Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Właśnie, nie spadamy Franek. Niech więcej ciotek Cię zobaczy.
  2. Przewertuję wątek i poszukam jakiś tekst, namiary.
  3. [quote name='agata51']A bo porządnej zimy nie było. Na każdym spacerze zdejmuję z psów ca 10, a po z siebie 2 co najmniej. Rozumiem, mucha - wiadmo po co to to żyje. Ale kleszcz?[/QUOTE] Też bym to usunęła żeby przestało istnieć... ja u Megi połaczyłam krople i obrożę i narazie się sprawdza, nic nie przynosi.
  4. [quote name='soboz4']Króliczek jest bardzo komunikatywny, przylatuje na wołanie, jest bardzo chętny do kontaktu z człowiekiem. Nie boi się weterynarzy, przebywa obecnie w lecznicy weterynaryjnej, parę razy był w sklepie zoologicznym, w którym wciąż był chory, po ostatnim wyleczeniu nie wrócił do sklepu, czeka na dom. W związku z tym, że ma jeszcze odrobinę kataru nie powinien przebywać z innymi królikami. Kontakt: 517-181-345 Bardzo dziękuję! na forum buldożków się zalogowałam, czekam na akceptację administratora...[/QUOTE] Bożenko, to może ja zgłoszę króliszka do SPK? Z tego co widzę to nie ma za dobrej diety :( a raczej dieta śmieciowa :( Króliczki nie powinny jeść żadnych mieszanek, bo nie mają do tego przystosowanego żołądka, do tego to powoduję próchnicę i przerost zębów. Powinien być żywiony granulatem, sianem, świeżymi warzywami ziołami. Nie wiem czy masz jakiś wpływ na zmianę jego sposobu żywienia? Tutaj mozna wiele na ten temat poczytać: [URL]http://www.miniaturkabeztajemnic.com/[/URL] Gdzie on teraz przebywa? U kogoś na dt? Doczytałam, że jest w lecznicy :/ Jakbym go zgłosiła w SPK to może znalazłby się ktoś kto by mu dał dt.
  5. Miejmy nadzieję, że ktoś normalny się jednak odezwie. Może wśród tych dziwnych osób ktoś wreszcie normalny się zgłosi. Jakaś proporcja musi być.
  6. Fajnie, że jest tekst do ogłoszeń :) Postaram się coś porobić.
  7. [quote name='Cudak']Transporter już zamówiony dzięki pomocy z miau :loveu:[/QUOTE] To wspaniale :) :) :)
  8. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1110.gif[/IMG]sciskam kciuki za Basterka :thumbs:[/QUOTE] Ewunia, a może Ty byś miała czas porozsyłać zaproszenia na Basterkowy wątek?
  9. [quote name='Beatkaa']No niestety jest wiele nieścisłości w tym wszystkim.....:shake:[/QUOTE] No niestety ta Pani okazała się bardzo niepoważną osobą. Wczoraj P. Lidia próbowała się dodzwonić i telefon był non stop wyłączony, a umawiałyśmy się na rozmowę ok. 20.00.... chyba musimy szukać dalej.
  10. [quote name='Tofikowa'][COLOR=#000000]może zrobiłby ktoś bazarek cegiełkowy dla wszystkich pszczyniaków? pomożemy rozsyłać i zapraszac :modla::modla::modla:[/COLOR][/QUOTE] Ooo, to jest dobry pomysł! Bo pszczyniaki to non stop potrzebują :(
  11. To super! Bardzo się cieszę, że się udało!
  12. Słodziutka :) Będzie jeszcze dla kogoś pociechą :)
  13. Zapisuję sunię, dziękuję za zaproszenie :)
  14. Ani jednego, przecież to normalnie niemożliwe!
  15. [quote name='Avilia']Fagusiowi Fiprex zasponsoruje Pani z FB:)[/QUOTE] To super :) :) dziękujemy :)
  16. [quote name='sonia1974']ja już nadzieję tracę że nam się uda :-([/QUOTE] Nie poddawajmy się....
  17. [quote name='Cudak'][B]Może ktoś z Was ma zbędny stary transporter? Lub wie, gdzie można go tanio kupić? [/B] Jadę dziś z moją kotka do weta, mogłabym przy okazji zabrać Wampira, żeby sprawdzić czy nie ma grzybicy (sierść wygląda nieciekawie), a nie mam do czego go zapakować :( Bardzo przydałby się dla portowych kociaków choc jeden transporter na takie "okazje".[/QUOTE] To może złożymy się na taki transporter?
  18. [quote name='Sabina02']Co do psa lub szczura, to tesciową moze sie da "urobic". Mnie bardziej martwi jej brak kasy. Jak utrzyma Paure skoro nie ma nawet na oplate adopcyjna?[/QUOTE] No właśnie też jestem tego ciekawa :roll:
  19. Jakby się go obcięło to byłby piękny. Dzięki za odzew! :)
×
×
  • Create New...