Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Lobaria']Nie trzeba... ma duże szanse na ds, już prawie pewne, ale nie zapeszajmy...[/QUOTE] Nie było mnie przez weekend, a tu takie wieści, ale się cieszę :) :) :) :)
  2. Ja również pamiętam.
  3. Byłoby cudownie! Ja się dołożę: 10zł/miesiąc.
  4. [B]Jamnik w schronisku w Zabrzu:[/B] Ramzes poz.7938 to staruszek w typie jamnika, który do naszego schroniska trafił z ul. Budowlanej po tym jak jego Pani trafiła do szpitala, z którego już prawdopodobnie nie wyjdzie :-( Ramzes jest bardzo miłym psiakiem, chociaż za pewne z charakteru jest 100% jamnikiem ;-) Uwielbia wychodzić na spacer, rozdawać ludziom buziaki i zaczepiać inne czworonogi. Biedak źle się czuje w schronisku, na pewno przydałby mu się spokojny domek, w którym mógłby sobie jeszcze trochę pożyć.... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TePAa0LdGFc/T7-OR3_vxvI/AAAAAAAAtK0/mPbvjq74PLM/s512/7938%2520%253BRamzes.jpg.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-C6a_3c98j18/T7-OQcEmrHI/AAAAAAAAtKs/0q9ENlpuTBk/s640/7938%253B%2520Ramzes.jpg.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oifaayBcgRI/T7-OQ6yqV7I/AAAAAAAAtKo/jf13YstDJvw/s512/7938%253BRamzes.jpg.jpg[/IMG] Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][B] , tel. 692 581 343 [/B]
  5. Kolejny jamnik w schronie :( Już go wrzucam na wątek jamników.
  6. [quote name='soboz4']Moja znajoma wet. ma do adopcji króliczka (jakaś rasa ale nie zapamiętałam???) Królik nie miął dobrego życia, parę razy był oddany ze sklepu do leczenia, w końcu został w lecznicy. jest bardzo komunikatywny, przybiega na wołanie, ale ma jeszcze odrobinę wydzieliny z nosa, musi być jedynym królikiem w domu. Mam zdjęcia jako mmsy, nie potrafię ich przenieść na komputer, mały z rudym nalotem, jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt,[/QUOTE] Bożenko, najlepiej skontaktować się ze Stowarzyszeniem Pomocy Królikom, które zajmuje się profesjonalnie adopcją królików. Króliczek będzie wówczas wrzucony na stronkę, odpowiednio sprawdzony dom potencjalny. Podaję stronę: [URL="http://www.kroliki.net"]www.kroliki.net[/URL] [quote name='aeriel']Zapewne albo miniaturka albo baranek :smile:[/QUOTE] Niekoniecznie, ras i odmian królików jest bardzo dużo. Baranek może być też miniaturką, bo są też barany nie-miniaturki ;)
  7. Pewnie Nadine ma opiekę, tylko nadal nie wiemy jak wyglądają finanse.
  8. Co za potwory.... odpowiedzą kiedyś jeszcze za to...
  9. To będziemy załatwiać jakiegoś specjalistę?
  10. Teddziku, witam w poniedziałek, najgorszy dzień tygodnia...
  11. Nie spadamy, coś cicho się zaś zrobiło :/
  12. No to musimy to uzbierać i oddać cioteczce Avilii.
  13. [quote name='obraczus87']kakadu i co z ta "Twoją" sunią?? Uwierz, ja też nie dojdę. z tymi do Zojki nie ma kontaktu... a dzisiaj sie dowiedzialam, ze Brutus wraca z adopcji[/QUOTE] Kolejny pies :( :( :(
  14. To super, że wczoraj dostały preparat, może to im pomoże :)
  15. Może z ogłoszeń cos wreszcie ruszy. Jakiś zastój panuje :/
  16. Ja też już nie dam rady :( Chyba, że po 10 czerwca dopiero...
  17. Kurcze, nikt się prawie nie pojawił :( masakra, co robić :(
×
×
  • Create New...