Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ogłoszenia: [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][B]www.eoferty.com.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]4.[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][B]www.gieldaogloszen.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL][/U][/COLOR]
  2. [quote name='Moniska']On obrazil się na mnie jak pozniej chcialam go kielbaskami przekupic :lol: i nie chcial zjesc ode mnie[/quote] Pewnie się przestraszył chwilowo ;) DObrze, że tata czuje się lepiej :)
  3. [quote name='ihabe']byłoby super ale wszystkie ciotki spłukane:placz: ale może coś się uda?[/quote] Oj może być ciężko :(
  4. [quote name='piechcia15']zapytam BajkiB może na to miejsce co Misiek miał jechać nasza babcia by weszła. mamy już 554zł dzięki wam!!:multi::multi::crazyeye: [COLOR=DarkRed][B]JAMNISIA POJEDZIE DO DT DO BAJKIB ZA OK 2 TYG. !!![/B][/COLOR] tylko problem transportu jeszcze [COLOR=Red][B]został. kto mógłby zawieść suczkę do Sosnowca?[/B][/COLOR] tam zostanie dokładnie przebadana, odzyska kondycję i może zoperuje się te guzy.[/quote] To super! A te dwa tygodnie? szukamy coś czy co?
  5. [quote name='Jasza']Dostałam maila od DARUSIAZZZ koleżanki Bounty, która adoptowala Torę z katowickiego schroniska. Jeżeli ostatecznie Javena się nie zgodzi, to ona mogłaby zabrać Petrę do siebie na DT. Dobrze, że mamy wybór. :loveu: Javena, myślę, że Petra bedzie u Ciebie bardzo króciutko....;)[/quote] [B]To może inną bidę by tam umieścić?[/B]
  6. Ogłoszenia: [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][B]www.eoferty.com.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]4.[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][B]www.gieldaogloszen.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL][/U][/COLOR]
  7. Ogłoszenia: www.eoferty.com.pl 4. www.gieldaogloszen.pl www.kupsprzedaj.pl www.kokosy.pl www.kupiepsa.pl www.ofertka.pl www.przygarnijzwierzaka.pl www.spacerek.net www.przygarnij.pl
  8. Ogłoszenia: [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][B]www.eoferty.com.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]4.[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][B]www.gieldaogloszen.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL][/U][/COLOR]
  9. Jestem i ja. Biedne maleństwo :( zrobię ogłoszenia. Ogłoszenia: [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [url]www.gieldaogloszen.pl[/url] [url]www.kupsprzedaj.pl[/url] [url]www.kokosy.pl[/url] [url]www.kupiepsa.pl[/url] [url]www.ofertka.pl[/url] [url]www.przgarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.spacerek.net[/url] [url]www.przygarnij.pl[/url]
  10. Kochani, co z ogłoszeniami Spajkiego?
  11. :loveu::loveu::loveu::loveu: liczymy na zdjęcia :cool3:
  12. [quote name='Biafra']:shake: Mam jedną wpłatę od maciaszka na 100 zł i drugą od __Lary na 270 zł. 200 miało być na poczet sterylki 70 to był zwrot za weterynarza ( pierwsze badanie, odpchlenie, odrobaczenie, zastrzyk na zatrzymanie cieczki) czyli na zabieg miałam 300 zł ( 200 __Lara + 100 maciaszek) zapłaciłam 260 zł zostało mi 40 zł Sprawdźcie proszę.[/quote] Zostało 40zł, więc tak: 450-40=410zł za hotel +48zł maść = [B]458zł do przelania.[/B] [B]Na koncie jest obecnie: 61,47zł.[/B] [B]Cioteczki, wpłacajcie proszę za 3 miesiąc.[/B]
  13. A jednak :lol::lol::lol: wył do odgłosu piły :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='leni356']Jasny gwint :mad::mad: Dzisiaj dzwoniła bardzo miła pani zainteresowana adopcją Argoska, ale w domu jest kot :shake::placz:[/quote] :shake::shake::shake: co za pech....
  15. Zuziu, to daj znać kiedy będziemy ją mogli zacząć ogłaszać!
  16. Ja muszę dziś zrobić przelew za kolejny miesiąc hotelu.
  17. [quote name='Lu_Gosiak']u Zumisia dalej cisza...mialam pare telefonow bo dalam Go w naszej gazecie ale niestety nic sensownego - kojec i buda buda w Jego przypadku jest ok bo On ma gruba siersc, i lubi biegac, ale ludzie byli sredni jacys...niemniej jeden domek pojade sprawdzic[/quote] O, to jednak jest jakaś szansa :lol:
  18. Już doszło :p Lara też mi przekazała :p
  19. [quote name='BoUnTy']Ale mnie mozesz przesłac instrukcje, moze mojego Marsika wrzuce...[/quote] Jasne :) już podsyłam.
  20. To słuchajcie, jeżeli domek dopiero od maja to będziemy aż tyle czekać?
  21. Mi się też wydaje, że on po prostu pilnuje swojego terenu ;)
  22. Monday, dzięki :loveu: ogłoszenia bardzo się przydadzą, ja już nie wyrabiam. Zrobiłam narazie Verterowi ogłoszenie w telegazecie.
  23. Ojej, biedactwo :( takie zalęknione :( :placz: niech się szybko przyzwyczaja!
×
×
  • Create New...