-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Ogłoszenia: [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][B]www.eoferty.com.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]4.[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][B]www.gieldaogloszen.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL][/U][/COLOR]
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moniska']On obrazil się na mnie jak pozniej chcialam go kielbaskami przekupic :lol: i nie chcial zjesc ode mnie[/quote] Pewnie się przestraszył chwilowo ;) DObrze, że tata czuje się lepiej :) -
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']byłoby super ale wszystkie ciotki spłukane:placz: ale może coś się uda?[/quote] Oj może być ciężko :( -
[quote name='piechcia15']zapytam BajkiB może na to miejsce co Misiek miał jechać nasza babcia by weszła. mamy już 554zł dzięki wam!!:multi::multi::crazyeye: [COLOR=DarkRed][B]JAMNISIA POJEDZIE DO DT DO BAJKIB ZA OK 2 TYG. !!![/B][/COLOR] tylko problem transportu jeszcze [COLOR=Red][B]został. kto mógłby zawieść suczkę do Sosnowca?[/B][/COLOR] tam zostanie dokładnie przebadana, odzyska kondycję i może zoperuje się te guzy.[/quote] To super! A te dwa tygodnie? szukamy coś czy co?
-
Petra - malutka, biszkoptowa, kudłata suczka - szukamy DT!!! Adoptowana.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Dostałam maila od DARUSIAZZZ koleżanki Bounty, która adoptowala Torę z katowickiego schroniska. Jeżeli ostatecznie Javena się nie zgodzi, to ona mogłaby zabrać Petrę do siebie na DT. Dobrze, że mamy wybór. :loveu: Javena, myślę, że Petra bedzie u Ciebie bardzo króciutko....;)[/quote] [B]To może inną bidę by tam umieścić?[/B] -
Kleks anioł nie pies W DT DO 20 GRUDNIA. MA DOM
__Lara replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia: [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][B]www.eoferty.com.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]4.[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][B]www.gieldaogloszen.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL][/U][/COLOR] -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
__Lara replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia: [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][B]www.eoferty.com.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]4.[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][B]www.gieldaogloszen.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL][/U][/COLOR] -
Jestem i ja. Biedne maleństwo :( zrobię ogłoszenia. Ogłoszenia: [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [url]www.gieldaogloszen.pl[/url] [url]www.kupsprzedaj.pl[/url] [url]www.kokosy.pl[/url] [url]www.kupiepsa.pl[/url] [url]www.ofertka.pl[/url] [url]www.przgarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.spacerek.net[/url] [url]www.przygarnij.pl[/url]
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Kochani, co z ogłoszeniami Spajkiego? -
[quote name='Biafra']:shake: Mam jedną wpłatę od maciaszka na 100 zł i drugą od __Lary na 270 zł. 200 miało być na poczet sterylki 70 to był zwrot za weterynarza ( pierwsze badanie, odpchlenie, odrobaczenie, zastrzyk na zatrzymanie cieczki) czyli na zabieg miałam 300 zł ( 200 __Lara + 100 maciaszek) zapłaciłam 260 zł zostało mi 40 zł Sprawdźcie proszę.[/quote] Zostało 40zł, więc tak: 450-40=410zł za hotel +48zł maść = [B]458zł do przelania.[/B] [B]Na koncie jest obecnie: 61,47zł.[/B] [B]Cioteczki, wpłacajcie proszę za 3 miesiąc.[/B]
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
__Lara replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Jasny gwint :mad::mad: Dzisiaj dzwoniła bardzo miła pani zainteresowana adopcją Argoska, ale w domu jest kot :shake::placz:[/quote] :shake::shake::shake: co za pech.... -
Zuziu, to daj znać kiedy będziemy ją mogli zacząć ogłaszać!
-
Ja muszę dziś zrobić przelew za kolejny miesiąc hotelu.
-
[quote name='Lu_Gosiak']u Zumisia dalej cisza...mialam pare telefonow bo dalam Go w naszej gazecie ale niestety nic sensownego - kojec i buda buda w Jego przypadku jest ok bo On ma gruba siersc, i lubi biegac, ale ludzie byli sredni jacys...niemniej jeden domek pojade sprawdzic[/quote] O, to jednak jest jakaś szansa :lol:
-
ślepy terier walijski, biega za TM
__Lara replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już doszło :p Lara też mi przekazała :p -
[quote name='BoUnTy']Ale mnie mozesz przesłac instrukcje, moze mojego Marsika wrzuce...[/quote] Jasne :) już podsyłam.
-
Petra - malutka, biszkoptowa, kudłata suczka - szukamy DT!!! Adoptowana.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
To słuchajcie, jeżeli domek dopiero od maja to będziemy aż tyle czekać? -
Mi się też wydaje, że on po prostu pilnuje swojego terenu ;)
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Monday, dzięki :loveu: ogłoszenia bardzo się przydadzą, ja już nie wyrabiam. Zrobiłam narazie Verterowi ogłoszenie w telegazecie. -
Ojej, biedactwo :( takie zalęknione :( :placz: niech się szybko przyzwyczaja!