-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
leni356 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Jeszcze trochę i się przyzwyczai. Oren też nie dawał się głaskać w ogóle, zachowywał cały czas bezpieczny dystans od człowieka, uciekał jak wyciągało się rękę, a potem żona Jamora nosiła go na rękach :lol: Będzie dobrze -
Czy Bugi znalazł domek?
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miałam taki sam problem z allegro, teraz jest ok, tu więcej info: http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamnik-szorstkowlosy-bugi-szuka-domu-142433/index3.html -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witamy Baranka, a jak Baranek stoi z ogłoszeniami? coś potrzeba? Wstawię go na Psydoadopcji.pl tylko gdzie mogę znaleźć jakiś zgrabny tekst i fajne zdjęcia? -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Gdzie Stupi jedzie teraz? Trzymaj się, Taks.. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Kudłacze w nowych domach: Maja ma dom, Oren - ma dom, Dżibi/Piksel - ma dom, Kajtuś - ma dom Nelly ma dom, Tusia - ma dom, Idefix - ma dom, Fragleska - ma dom Misia - ma dom, Grześ w typie PONa - ma dom, Moher - ma dom, Lola/Nela - ma dom, Joko/Emi - ma dom, Marcel - ma dom, Fifki/Żwirek ma dom, Buźka - ma dom, Kulka ma dom Wanilka ma dom, Kaja ma dom, Puffi ma dom, Sprocket ma dom, Bounty ma dom, Puchatek ma dom, Sunia szczeniaczek ma dom Omena ma dom, Szczotka/Nelly - ma dom, Sezamek - ma dom, Otos ma dom, Puszek ma dom Kulka ma dom, Chmurka/Wiera - ma dom, Balbinka ma dom, , Dira ma dom Bombaj ma dom, Witek - ma dom, Simba ma dom, Pudi - ma dom, Mika ma dom, Juri ma dom Lena - ma dom, Pudelek ma dom,Dafi ma dom, Gajana - ma dom, Kajtuś w typie PONa - ma dom, Kudłacz wrócił do swojego domu, Dydek ma dom, Milusia - ma dom Liza ma dom, Baka ma dom, Czaruś odnaleziony przez właścicieli, Bunia ma dom, Pinko ma dom Kaj ma dom, Tomek ma dom, Puszek ma dom, Caro ma dom, Nela/Frytka ma dom, Magia ma dom, Jowisz - ma dom, Mapet ma dom, Lena - ma dom, Majka ma dom, Majkel ma dom, Chester ma dom, Korek ma dom, Finnigan ma dom, Willi/Łazik ma dom, Frędzel ma dom, Tuja ma dom, Niko ma dom, Piesek mix yorka ma dom, Sid ma dom, Miśka ma dom, Kudłacz ma dom, Santi ma dom, Pappi ma dom, Limba ma dom, Tami ma dom, Bianka ma dom, Kudeł ma dom, Wiwiś ma dom, Kudłacik ma dom, Fruzia ma dom, Maja ma dom, Len ma dom, Lupi ma dom, Nel po wypadku ma dom, Pudi ma dom, Snoopy ma dom, Joszi ma dom, Silver ma dom, Kola ma dom, Kudłaczka ma dom, Timbo wrócił do właścicieli, Neris ma dom, Borys ma dom, Brucio ma dom, Bajka ma dom, Dafne ma dom, Astor ma dom, Tibbi ma dom, Nela ma dom, Pyza ma dom, Puszek ma dom, Rysio - ma dom, Derek ma dom, Bober ma dom, Sajmon ma dom, Pusia ma dom, Ines ma dom, Dajtusia ma dom , , , , , Kudłacze które nie doczekały swojego domku :-( Miruś za TM, Kudłacz za TM, Supełek za TM, Bunia za TM, Beri za TM, Kacperek za TM, Ferdi za TM, Kudłacz za TM, Mania za TM, Leoni za TM -
To jeszcze raz :lol: [B][COLOR=Blue]Skarpetka Kajtka:[/COLOR][/B] [U]Miesięczne deklaracje:[/U] 20 zł/miesiąc - Poker - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesiąc - MagdaH - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie - enia - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + bazarki - evita. - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + transport - Evelin - dziękujemy :loveu: 25 zł/miesięcznie - sacred PIRANHA - dziękujemy :loveu: Stałych deklaracji: [B]125 zł[/B] miesięcznie [U]Jednorazowe deklaracje:[/U] Dogo07 - rzeczy na bazarek - dziękujemy :loveu: 326 zł - zostało po Orenie, który już jest w DS - dziękujemy :loveu: 20 zł - mamanabank - dziękujemy :loveu: 30 zł - AgusiaP - dziękujemy :loveu: Jednorazowo: [B]376 zł[/B]
-
[quote name='mamanabank']My niestety do Wrocławia nei pojedziemy :(, ale jeśli mienta się odezwie, albo ja do niej, to może spotkamy się w niedzielę, nie wiem jak im się plany poukładają, jeśli się uda, będzie fotorelacja, lista nadal otwarta![/quote] Dzięki za zaproszenie, Pascal nadal leczy pazurek :-(
