[quote name='soboz4']Moja znajoma wet. ma do adopcji króliczka (jakaś rasa ale nie zapamiętałam???)
Królik nie miął dobrego życia, parę razy był oddany ze sklepu do leczenia, w końcu został w lecznicy. jest bardzo komunikatywny, przybiega na wołanie, ale ma jeszcze odrobinę wydzieliny z nosa, musi być jedynym królikiem w domu.
Mam zdjęcia jako mmsy, nie potrafię ich przenieść na komputer, mały z rudym nalotem, jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt,[/QUOTE]
Bożenko, najlepiej skontaktować się ze Stowarzyszeniem Pomocy Królikom, które zajmuje się profesjonalnie adopcją królików. Króliczek będzie wówczas wrzucony na stronkę, odpowiednio sprawdzony dom potencjalny. Podaję stronę: [URL="http://www.kroliki.net"]www.kroliki.net[/URL]
[quote name='aeriel']Zapewne albo miniaturka albo baranek :smile:[/QUOTE]
Niekoniecznie, ras i odmian królików jest bardzo dużo. Baranek może być też miniaturką, bo są też barany nie-miniaturki ;)