-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
__Lara replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Może i ja coś wyskrobię z wypłaty.... -
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Bunieczka nadal się wyleguje z panciem w domu? :) -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
__Lara replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
No niestety, żal psinki strasznie, też mi to nie daje spokoju Secia :( -
[quote name='Avilia']Masajku musi Ci ktoś pokochać! Zbliża się widmo wywozu,mamy prawie komplet psów:([/QUOTE] Tylko nie to :( :( :( Avilia, czy one jak są w Mysłowicach to można się o nich dowiedzieć?
-
Trzeba zbierać, nie ma innej rady, bazarki, itd. ........
-
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dlaczego nikt nie chce takiego fajnego psa :( -
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']A w Punkcie zaczyna nam się robić przepełnienie;/[/QUOTE] :( masakra.... jest jakiś limit psów wyznaczony? -
Ślepa kotka-bezpieczna w DT u Ginn:) Szukamy DS!
__Lara replied to Avilia's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ginn']A może by zmienić tytuł wątku??????[/QUOTE] Właśnie też to chciałam napisać ;) -
[quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie _Lary. Przerzuciłam szybciutko strony, i zrozumiałam tyle, że psiak gdzieć koczuje. Jaki jest plan działania, ma finanse, cokolwiek, gdzie ewentualnie można go umieścić i za ile. Może trzeba deklaracje zbierać?[/QUOTE] Zbieramy deklaracje, ale słabo idzie :/ Narazie ciągle rozsyłam zaproszenia... Nie ma narazie w sumie żadnego planu :/ Była myśl o hoteliku u michelle04.
-
Ślepa kotka-bezpieczna w DT u Ginn:) Szukamy DS!
__Lara replied to Avilia's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ginn']U Milusi wszystko OK. Je ładnie. Coraz spokojniej reaguje na moje 3 koty, z którymi jest w pokoju. Biegnie na moje przywitanie i na kolanka oczywiście. Nie dostarczam jej jeszcze dodatkowych atrakcji w stylu wynoszenia z pokoju na dwór, zapoznania z psami i pozostałymi dwoma kotami. Niech się wyciszy, nabierze zaufania do pomieszczenia i współtowarzyszy tak aby po odzyskaniu wzroku być bezpiecznie u siebie.[/QUOTE] To wspaniale :D Po konsultacjach z wet. będziemy więcej wiedzieć na temat jej zdrowia i może ruszymy z ogłoszeniami :) -
[quote name='paula_t']Ja też już jestem na totalnym wyczerpaniu, ale 20zł jednorazowo podrzucę. Przepraszam, że tylko tyle:([/QUOTE] To dużo :) Zapisujemy i dziękujemy :) STAŁE JEDNORAZOWE renatka_s 30zł kundelkowa skarbonka 150zł paula_t 20zł mc_mother ceris kajak Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
__Lara replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Cudak, udałoby się jej zdjęcie zrobić? To byśmy ogłoszenia porobili :/ -
[quote name='renatka_s']Ja mogłabym niestety tylko jednorazowo podesłać 30 zł.[/QUOTE] Ok, super :) To zapisuję: Słuchajcie, to spisujemy [B]kto ile deklarował:[/B] STAŁE JEDNORAZOWE renatka_s 30zł kundelkowa skarbonka 150zł paula_t mc_mother ceris kajak Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771