-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Bo jest słodki i niewinny :) :)
-
Wątek POMOCOWY psiaków pod opieką ŁTOnZ PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU!
__Lara replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek, będę Was odwiedzać i w miarę możliwości pomagać :) -
Szykujcie Psotkę, będzie miała śliczną siostrzyczkę Pusię +:D
-
Ziva - powodzianka, młoda, energiczna, do psich sportów!!
__Lara replied to zdwrdwd's topic in Już w nowym domu
Szkoda wielka :( -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Pomysł jak najbardziej dobry.Trzeba łapać się wszystkiego,bo z tego co widzę internet zaczyna być przeżytkiem w adopcjach;/[/QUOTE] Właśnie chyba za dużo tych psów już jest :/ a tak może dotrzemy do ludzi szybciej. -
[quote name='renatka_s']Zaglądam do biedaczka, przez weekend nie będę miała dostępu do internetu, mam nadzieję, że w poniedziałek będą jakieś lepsze wiadomości.[/QUOTE] Oby się coś wyklarowało, bo narazie czarno to widzę :( Avilia, a jakby tak jakąś prowizoryczną budkę mu zrobić zeby mógł się schronić?
-
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
__Lara replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Secia']ano prawda teraz jest 8 godzin do przodu ale naszą wiosną czyli za 3 miechy i wy i my zmieniamy czas i wtedy mamy 10 godzin różnicy :-) a u mnie dzisiaj pierwszy dzień zimy :-) dziwna ta zima trawa soczyscie zielona bo pada. Drzewa liściaste gołe, drzewa i krzewy miejscowe zimozielone, kwitną kame oraz zaczynają wiosenne rośliny cebulowe. Zaczęły kwitnąć azalie japońskie i zaczynają rododendrony a za oknem zimno, że hej brrryyy[/QUOTE] Zima, ło ludzie.... u nas wiosna, a u Was zima, ale dziwne uczucie :o -
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
No to super, to już wiemy, że z zostawaniem nie ma problemów :D -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
__Lara replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Secia']no to jutro po pracy siądę i posklejam i wstawię to aprobaty. Dzisiaj już późno u mnie i zaraz idę spać. No i zastanawiam się czy może trzeba by pomyśleć o DT dla suni. Ja wiem, że ona kocha schron ale kocha bo nie zna innego miejsca. Coś długo nie było tu Martki zaraz do niej napiszę może ona ma pomysł na DT. No i trzeba zapraszać, zapraszać, zapraszać...[/QUOTE] Secia, a bo Ty nie w Polsce :D inna półkola ;) właśnie znalazłam, że u Ciebie jest przed 22.00 ;) -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']A byście gdzieś porozwieszały? To bym mogła spróbować w domu coś spłodzić.[/QUOTE] Porozwieszać albo własnie w takich koszulkach i w segregatorze - skoroszycie zostawić w kilku miejscach. -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
__Lara replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Secia']Ale mnie się imię podoba :-) ale może być Ufinka. O ile dobrze liczę to Ugo ma 13,5 a nie 12 lat i to trzeba podać ale uwypuklić urodę i dobre zdrowie :-)[/QUOTE] Tak, podać, tylko nie w pierwszym zdaniu :) To daj Ufo jak chcesz ;) -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
__Lara replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Secia']no to zacznijmy od tekstu do ogłoszeń. Czy poszatkować ten z pierwszego posta?[/QUOTE] Można ułożyć z tego tekst do ogłoszeń, tylko może nie straszyć ludzi już na samym początku tekstu, że psinka ma 12 lat. I może trochę inne imię? Może Ufinka? -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Te psy mają jakiegoś pecha czy co? :( Avilia, a jakby tak te psy reklamować w formie papierowej? Myśmy tak robili w schronisku w Katowicach, każdemu psu piękne ogłoszenie papierowe i dawaliśmy to do koszulek i do sklepów zoologicznych. Tak sie docierało np. do ludzi starszych, którzy nie mają internetu. -
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Tak-19. A jest już 16.[/QUOTE] Cholewcia :( to naprawdę niebezpieczna granica :( :( :( -
Ehhh, to straszne :( nawet nie chce myśleć o tych wszystkich psach, które tam są :( Ja się pytam, łudząc się, że może nie jest tak źle, a jest.... :(
-
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Na gumtree miał 190 wejść... i żadnego telefonu? Był podany na Klaudię.[/QUOTE] Cholewcia, to dużo, żeby nikt nie zadzwonił :( -
A znacie taki hotelik u michelle04? Ktoś na dogo pisał, że jest tani i fajny.
-
Tak, poczekajmy aż będzie komplet. Trzeba zaproszenia wciąż rozsyłać :/