Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Szkoda, często jest na odwrót, że to facet bardziej nie chce... no nic, będziemy dalej szukać.
  2. [quote name='Cudak']Zapraszam i bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu (mam nadzieję, że uda się tym psiakom pomóc!): [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Terier-walijski-sunia-z-6-szczeniakami-w-brudzie-i-smrodzie-czekaj%C4%85-na-pomoc"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Terier-walijski-sunia-z-6-szczeniakami-w-brudzie-i-smrodzie-czekają-na-pomoc[/URL]![/QUOTE] To jakaś masakra, jak można być takim zwyrodnialcem :( :( :(
  3. Ta rana zostaje już na zawsze.... nie zrozumiem nigdy jakim trzeba być potworem żeby pozbyć się własnego zwierzaka albo jeszcze zadawać zwierzętom cierpienie...
  4. Cioteczki, a narazie dostały jakieś jedzonko chociaż? :( :( :(
  5. [quote name='__Lara']Jutro robię Rumbie ogłoszenia.[/QUOTE] Zaś się nie udało :/
  6. [quote name='Mysia_']szkoda :-( ale na pewno nie ma sensu kogoś do adopcji namawiać, to musi być odpowiedzialna i przemyślana decyzja....[/QUOTE] Dokładnie. Szkoda tylko, że nadzieje zrobiła.... A ja nie byłam u Pauruni już 2 tygodnie i się źle z tym czuje :(
  7. To świetnie, że Fara znalazła domek, taka fajna sunia, super!!! :)
  8. Ojoj, 15 kaczek i 5 kur to spory dobytek ;/
  9. Dziewczyny, a jakby właśnie je do schroniska przewieźć? Lepsze to w sumie dla nich niż ta zapadła dziura.... Pani wójt niech wskaże schronisko, do którego można by psy przewieźć.
  10. Może jakby udało się z tym domkiem dla Kukiego to chociaż część pieniążków udałoby się przerzucić dla Kołtunka?
  11. Kurcze, to powodzenia cioteczki!!!
  12. [quote name='Avilia']My schronisku jesteśmy dopiero ok. 19:30 więc światło jest jakie jest niestety;/[/QUOTE] No tak :/ no trudno, może ktoś się zakocha, mają bardzo dużo ogłoszeń.
  13. To coś nie tak jest chyba z tym wydarzeniem :/
  14. [quote name='Mysia_']Ania coś wspominała, że ma blisko :cool3::evil_lol: Właśnie, muszę napisać maila co tam u naszych chłopców :loveu:[/QUOTE] Mysia_, oni mieszkają przy tej stadninie w Mikulczycach tam niedaleko przejazdu kolejowego?
  15. [quote name='Lobaria']Tu link do zdjęcie Kukiego na fb, gdzie jest propozycja dt-ds. [URL="http://www.facebook.com/#%21/photo.php?fbid=321179571290864&set=a.321179051290916.72028.100001964716636&type=3&theater"]http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=321179571290864&set=a.321179051290916.72028.100001964716636&type=3&theater[/URL][/QUOTE] Kurcze, byłoby super!!!! Avilia, skontaktujecie się z tą Panią?
  16. To Masaj jedzie do hotelu w końcu czy do Ds, bo ja się już gubię?
  17. A ja zapraszam na kolejny bazarek dla Kukiego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227908-Ubrania-w-rozmiarze-S-bibeloty-płyty-drobiazgi-do-22-06-12-do-godz-22-00!!!!!!!!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227908-Ubrania-w-rozmiarze-S-bibeloty-płyty-drobiazgi-do-22-06-12-do-godz-22-00!!!!!!!!?[/URL] Podnoście, proszę. A nie lepiej mu by było u karmelci - w domowym dt? Avilia, to sprawdź proszę cioteczko ten domek według swojego uznania. Dobrze, że chociaż jakąś prowizorkę mu dziewczyny zrobiły, tak leje :( :( :( [B]STAŁE[/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara 5zł ewu 10zł agata51 Emma53 10zł ----------------------- 95zł [B]JEDNORAZOWE[/B] renatka_s 30zł paula_t 10zł ceris 30zł skarpeta kudłaczy 150zł Ania102 15zł SHIRIN 70zł ewakrakow 50zł wieso 400zł ------------------------- 755zł mc_mother b-b kajak Aimez_moi Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] [B] Jakby było coś nie tak to poprawcie![/B]
  18. [quote name='Dogo07']Czy jak psiak zostanie złapany to od razu musi ruszać do dt ? Czy jesteście w stanie go przetrzymać ? Bo trzeba i jakoś transport zorganizować.[/QUOTE] Avilia, Klaudus__, dajcie znać co i jak. I też odnośnie tej propozycji od Mortes. Tofikowa dała też propozycję dt u karmelci -pdt w Opolu, domowy dt.
  19. [quote name='ewu']Dowiedz się proszę.....[/QUOTE] Dokładnie, Mortes zdobądź proszę ten nr telefonu. Póki co zapraszam wszystkich na pierwszy bazarek dla Kukiego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227904-Przysmaki-dla-gryzoni-kolby-i-pokarm-smycz-dla-kr%C3%B3lika-do-15-06-12-godz-22-00-!!?p=19190475#post19190475[/url] [B]STAŁE[/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara 5zł ewu 10zł agata51 Emma53 10zł ----------------------- 95zł [B]JEDNORAZOWE[/B] renatka_s 30zł paula_t 10zł ceris 30zł skarpeta kudłaczy 150zł Ania102 15zł SHIRIN 70zł ------------------------- 305zł mc_mother b-b kajak Aimez_moi Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] Może zarezerujmy miejsce u michelle, to wolne? Avilia, co myślisz? [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - beataczl - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771
  20. [quote name='agata51']Jestem, Lareńko. Zapiszcie mnie na razie na 10zł/mies.[/QUOTE] Dzięki kochana! Dzięki Wam wszystkim! Idę rozsyłać dalej zaproszenia, grosz do grosza i może się wreszcie uda. [B]STAŁE[/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara 5zł ewu 10zł agata51 ----------------------- 85zł [B]JEDNORAZOWE[/B] renatka_s 30zł paula_t 10zł ceris 30zł skarpeta kudłaczy 150zł Ania102 15zł ------------------------- 245zł mc_mother b-b kajak Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] Może zarezerujmy miejsce u michelle, to wolne? Avilia, co myślisz? [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - beataczl - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771
  21. [B]STAŁE[/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara 5zł ewu 10zł ----------------------- 75zł [B]JEDNORAZOWE[/B] renatka_s 30zł paula_t 10zł ceris 30zł skarpeta kudłaczy 150zł Ania102 15zł ------------------------- 245zł mc_mother b-b kajak Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] Może zarezerujmy miejsce u michelle, to wolne? Avilia, co myślisz? [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - beataczl - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771
×
×
  • Create New...