-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
BIBI_dorastać bedzie już w swoim szczęśliwym domu!MA DOM!
leni356 replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Czy jest jakiś tekst do ogłoszeń? Maluch cudny, domek szybko znajdzie -
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Mam wielką słabość do takich kudłaczy. Cudna jest, super że już nie w schronisku :cool2: -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Przeczytałam właśnie, że jest chętna na Kajtusia pani z Warszawy. Może jak wszystko dobrze pójdzie to Tusia mogłaby iśc na jego miejsce do ronji???:oops::oops::oops:[/quote] To chyba jest stałe miejsce psów od Evelin. Zapytamy -
4-mies. mix labka AKSA-mitka! JEDZIE DO DOMKU!
leni356 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nikt nie dzwonił jeszcze z ogłoszeń? Dodałam dziś małą na psydoadopcji.pl -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
leni356 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1'] [IMG]http://images42.fotosik.pl/118/01054b4d89e2e614med.jpg[/IMG] [/quote] To zdjęcie jest słodkie :lol: Nie mogę się napatrzeć na małą Lenkę -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
leni356 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']:multi:dobra wiadomosc, oby to ten domek:cool3::cool3: A ja mam Tymczasa, :crazyeye::crazyeye: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/potrzebne-ogloszenia_5-tyg-piesek_georg-c_wesoly-autobus-coronaaj-uratowal-malucha-147420/#post13050840[/URL][/quote] Alicja jesteś niesamowita :loveu: Mam nadzieję że wszystkie pieski się zgadzają ze sobą -
_Georg C_BĘDZIE BEZPIECZNIE DORASTAŁ w GŁOWNIE k.Łodzi!MA JUŻ DOM!
leni356 replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Imię bardzo trafione :lol: Śliczna klucha -
BIBI_dorastać bedzie już w swoim szczęśliwym domu!MA DOM!
leni356 replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Ale cuda tu macie :-o Słodziaki :loveu: -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
leni356 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']z Lenki na tych fotkach z poprzedniej strony, to troszkę taki mały urwisek:cool3: a jak tam Pani z Kabat - daje znaki życia?:roll:[/quote] Daje :lol:, zagląda na wątek Lenki i pojedzie ją tez zobaczyć w hoteliku -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
Trzeba Tusię przewieźć do hoteliku, bo to większa szansa na domek dla niej. Dajcie znać co z tą sterylką? -
[quote name='ronja']Do Evelin dzwoniła dziś pani chętna na Kajtusia - z Warszawy. Rozmawiała też ze mną. Zrobiła na mnie b. dobre wrażenie. Ustaliłyśmy z Evelin, że odległość też gra duża rolę, sprawdzenie domu w Lublinie się przeciąga. Wobec tego umówiła się z panią na sobotę rano - pojadę z Kajtusiem, jeżeli wszystko będzie ok, zostawię go. Pani mieszka w Falenicy, ma dom z ogródkiem i suczkę odratowaną z łańcucha. Panu z Lublina przedstawcie inne kandydatury, bo pani jest zdecydowana na Kajtusia i nic jej nie odstraszyło. Co wobec tego z karmą? ma przyjechać we wtorek. może ja jej nie bedę otwierać, tylko będąc w Warszawie przekażę leni dla jakiegoś innego psa? dam radę sama wykarmić Kajtusia przez tydzień. mam tylko prośbę:oops: do Falenicy mam 50km w jedną stronę - prosiłabym o zwrot kosztów paliwa...[/quote] Dzięki Ronja. To z tych pieniędzy Kajtusiowych będzie na paliwo i karmę którą Kajtuś zje u Ciebie. A z workiem się zobaczy. Gdyby domek był dobry to byłaby ekspresowa adopcja :lol: Trzymam kciuki żeby domek się okazał cudowny dla Kajtusia :thumbs:
-
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='PapryczkaChili']I jak Pani dzwonila? Co z tyn domkiem?[/quote] Jeśli nie dzwoniła to nici :shake: Ale kilka osób się interesowało Tusią, więc na pewno znajdzie domek - żeby był cudowny :loveu: -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Isadora7']Kiedyś trzeba zacząć :) - leni co Ty na to bo masz trochę wątków?