Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='esperanza']Poważnie zastanawiam się nad umieszczeniem części zwierząt w jakimś przytulisku. Na karmę uzbieramy, ale na hotel niestety nie.[/QUOTE] Jeśli to będzie w miarę dobre przytulisko to czasami nie ma innego wyjścia....
  2. Przekona się w końcu ;) Moja króliczka (miała być pokarmem dla węża....) też ma awersję do ludzkiej ręki, ale drobnymi krokami staram się do niej zbliżyć :)
  3. [quote name='Avilia']Kochani jak macie czas to bardzo proszę kontaktujcie się z zainteresowanymi.Ja jestem,że tak powiem "na wylocie", w każdej chwili mogę zacząć rodzić i trochę niefajnie może być jak zacznę się z kimś umawiać i nagle przestanę sie przez parę dni odzywać:) Dlatego też zależy nam aby psiaka prędko z tego pola zabrać.Klaudus ma na głowie dużo za dużo,a mnie niedługo braknie na jakiś czas tu na rejonie.[/QUOTE] Ok, jak nikt inny się nie zgłosi to ja mogę zadzwonić - [B]proszę o nr telefonu erka.[/B]
  4. [quote name='Cudak']Będzie wydarzenie, jak tylko dostaniemy odpowiedź od SG, że właściciel na pewno zrzeknie się psów.[/QUOTE] Rozumiem. Może tak sie uda część pieniążków pozyskać.
  5. erka, ona jest bardzo podobna! Przekaż proszę nr telefonu Avilii.
  6. Dzięki, że jesteście :) idę dalej ;)
  7. [quote name='Cudak']Właściciel uważany jest za "miłośnika zwierząt"...........[/QUOTE] Uważany.... ciekawe......
  8. Kurcze, teraz patrzę i jednak działa mi ten link do wydarzenia ;)
  9. [quote name='esperanza'] Kończą się nam pieniądze. Wystarczy ich zaledwie do końca czerwca. Zrobiliśmy tylko to, co konieczne, staraliśmy się oszczędzać, by zebrane na początku fundusze wystarczyły na jak najdłużej. Niestety opieka weterynaryjna, karma, a przede wszystkim pobyt psów w hotelach kosztuje majątek. Jeśli nie znajdziemy bezpłatnych domów tymczasowych i opiekunów wirtualnych, nie będziemy mieli co zrobić z tymi psami.[/QUOTE] Chyba trzeba rozsyłać wątek, nie ma rady :/
  10. Ciotki, a mają psiaki wydarzenie na fb? Może tam też ludzie pomogą...
  11. Po wypłacie dołożę się coś do tej wyprawki, dajcie nr konta.
  12. [quote name='ewu']Wg mnie trzeba koniecznie wykorzystać tę propozycję. Leje, źli ludzie już pewnie kombinują.....Są pieniądze , można z Panią ustalać i przygotowywać piesia do podróży. Czy macie jakiś hotelik na oku, na cito? Aha i komu mam wysłać pieniądze , bo się zakarapućkałam:) i nie bardzo wiem:))[/QUOTE] [B]lika1771[/B] prześle Ci cioteczko nr konta, bo jest skarbnikiem ;) [B]Avilia,[/B] tak to teraz wygląda: [B][COLOR=#008000][SIZE=3]ROZLICZENIE[/SIZE][/COLOR][COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#ff0000]WPŁATY[/COLOR][/B][COLOR=#000000] paula_t - 20zł skarpeta kudłaczy - 150zł p.Aleksandra M. z fb - 50zł[/COLOR][B][COLOR=#008000] [/COLOR] [COLOR=#0000cd]DEKLARACJE[/COLOR] [COLOR=#00ffff]STAŁE[/COLOR][/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara - 5zł ewu - 10zł agata51 - 10zł Emma53 - 10zł nombre - 10zł ----------------------- [COLOR=#00ffff][B]105zł[/B][/COLOR] [COLOR=#008000][B]JEDNORAZOWE[/B][/COLOR] renatka_s - 30zł paula_t - 10zł ceris - 30zł skarpeta kudłaczy - 150zł Ania102 - 15zł SHIRIN - 70zł ewakrakow - 50zł wieso - 400zł bico - 50zł p. Aleksandra M. z fb - 50zł MikAga - 30zł ------------------------- [COLOR=#008000][B]885 zł[/B][/COLOR] mc_mother b-b kajak Aimez_moi znajoma dt Kołtunka osoba z fb (z pw) Ghanima
  13. [quote name='Dogo07']Napisałam właśnie dlatego to o czym rozmawiałyśmy aby wspólnie się zastanowić, oczywiście mogłam coś źle zrozumieć, nie zapytałam pewnie o wszystko. Ale jeśli są jakieś znaki zapytania to można się skontaktować albo tel. albo na pw na fb z panią Beatą. Jest to szansa dla Kukiego ale i są wątpliwości. Jak zwykle w takiej sytuacji. Skrzynka już wolna.[/QUOTE] Tak, myślimy cioteczko :) Myślę, że Avilia musiałaby z tą Panią porozmawiać żeby podjąć decyzję.
  14. [quote name='jostel5']A co będzie ,jeśli okaże się,że jakiś wynik nie jest w normie? Jest takie prawdopodobieństwo przecież...Poza tym jego zachowanie też nie jest teraz miarodajne: przerażony pies może reagować różnie-z agresją lękową włącznie... Rozumiem,że najpierw miałby trafić do hoteliku,a kiedy zostanie "oporządzony"-do p.Beaty?[/QUOTE] Tu też pojawia się pytanie.... Dogo07, masz skrzynkę zapchaną ;)
  15. [quote name='kakadu']a mnie sie wydaje, że można ściągać już; bo nie wiadomo jak sie potoczą losy basterka, te pieniądze nie przepadną, w razie czego pójda na innego biedaka; moze sie okazać, ze sie kilka miesięcy będzie zbierało, plus bazarki, plus jakies wpłaty wpadną, zawsze będzie czym się rządzić;[/QUOTE] Może i też racja - to zbierajmy ;) Idę rozruszać wątek.
  16. Podniosę żeby nie zginęło.....
  17. [quote name='LILUtosi']Większości połamała nogi a co drób warty bez nóg? 350zł mnie to kosztowało ale ile gadania że hotel niebezpieczny.....[/QUOTE] :( masakra...... i co z taką kurą z połamanymi nogami się robi? :/ od razu idą pod nóż?
  18. [quote name='obraczus87']Dostałam odpowiedź na smsa... w weekend dostanę zdjęcia Zojki....[/QUOTE] Oby.............................
  19. Dzisiaj postaram się porozwieszać te ogłoszenia papierowe.
  20. [quote name='BoUnTy']Baruś dzisiaj od nas odszedł... ;( Żal, okropny, ale staruszek pozył i tak więcej, niz ktokolwiek byb sie spodziewał...[/QUOTE] :( biegaj szczęśliwy za TM Bariczku.
×
×
  • Create New...