-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='agata51']A bo porządnej zimy nie było. Na każdym spacerze zdejmuję z psów ca 10, a po z siebie 2 co najmniej. Rozumiem, mucha - wiadmo po co to to żyje. Ale kleszcz?[/QUOTE] Też bym to usunęła żeby przestało istnieć... ja u Megi połaczyłam krople i obrożę i narazie się sprawdza, nic nie przynosi.
-
3 mies. Kiwi ma złamany krąg kręgosłupa i obie łapeczki :( Ma dom :)
__Lara replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
A jak z finansami????? -
[quote name='soboz4']Króliczek jest bardzo komunikatywny, przylatuje na wołanie, jest bardzo chętny do kontaktu z człowiekiem. Nie boi się weterynarzy, przebywa obecnie w lecznicy weterynaryjnej, parę razy był w sklepie zoologicznym, w którym wciąż był chory, po ostatnim wyleczeniu nie wrócił do sklepu, czeka na dom. W związku z tym, że ma jeszcze odrobinę kataru nie powinien przebywać z innymi królikami. Kontakt: 517-181-345 Bardzo dziękuję! na forum buldożków się zalogowałam, czekam na akceptację administratora...[/QUOTE] Bożenko, to może ja zgłoszę króliszka do SPK? Z tego co widzę to nie ma za dobrej diety :( a raczej dieta śmieciowa :( Króliczki nie powinny jeść żadnych mieszanek, bo nie mają do tego przystosowanego żołądka, do tego to powoduję próchnicę i przerost zębów. Powinien być żywiony granulatem, sianem, świeżymi warzywami ziołami. Nie wiem czy masz jakiś wpływ na zmianę jego sposobu żywienia? Tutaj mozna wiele na ten temat poczytać: [URL]http://www.miniaturkabeztajemnic.com/[/URL] Gdzie on teraz przebywa? U kogoś na dt? Doczytałam, że jest w lecznicy :/ Jakbym go zgłosiła w SPK to może znalazłby się ktoś kto by mu dał dt.
-
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
__Lara replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję, że ktoś normalny się jednak odezwie. Może wśród tych dziwnych osób ktoś wreszcie normalny się zgłosi. Jakaś proporcja musi być. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
__Lara replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Transporter już zamówiony dzięki pomocy z miau :loveu:[/QUOTE] To wspaniale :) :) :) -
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1110.gif[/IMG]sciskam kciuki za Basterka :thumbs:[/QUOTE] Ewunia, a może Ty byś miała czas porozsyłać zaproszenia na Basterkowy wątek?
-
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tofikowa'][COLOR=#000000]może zrobiłby ktoś bazarek cegiełkowy dla wszystkich pszczyniaków? pomożemy rozsyłać i zapraszac :modla::modla::modla:[/COLOR][/QUOTE] Ooo, to jest dobry pomysł! Bo pszczyniaki to non stop potrzebują :( -
Ślepa kotka-bezpieczna w DT u Ginn:) Szukamy DS!
__Lara replied to Avilia's topic in Kotki już w nowych domach
Słodziutka :) Będzie jeszcze dla kogoś pociechą :) -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
__Lara replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Ani jednego, przecież to normalnie niemożliwe! -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Fagusiowi Fiprex zasponsoruje Pani z FB:)[/QUOTE] To super :) :) dziękujemy :) -
[quote name='sonia1974']ja już nadzieję tracę że nam się uda :-([/QUOTE] Nie poddawajmy się....
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
__Lara replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak'][B]Może ktoś z Was ma zbędny stary transporter? Lub wie, gdzie można go tanio kupić? [/B] Jadę dziś z moją kotka do weta, mogłabym przy okazji zabrać Wampira, żeby sprawdzić czy nie ma grzybicy (sierść wygląda nieciekawie), a nie mam do czego go zapakować :( Bardzo przydałby się dla portowych kociaków choc jeden transporter na takie "okazje".[/QUOTE] To może złożymy się na taki transporter?