-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
__Lara replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Zapraszam i bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu (mam nadzieję, że uda się tym psiakom pomóc!): [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Terier-walijski-sunia-z-6-szczeniakami-w-brudzie-i-smrodzie-czekaj%C4%85-na-pomoc"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Terier-walijski-sunia-z-6-szczeniakami-w-brudzie-i-smrodzie-czekają-na-pomoc[/URL]![/QUOTE] To jakaś masakra, jak można być takim zwyrodnialcem :( :( :( -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, a narazie dostały jakieś jedzonko chociaż? :( :( :( -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
__Lara replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Ojoj, 15 kaczek i 5 kur to spory dobytek ;/ -
Kurcze, to powodzenia cioteczki!!!
-
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
__Lara replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
To coś nie tak jest chyba z tym wydarzeniem :/ -
[quote name='Lobaria']Tu link do zdjęcie Kukiego na fb, gdzie jest propozycja dt-ds. [URL="http://www.facebook.com/#%21/photo.php?fbid=321179571290864&set=a.321179051290916.72028.100001964716636&type=3&theater"]http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=321179571290864&set=a.321179051290916.72028.100001964716636&type=3&theater[/URL][/QUOTE] Kurcze, byłoby super!!!! Avilia, skontaktujecie się z tą Panią?
-
To Masaj jedzie do hotelu w końcu czy do Ds, bo ja się już gubię?
-
A ja zapraszam na kolejny bazarek dla Kukiego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227908-Ubrania-w-rozmiarze-S-bibeloty-płyty-drobiazgi-do-22-06-12-do-godz-22-00!!!!!!!!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227908-Ubrania-w-rozmiarze-S-bibeloty-płyty-drobiazgi-do-22-06-12-do-godz-22-00!!!!!!!!?[/URL] Podnoście, proszę. A nie lepiej mu by było u karmelci - w domowym dt? Avilia, to sprawdź proszę cioteczko ten domek według swojego uznania. Dobrze, że chociaż jakąś prowizorkę mu dziewczyny zrobiły, tak leje :( :( :( [B]STAŁE[/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara 5zł ewu 10zł agata51 Emma53 10zł ----------------------- 95zł [B]JEDNORAZOWE[/B] renatka_s 30zł paula_t 10zł ceris 30zł skarpeta kudłaczy 150zł Ania102 15zł SHIRIN 70zł ewakrakow 50zł wieso 400zł ------------------------- 755zł mc_mother b-b kajak Aimez_moi Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] [B] Jakby było coś nie tak to poprawcie![/B]
-
[quote name='Dogo07']Czy jak psiak zostanie złapany to od razu musi ruszać do dt ? Czy jesteście w stanie go przetrzymać ? Bo trzeba i jakoś transport zorganizować.[/QUOTE] Avilia, Klaudus__, dajcie znać co i jak. I też odnośnie tej propozycji od Mortes. Tofikowa dała też propozycję dt u karmelci -pdt w Opolu, domowy dt.
-
[quote name='ewu']Dowiedz się proszę.....[/QUOTE] Dokładnie, Mortes zdobądź proszę ten nr telefonu. Póki co zapraszam wszystkich na pierwszy bazarek dla Kukiego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227904-Przysmaki-dla-gryzoni-kolby-i-pokarm-smycz-dla-kr%C3%B3lika-do-15-06-12-godz-22-00-!!?p=19190475#post19190475[/url] [B]STAŁE[/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara 5zł ewu 10zł agata51 Emma53 10zł ----------------------- 95zł [B]JEDNORAZOWE[/B] renatka_s 30zł paula_t 10zł ceris 30zł skarpeta kudłaczy 150zł Ania102 15zł SHIRIN 70zł ------------------------- 305zł mc_mother b-b kajak Aimez_moi Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] Może zarezerujmy miejsce u michelle, to wolne? Avilia, co myślisz? [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - beataczl - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771
-
[quote name='agata51']Jestem, Lareńko. Zapiszcie mnie na razie na 10zł/mies.[/QUOTE] Dzięki kochana! Dzięki Wam wszystkim! Idę rozsyłać dalej zaproszenia, grosz do grosza i może się wreszcie uda. [B]STAŁE[/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara 5zł ewu 10zł agata51 ----------------------- 85zł [B]JEDNORAZOWE[/B] renatka_s 30zł paula_t 10zł ceris 30zł skarpeta kudłaczy 150zł Ania102 15zł ------------------------- 245zł mc_mother b-b kajak Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] Może zarezerujmy miejsce u michelle, to wolne? Avilia, co myślisz? [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - beataczl - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771
-
[B]STAŁE[/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara 5zł ewu 10zł ----------------------- 75zł [B]JEDNORAZOWE[/B] renatka_s 30zł paula_t 10zł ceris 30zł skarpeta kudłaczy 150zł Ania102 15zł ------------------------- 245zł mc_mother b-b kajak Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] Może zarezerujmy miejsce u michelle, to wolne? Avilia, co myślisz? [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - beataczl - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771