom Misia - ma dom, Grześ w typie PONa - ma dom, Moher - ma dom, Lola/Nela - ma dom, Joko/Emi - ma dom, Marcel - ma dom, Fifki/Żwirek ma dom, Buźka - ma dom, Kulka ma dom Wanilka ma dom, Kaja ma dom, Puffi ma dom, Sprocket ma dom, Bounty ma dom, Puchatek ma dom, Sunia szczeniaczek ma dom Omena ma dom, Szczotka/Nelly - ma dom, Sezamek - ma dom, Otos ma dom, Puszek ma dom Kulka ma dom, Chmurka/Wiera - ma dom, Balbinka ma dom, , Dira ma dom Bombaj ma dom, Witek - ma dom, Simba ma dom, Pudi - ma dom, Mika ma dom, Juri ma dom Lena - ma dom, Pudelek ma dom,Dafi ma dom, Gajana - ma dom, Kajtuś w typie PONa - ma dom, Kudłacz wrócił do swojego domu, Dydek ma dom, Milusia - ma dom Liza ma dom, Baka ma dom, Czaruś odnaleziony przez właścicieli, Bunia ma dom, Pinko ma dom Kaj ma dom, Tomek ma dom, Puszek ma dom, Caro ma dom, Nela/Frytka ma dom, Magia ma dom, Jowisz - ma dom, Mapet ma dom, Lena - ma dom, Majka ma dom, Majkel ma dom, Chester ma dom, Korek ma dom, Finnigan ma dom, Willi/Łazik ma dom, Frędzel ma dom, Tuja ma dom, Niko ma dom, Piesek mix yorka ma dom, Sid ma dom, Miśka ma dom, Kudłacz ma dom, Santi ma dom, Pappi ma dom, Limba ma dom, Tami ma dom, Bianka ma dom, Kudeł ma dom, Wiwiś ma dom, Kudłacik ma dom, Fruzia ma dom, Maja ma dom, Len ma dom, Lupi ma dom, Nel po wypadku ma dom, Pudi ma dom, Snoopy ma dom, Joszi ma dom, Silver ma dom, Kola ma dom, Kudłaczka ma dom, Timbo wrócił do właścicieli, Neris ma dom, Borys ma dom, Brucio ma dom, Bajka ma dom, Dafne ma dom, Astor ma dom, Tibbi ma dom, Nela ma dom, Pyza ma dom, Puszek ma dom, Rysio - ma dom, Derek ma dom, Bober ma dom, Sajmon ma dom, Pusia ma dom, Ines ma dom, Dajtusia ma dom , , , , , Kudłacze które nie doczekały swojego domku :-( Miruś za TM, Kudłacz za TM, Supełek za TM, Bunia za TM, Beri za TM, Kacperek za TM, Ferdi za TM, Kudłacz za TM, Mania za TM, Leoni za TM
  8. [quote name='Evelin']Ale to jeszcze i tak za mało...chyba,ze chcemy Jamora w bambuko zrobić:diabloti: A właściwie dlaczego nie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Mało, mało, ale ufam ze się dozbiera zanim Kajtka się zaszczepi i spakuje :lol: Prosimy dołóżcie choćby po 5 zł
  9. To jeszcze raz :lol: [B][COLOR=Blue]Skarpetka Kajtka:[/COLOR][/B] [U]Miesięczne deklaracje:[/U] 20 zł/miesiąc - Poker - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesiąc - MagdaH - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie - enia - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + bazarki - evita. - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + transport - Evelin - dziękujemy :loveu: 25 zł/miesięcznie - sacred PIRANHA - dziękujemy :loveu: Stałych deklaracji: [B]125 zł[/B] miesięcznie [U]Jednorazowe deklaracje:[/U] Dogo07 - rzeczy na bazarek - dziękujemy :loveu: 326 zł - zostało po Orenie, który już jest w DS - dziękujemy :loveu: 20 zł - mamanabank - dziękujemy :loveu: 30 zł - AgusiaP - dziękujemy :loveu: Jednorazowo: [B]376 zł[/B]
  10. [quote name='mamanabank']My niestety do Wrocławia nei pojedziemy :(, ale jeśli mienta się odezwie, albo ja do niej, to może spotkamy się w niedzielę, nie wiem jak im się plany poukładają, jeśli się uda, będzie fotorelacja, lista nadal otwarta![/quote] Dzięki za zaproszenie, Pascal nadal leczy pazurek :-(
