Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. A co jej się tak spieszy..? Choć spotkałam się już z tym że ludzie nie mogli się doczekać na pieska i niecierpliwili, a domek okazał się fajny. Zajrzyjcie do tego biedaka, cudny jest i na ulicy :shake: Może jakiś dt by się znalazł? Jaka szkoda że Ola okazała się tak nieodpowiedzialna [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/terierkowaty-miziak-mieszka-na-ulicy-szuka-dt-147243/[/url]
  2. [quote name='Evelin']Pan do Pipi zadzwonił z allegro.Z tego co mówiła brzmiał logicznie,mieszka w domu z ogrodem,mieli juz psa,ale go stracili..dopytywał się o wielkość,zgadzał się na umowę adopcyjną i zwrot kosztów za transport...Wszystko dobrze,ale domek niesprawdzony..Pipi zdarzyło się 4 razy jeździć z ogłoszenia z Alutką i cztery razy się nie spodobała (bo np na zdjęciach wygladała na mniejszą). Dlatego stwierdziłam,że nie bedziemy ryzykować..Do Lublina jest około 250 km..trochę daleko..Gdyby dom sprawdzony to ok...ale tak w ciemno? Tak pomyślałam i tak zrobiłam. Ronja trochę Kajtka podrasuje :evil_lol:,bardziej poznamy jego charakter...Wtedy większe szanse na udaną adopcję...[/quote] Ale domek warto sprawdzić, a nóż się okaże fajny
  3. [quote name='mamanabank']purina dog chow to karma premium, purina pro plan superpremium. Znam obydwie. Dog chow jest mniej kaloryczna (chodzi o zawartośc mięsa) i kupuję ją czasami mojej grubawej suczce (mam właśnie worek w domu ale jedzie do jużaków), dla małych chudzielców kupiłam ostatnio pro plan dla aktywnych, dlatego pytałam w jakiej formie jest teraz Iskierka. Obie karmy są dobre, pro plan lepsza i droższa. Kasy mamy tyle ile mamy, więc albo kupimy mniejszą ilośc, albo czekamy...[/quote] purina dog chow też jest dobra
  4. [quote name='BoUnTy']Tak,to sa w sumie jedne z lepszych na polskim rynku. Jest jeszcze Royal Canin, ktory sie ostatnio pogorszył... Dobre też sa karmy (moim zdaniem)z Acany, i nie dorgie nawet...[/quote] Mój ma okropną alergię po Royal Canin i jak konsultowałam z wetem alergologiem to mówiła że RC jest bardzo uczulający, nie wiem co tam dodają za konserwant :shake: Acana jest ok, mało uczulająca jest też Purina Pro Plan
  5. [quote name='AgusiaP']Dziewczynki napiszcie mi nr. konta i dane na które mam przesłac pieniązki na karme dla naszego ślicznego białaska. Wolałabym przesłac pieniążki a wy same najlepiej będziecie wiedziały jaką karme mu kupuic. Mogę przesłac 30zł. Chciałabym też wiedziec czy moje deklarowane pieniążki na Kajtusia mam przesłac na Tusię??? Napiszcie proszę co zdecydawałyście;)[/quote] AgusiaP, dzięki :loveu: Na razie nie zdecydowałyśmy nic, bo trzeba wiedzieć ile pieniędzy będzie potrzebne Kajtusiowi, a ile zostanie. Myślę że w przyszłym tygodniu (Jak już Kajtek będzie w dt) uda się fundusze i koszty policzyć i porozdzielać. Dla Tusi jest miejsce u Megii1. Na razie na moim koncie są pieniądze po Orenie, więc możesz dosłać, wyślę nr konta na pw. Jak zbiorę wpłaty to zamówię karmę, tylko proszę o adres do wysyłki karmy na pw
