Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Bo jest słodki i niewinny :) :)
  2. Zapisuję wątek, będę Was odwiedzać i w miarę możliwości pomagać :)
  3. Szykujcie Psotkę, będzie miała śliczną siostrzyczkę Pusię +:D
  4. [quote name='MALWA']Jaki jest plan w sprawie psiaka? Bo rozumiem, ze ona nadal na tym polu , tak?[/QUOTE] Tak, na polu, a finansów póki co brak żeby zawieźć go do jakiegokolwiek hotelu.
  5. Postaram się dla niego wystawić bazarek, mam trochę szpargałów w domu.
  6. [quote name='Avilia']Pomysł jak najbardziej dobry.Trzeba łapać się wszystkiego,bo z tego co widzę internet zaczyna być przeżytkiem w adopcjach;/[/QUOTE] Właśnie chyba za dużo tych psów już jest :/ a tak może dotrzemy do ludzi szybciej.
  7. [quote name='renatka_s']Zaglądam do biedaczka, przez weekend nie będę miała dostępu do internetu, mam nadzieję, że w poniedziałek będą jakieś lepsze wiadomości.[/QUOTE] Oby się coś wyklarowało, bo narazie czarno to widzę :( Avilia, a jakby tak jakąś prowizoryczną budkę mu zrobić zeby mógł się schronić?
  8. [quote name='Secia']ano prawda teraz jest 8 godzin do przodu ale naszą wiosną czyli za 3 miechy i wy i my zmieniamy czas i wtedy mamy 10 godzin różnicy :-) a u mnie dzisiaj pierwszy dzień zimy :-) dziwna ta zima trawa soczyscie zielona bo pada. Drzewa liściaste gołe, drzewa i krzewy miejscowe zimozielone, kwitną kame oraz zaczynają wiosenne rośliny cebulowe. Zaczęły kwitnąć azalie japońskie i zaczynają rododendrony a za oknem zimno, że hej brrryyy[/QUOTE] Zima, ło ludzie.... u nas wiosna, a u Was zima, ale dziwne uczucie :o
  9. No to super, to już wiemy, że z zostawaniem nie ma problemów :D
  10. [quote name='Secia']no to jutro po pracy siądę i posklejam i wstawię to aprobaty. Dzisiaj już późno u mnie i zaraz idę spać. No i zastanawiam się czy może trzeba by pomyśleć o DT dla suni. Ja wiem, że ona kocha schron ale kocha bo nie zna innego miejsca. Coś długo nie było tu Martki zaraz do niej napiszę może ona ma pomysł na DT. No i trzeba zapraszać, zapraszać, zapraszać...[/QUOTE] Secia, a bo Ty nie w Polsce :D inna półkola ;) właśnie znalazłam, że u Ciebie jest przed 22.00 ;)
  11. [quote name='paulinken']A byście gdzieś porozwieszały? To bym mogła spróbować w domu coś spłodzić.[/QUOTE] Porozwieszać albo własnie w takich koszulkach i w segregatorze - skoroszycie zostawić w kilku miejscach.
  12. [quote name='Secia']Ale mnie się imię podoba :-) ale może być Ufinka. O ile dobrze liczę to Ugo ma 13,5 a nie 12 lat i to trzeba podać ale uwypuklić urodę i dobre zdrowie :-)[/QUOTE] Tak, podać, tylko nie w pierwszym zdaniu :) To daj Ufo jak chcesz ;)
  13. [quote name='Secia']no to zacznijmy od tekstu do ogłoszeń. Czy poszatkować ten z pierwszego posta?[/QUOTE] Można ułożyć z tego tekst do ogłoszeń, tylko może nie straszyć ludzi już na samym początku tekstu, że psinka ma 12 lat. I może trochę inne imię? Może Ufinka?
  14. Te psy mają jakiegoś pecha czy co? :( Avilia, a jakby tak te psy reklamować w formie papierowej? Myśmy tak robili w schronisku w Katowicach, każdemu psu piękne ogłoszenie papierowe i dawaliśmy to do koszulek i do sklepów zoologicznych. Tak sie docierało np. do ludzi starszych, którzy nie mają internetu.
  15. [quote name='Avilia']Tak-19. A jest już 16.[/QUOTE] Cholewcia :( to naprawdę niebezpieczna granica :( :( :(
  16. Ehhh, to straszne :( nawet nie chce myśleć o tych wszystkich psach, które tam są :( Ja się pytam, łudząc się, że może nie jest tak źle, a jest.... :(
  17. [quote name='paulinken']Ja wyróżniłam gumtree, może przez weekend ktoś zadzwoni. Tylko że do Klaudii trudno się dodzwonić.[/QUOTE] To może dawajmy jakiś inny nr telefonu? Bo inaczej to mija się z celem :/
  18. [quote name='paulinken']Na gumtree miał 190 wejść... i żadnego telefonu? Był podany na Klaudię.[/QUOTE] Cholewcia, to dużo, żeby nikt nie zadzwonił :(
  19. A znacie taki hotelik u michelle04? Ktoś na dogo pisał, że jest tani i fajny.
  20. [quote name='Avilia']Niestety w naszej okolicy nie ma takich osób;/ Tutaj pies=buda+ najlepiej łańcuch.[/QUOTE] No właśnie, to są takie wiejskie rejony :( I zaś leje, biedny psiak :(
  21. Tak, poczekajmy aż będzie komplet. Trzeba zaproszenia wciąż rozsyłać :/
×
×
  • Create New...