  11. [quote name='__Lara']Będę jutro rozdawać ulotki Argosika na akcji adopcyjnej w Silesia City Center ;)[/quote] Laro, a może Argos mógłby pojechać na akcję do Silesi? Jakie trzeba spełniać warunki? bo na wątku zapraszają wszystkie tymczasy
  12. Dziękuję za zdjęcia. Chciałam polecić fajnemu domkowi w Wwie
  13. [quote name='olga7']Zeby tylko Argos nie trafil tak jak mogla trafić Shiva- gdyby trafila do Szopienic ..:shake: .Na szczęscie pojechala do Jamora na DT -a teraz ma DS -super warunki i super ludzi .Zyczę tego tez Argosowi .To nie jest pies ,ktory będzie szczęsliwy zamknięty w mieszkaniu .On potrzebuje przestrzeni-podworka raczej i dużo ruchu -to pies dla aktwnych ludzi raczej i domu z podworkiem ,czy ogrodem -najlepiej.Może taki dom czeka gdzieś na Argosa ? Zyczę mu tego.:p[/quote] Zgadzam się. Chciałam polecić Argoska jednemu domkowi który się do mnie zgłosił w sprawie innego pieska. Czy myślicie że Argos mógłby zamieszkać z labradorem? może mieć skłonności dominacyjne, więc pani szuka raczej suczki
  14. [quote name='__Lara']Będę jutro rozdawać ulotki Argosika na akcji adopcyjnej w Silesia City Center ;)[/quote] Super :multi: Dziękujemy w imieniu szorściaczka. Argosek jest kochany, tylko nie lubi kotów :-( Chyba trzeb ato jakoś ująć zgrabnie w ogłoszeniu?
  15. [quote name='CoolCaty'] Czarna Funia będzie odebrana 15 września, brązowa Melcia szuka domu. [IMG]http://images39.fotosik.pl/191/229387ce4aa305c5.jpg[/IMG][/quote] Czy Mela znalazła już domek?
  16. Mnie chodzi o tego: [quote name='CoolCaty'] [B][U] Stefanek[/U][/B] Szczeniak, około 4 miesiące. Zupełnie zagubiony wsród "starych wyjadaczy". Mały, waży około 3 kilo. Ogonek zakręcony, lekko szorstkowłosy. Przyjaźnie nastawiony do ludzi i psów. [IMG]http://images39.fotosik.pl/166/2520bcd33662ec7cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/169/5949852e194d5e04med.jpg[/IMG] [/quote]
  17. [quote name='Isadora7']O fajny dzień dzisiaj. Stupek ma zieloną noc, jamnik Dżeki się odnalazł (na dziewczynki poszedł), a jamniś ze Szczecina już u Greven.[/quote] Uuu to teraz Dżeki pewnie jajka straci ;) Fajny dzień, fajny. Prawdziwie jamniczy dzień i nawet słonko świeci :lol:
  18. [quote name='Isadora7']Jamniś w drodze do Greven. "Pogadałam" z nim telefonicznie. Jest standardowym, slicznym jamolkiem. On nie ma 14 lat tylko mniej. Więcej już może Greven napisze, albo ja jak się z nią skontaktuję (wieczorem) Dzięki Ci, jesteś aniołem w ludzkiej skórze :cool3::multi:
  19. Bardzo dziękuję :calus: edit: wysłałam już do Lary
  20. Czy na akcję adopcyjną w Silesi można dodać ogłoszenie pieska? Nie mam tylko gdzie wydrukować :-( mamy w Siewierzu ślicznego szorściaka, któremu kończy się DT i pilnie szuka domku, jest łagodny i kochany, ale nie lubi kotów Mogłabym przygotować krótki tekst ze zdjęciem - czy dalibyście radę wydrukować i umieścić na tablicy adopcyjnej w Silesi? :modla: http://www.dogomania.pl/forum/f28/sliczny-szorsciak-argosek-szuka-domu-bez-kotow-141645/
  21. Wstawiłam go na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url]
  22. Zbierajmy najpierw deklaracje proszę. Miejsce dla małej jest, funduszy brak :-( [B][COLOR=Red]Prosimy o wsparcie[/COLOR][/B] :helo: Poker, wielkie dzięki :Rose:
  23. Czy mogę prosić o info o szczeniaku Stefanku? jeśli jeszcze jest
×
×
  • Create New...