  6. Zdjęcia Żory: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SerkOmrBXtI/AAAAAAAAQUE/zKmOFiFj-cg/s800/17%20kwiecieN%202009-13.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SjlUIHSuHYI/AAAAAAAATHw/_oA-pMaz8Tw/s800/Clipboard16.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SfL5j10aV-I/AAAAAAAAQs0/hqxYWQ0o1AQ/s800/Clipboard66.jpg[/IMG] [URL="http://fundacja-emir.org/psy/2009/zora042009.htm"]Fundacja Emir[/URL]
  7. [quote name='sacred PIRANHA']wiem że dacie sobie radę, ale to nie o to chodzi...zobowiązałam się że przeznaczę tą karmę, dzwonie a jej nie ma....no jak tak można:angryy:[/quote] Niestety ludzie są niepoważni, no ale trudno. Napiszcie jaki worek karmy kupić dla Kajtusia? Ja swojej suni ze schronu kupiłam Purinę Proplan dla psów z wrażliwym żołądkiem - wet mi poradził że najlepiej się będzie trawić, bo nie wiadomo co jadła w schronisku. Może dla Kajtusia to samo? [url=http://allegro.pl/item739451985_purina_dog_chow_adult_lamb_rice_15kg_dostawa.html]PURINA DOG CHOW ADULT LAMB&RICE 15KG DOSTAWA!! (739451985) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://allegro.pl/item749262053_purina_pro_plan_adult_digestion_lamb_rice_15_kg.html]PURINA PRO PLAN ADULT DIGESTION LAMB/RICE 15 KG (749262053) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  8. [quote name='***kas']tego kudłacza nie mogłysmy obejrzec z bliska, bo koledzy z boksu byli bardzo zazdrosni o nasze względy i bidulka wygonili. :shake:[/quote] Uuu :-( A nie ma tak że psy są psami, a suki z sukami?
  9. Gdyby nie zdjęcia to bym myślała że to Fidusiowa bajka :lol: Lajla, cudownie że dałaś mu domek i to taki super domek i że jest w nim tak kochany :calus:
  10. [quote name='monika55']Klopot z transportem. Ja nie mam prawa jazdy. A jak kogos uprosze to nie za darmo niestety. Poprosze o wiecej szczegolow. Nie lubie wysylac psin gdzies, gdzie nie wiem gdzie. Na jakiej zasadzie zabrana ze schroniska, kto pokrywa koszty hotelu itd. Nie gniewajcie sie ale chce byc spokojna o los suni. No i w ogole trzeba sprawdzic czy jeszcze jest. Dziekuje za wszystko.[/quote] Czy Tusia jest wysterylizowana? Ja bardziej bym się martwiła tym że w ogłoszeniach jest miasto. O funduszach jeszcze nic nie wiadomo, może uda się podzielić między Kajtka i Tusię jeśli darczyńcy się zgodzą: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/maly-bialy-pies-na-krowim-lancuchu-zbieramy-na-hotel-pomoz-145909/index12.html[/url] Hotelik: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-malych-duzych-psiakow-w-potrzebie-serock-kolo-warszawy-139888/[/url]