[/quote] Ja tylko awaryjnie się zgłosiłam, super że się ktoś podejmie. Zacząć trzeba koniecznie :lol: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wstawienie kudłaczy. Zgłosił się domek zainteresowany małym, kudłatym pieskiem, łagodnym, bo pani ma małe dziecko. Wierzę że się znajdzie kilka kudłaczy do polecenia w Krakowie i okolicach - proszę podeślijcie pieski jeśli macie jakieś na oku -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']oj powiem ci że od ponad tygodnia ja swoją określam na -10 :)[/quote] chwilowy spadek, ale już odbija :lol: -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Isadora jak zwykle kreatywność +10 :loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Jamniczka długowłosa już adoptowana, ale do mnie też zgłosił się zainteresowany domek - mam kontakt, więc podeślę inne pieski. Pan szuka suni dla swojej mamy, Poznań i okolice -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']A Argosik ma dużo ogłoszeń?[/quote] Argosek ma dużo ogłoszeń, ale im więcej tym lepiej. Myślę że warto rozwiesić ogłoszenia papierowe w okolicy Katowic i Siewierza. Ja zrobiłam takie z odrywanymi karteczkami z nr tel., więc osoby które mogłyby u siebie rozwiesić proszę o info i podeślę na maila Argosek miał 2 obserwatorów na allegro i nie zadzwonili -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='taks']oj nie , jest własnie odwrotnie;) wziewna jest własnie m in. dlatego w pewnym sensie "bezpieczniejsza" że srodek podawany jest "na bieżąco" i mozna szybko psa z niej wyprowadzic i wprowadzic inne leki ratujące Natomiast ta najczesciej stosowana czyli infuzyjna polega na podaniu w iniekcji srodka który działa przez cały planowany czas zabiegu i jest "nieodwracalna" czyli lek działa az się w organizmie zmetabolizuje. Wazne jest więc sprawdzenie u staruszka czy nie ma zaburzeń rytmu serca ( bo szczególnie to jest groźne przy narkozie), czy wydolne są nerki i wątroba - jeśli nie to mogą byc problemy przy "oczyszczaniu" psa z leków narkotycznych, może dojśc do ostrej niewydolności tych narządów i w efekcie śmierci. Sam zaawansowany wiek przy sprawnych narządach nie jest specjalnie groźny. Oczywiście nawet sam proces gojenia rany jest w starszym organiźmie trudniejszy ale jeśli operacja konieczna to cóż , specjalnie wyboru nie ma... Dzięki, Taks za sprostowanie. No właśnie te dwa rodzaje narkozy stosują (nie wszędzie). Ważne żeby Amisiowi nie zaszkodzić Ja mogę poprowadzić wątek jeśli nikt inny się nie zgłosi. Kamila zrobiła super robotę z założeniem wątku, naprawdę nie mamy pretensji -
[quote name='togaa'] Proszę tez, by na wątku temat ewentualnej kastracji Lolka uznać za zamkniety. Dla mnie przynajmniej taki jest. [/quote] Amen. Cieszę się że tak się stało
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odnośnie narkozy - ostatnio robili zabieg starszemu psu z chorym sercem i podali mu narkozę nie wziewną, tylko taką z któej psa można w każdej chwili wybudzić gdyby coś się działo. Warto się dowiedzieć, bo to mniej inwazyjne, mniej ryzykowne Wszystkie dobre dusze prosimy o wsparcie finansowe dla jamniczka - koszty weterynaryjne będą spore, a Amiś ma na razie niewiele funduszy Ja zrobię bazarek, ale dopiero w niedzielę wieczorem w domu, bo mi tu net chodzi jak krew z nosa, wszystko się wiesza :shake: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']a gdzie Koko się znajduje[/quote] Koko jest w Bydgoszczy, pod opisem jest link do info schroniska bydgoskiego -
młody jamnik znaleziony pod Warszawą... znalazł się jego pan...
leni356 replied to mru's topic in Już w nowym domu
No to gratuluję biednemu psu takiego właściciela który po całym dniu nie zauważył że psa nie ma i go nie szukał, ludzie :angryy::angryy: Że nie będę sznurka komentować...... -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ja też mam taką iskierkę nadziei. Wiem że czasami po stracie ukochanego psiaka nie chce się mieć kolejnego, może to strach przed kolejną stratą gdzieś tam kiedyś. Zobaczymy. Też mam w pamięci jak się Stupiś biedaczek wtulał w torby od kochanej Taks :-( i mam nadzieję że jednak, mimo wszystko, nie będzie musiał kolejny raz -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Z kimś się można kontaktować w jego sprawie??[/quote] [B]kaa [U][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL][/U][/B] [B]tel. 505-843-542[/B] edit: link do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-w-rudzie-slaskiej-alarm-pilnie-50-psow-musi-znalezc-dt-na-ok-2-miesiace-75577/[/URL]