[quote name='Mysia_']A dzisiaj do domków dzięki "majówce" do domków trafiły dwa psiaki :multi: Czest i Kessi ;)[/QUOTE]
Super, super, super :) :) :) :)
[quote name='Mysia_']dobrze, że Kuruś mieszka u Murki, która też dba o jego finanse :oops:
dziękujemy Mureczko :loveu:[/QUOTE]
:) Żeby tak każdy psiak z Psitula miał taką szansę jak Kuruś... ;)