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Będę jutro rozdawać ulotki Argosika na akcji adopcyjnej w Silesia City Center ;)[/quote] Laro, a może Argos mógłby pojechać na akcję do Silesi? Jakie trzeba spełniać warunki? bo na wątku zapraszają wszystkie tymczasy -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zdjęcia. Chciałam polecić fajnemu domkowi w Wwie -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Zeby tylko Argos nie trafil tak jak mogla trafić Shiva- gdyby trafila do Szopienic ..:shake: .Na szczęscie pojechala do Jamora na DT -a teraz ma DS -super warunki i super ludzi .Zyczę tego tez Argosowi .To nie jest pies ,ktory będzie szczęsliwy zamknięty w mieszkaniu .On potrzebuje przestrzeni-podworka raczej i dużo ruchu -to pies dla aktwnych ludzi raczej i domu z podworkiem ,czy ogrodem -najlepiej.Może taki dom czeka gdzieś na Argosa ? Zyczę mu tego.:p[/quote] Zgadzam się. Chciałam polecić Argoska jednemu domkowi który się do mnie zgłosił w sprawie innego pieska. Czy myślicie że Argos mógłby zamieszkać z labradorem? może mieć skłonności dominacyjne, więc pani szuka raczej suczki -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Będę jutro rozdawać ulotki Argosika na akcji adopcyjnej w Silesia City Center ;)[/quote] Super :multi: Dziękujemy w imieniu szorściaczka. Argosek jest kochany, tylko nie lubi kotów :-( Chyba trzeb ato jakoś ująć zgrabnie w ogłoszeniu? -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='CoolCaty'] Czarna Funia będzie odebrana 15 września, brązowa Melcia szuka domu. [IMG]http://images39.fotosik.pl/191/229387ce4aa305c5.jpg[/IMG][/quote] Czy Mela znalazła już domek? -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Mnie chodzi o tego: [quote name='CoolCaty'] [B][U] Stefanek[/U][/B] Szczeniak, około 4 miesiące. Zupełnie zagubiony wsród "starych wyjadaczy". Mały, waży około 3 kilo. Ogonek zakręcony, lekko szorstkowłosy. Przyjaźnie nastawiony do ludzi i psów. [IMG]http://images39.fotosik.pl/166/2520bcd33662ec7cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/169/5949852e194d5e04med.jpg[/IMG] [/quote] -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']O fajny dzień dzisiaj. Stupek ma zieloną noc, jamnik Dżeki się odnalazł (na dziewczynki poszedł), a jamniś ze Szczecina już u Greven.[/quote] Uuu to teraz Dżeki pewnie jajka straci ;) Fajny dzień, fajny. Prawdziwie jamniczy dzień i nawet słonko świeci :lol: -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to kilka aniołków :lol: -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Isadora7']Jamniś w drodze do Greven. "Pogadałam" z nim telefonicznie. Jest standardowym, slicznym jamolkiem. On nie ma 14 lat tylko mniej. Więcej już może Greven napisze, albo ja jak się z nią skontaktuję (wieczorem) Dzięki Ci, jesteś aniołem w ludzkiej skórze :cool3::multi: -
Bardzo dziękuję :calus: edit: wysłałam już do Lary
-
Czy na akcję adopcyjną w Silesi można dodać ogłoszenie pieska? Nie mam tylko gdzie wydrukować :-( mamy w Siewierzu ślicznego szorściaka, któremu kończy się DT i pilnie szuka domku, jest łagodny i kochany, ale nie lubi kotów Mogłabym przygotować krótki tekst ze zdjęciem - czy dalibyście radę wydrukować i umieścić na tablicy adopcyjnej w Silesi? :modla: http://www.dogomania.pl/forum/f28/sliczny-szorsciak-argosek-szuka-domu-bez-kotow-141645/
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam go na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url] -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
Zbierajmy najpierw deklaracje proszę. Miejsce dla małej jest, funduszy brak :-( [B][COLOR=Red]Prosimy o wsparcie[/COLOR][/B] :helo: Poker, wielkie dzięki :Rose: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Czy mogę prosić o info o szczeniaku Stefanku? jeśli jeszcze jest