  11. Zapisuję sobie kudłaczka. Podrzucę domkom chętnym na kudłate
  12. Dzięki, podeślę Funię. A ten kudłacz wyżej to jakiej jest płci?
  13. [quote name='Gfiastka']W podpoznańskim Swarzędzu jest schronisko... Może tam? będziemy z Kasią w środę popołudniu w schronie na Bukowskiej, więc też się rozejrzymy.[/quote] Proszę rozejrzyjcie się za kudłaczami w Poznaniu, mam 2 domki chętne na kudłacza (preferowana sunia) w typie Nelly z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url]
  14. Mam DT dla tego psiaka Puszka, czy ktoś może mi udzielić więcej informacji? czy psiak nadal jest w schronisku? [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2841/puszk2.jpg[/IMG]
  15. Dziewczyny, czy jesteście w stanie pomóc z transportem Tusi pod Warszawę? do hoteliku u Megii1
  16. [quote name='Evelin']Słuchajcie to ja proponuję tak: Ronja bedzie na bieżąco podawała koszty i kto bedzie mógł przeleje pieniązki....Nie będzie to dużo,bo Kajtuś po sterylizacji jest..ale wizyta u weta, szczepienia, karma, ew dowóz do nowego domu...:lol: Będzie bardzo mile widziana pomoc w ogłaszaniu Kajtka Transporcik do Ronji dostanie gratis ode mnie:eviltong: Nową obrózkę i smycz też...:eviltong: Ronja to napisz jaką karmę Kajtek bedzie jadł u Ciebie,to wspólnymi siłami zakupimy.. Mam takie pytanie..jak Kajtus juz bedzie u Ronji,to do kogo trzeba napisć,żeby przeniósł watek Kajtka z podlaskiego do mazowieckiego?[/quote] Szczepienia będą dość drogie - wirusówki to ok 60 zł, wścieklizna też 60 zł, czasami na bezdomne psiaki są jakieś zniżki. Fajnie że Kajtuś już niedługo pojedzie :loveu:
  17. [B][COLOR=Blue]Skarpetka Kajtka:[/COLOR][/B] [U]Miesięczne deklaracje:[/U] 20 zł/miesiąc - Poker - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesiąc - MagdaH - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie - enia - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + bazarki - evita. - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + transport - Evelin - dziękujemy :loveu: 25 zł/miesięcznie - sacred PIRANHA - dziękujemy :loveu: 30 zł/miesięcznie - AgusiaP - dziękujemy :loveu: Stałych deklaracji: [B]155 zł[/B] miesięcznie [U]Jednorazowe deklaracje:[/U] Dogo07 - rzeczy na bazarek - dziękujemy :loveu: 326 zł - zostało po Orenie, który już jest w DS - dziękujemy :loveu: 20 zł - mamanabank - dziękujemy :loveu: Jednorazowo: [B]376 zł[/B] Kochane ciotki, czy część funduszy możemy przeznaczyć na innego kudłaczka w potrzebie? Tusia ma na razie zerowe fundusze :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/przestraszona-tusia-potrzebna-pomoc-finansowa-na-hotelik-jastrzebie-zdr-145835/[/url]
  18. [quote name='AgusiaP']Dziewczynki ja deklaruje 30zł miesięcznie[/quote] AgusiaP, dziękujemy :loveu:
  19. [quote name='ronja']dla Kajtka dt bedzie częsciowo bezpłatny (potrzebne pieniądze na karmę, szczepienia i ewentualne inne weterynaryjne sprawy i na zwrot paliwa za dojazdy do weta), bedzie mieszkał u nas w domu - jak wszystkie psy od Evelin. od nas do centrum W-wy jest 24km, zainteresowana pani może przyjechać i poznać Kajtka,a my go trochę podszykujemy:razz:[/quote] Super :multi: Oczywiście na szczepienia i karmę Kajtusia przelejemy, napisz ile potrzeba?
  20. Teriery często polują na zwierzątka futerkowe (instynkt bierze górę). Moja tymczasowiczka, też terierowata, z zacięciem goni wiewiórki :shake: Na razie domku bez kotów nie widać, szukamy intensywnie
  21. [quote name='lolka']aparat mi zdechł i niestety tylko telefonem robiłam zdjecia.....ale o kant d....opchnąć taki fajny kudłacz wpadł mi w oko, coś jak Dredula [IMG]http://images48.fotosik.pl/200/4073bb9294937733.jpg[/IMG] [/quote] [B]Mogę prosić więcej info o tym kudłaczu? to pies czy sunia?[/B]
  22. Dzięki, lady, odezwę się na te maile, sprawdzimy domki - może fajny się trafi dla ślicznotki
  23. DT u Ronji jest płatny czy bezpłatny? Jest pani zainteresowana Kajtusiem w Warszawie. Jak daleko jest do Ronji?
  24. [quote name='Evelin']Wieści: Kretka pojechała do nowego domku :multi::multi::multi: Kajtuś może przyjechac do Ronji w sobotę... Jeszcze tylko niecały tydzień Kajtusiu...[/quote] Super :multi::loveu:
×
×
  • Create New...