Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Może i ja coś wyskrobię z wypłaty....
  2. Bunieczka nadal się wyleguje z panciem w domu? :)
  3. No niestety, żal psinki strasznie, też mi to nie daje spokoju Secia :(
  4. [quote name='Avilia']Masajku musi Ci ktoś pokochać! Zbliża się widmo wywozu,mamy prawie komplet psów:([/QUOTE] Tylko nie to :( :( :( Avilia, czy one jak są w Mysłowicach to można się o nich dowiedzieć?
  5. Trzeba zbierać, nie ma innej rady, bazarki, itd. ........
  6. [quote name='paulinken']A wykupił im ktoś pakiet?[/QUOTE] Tofikowa zrobiła sporo ogłoszeń i nic :(
  7. [quote name='Avilia']Ale tu się cisza zrobiła. Trzeba szukać DS Rumbie![/QUOTE] No trzeba, trzeba, a chętnych do robienia ogłoszeń ciężko znaleźć:(
  8. Dlaczego nikt nie chce takiego fajnego psa :(
  9. [quote name='Avilia']A w Punkcie zaczyna nam się robić przepełnienie;/[/QUOTE] :( masakra.... jest jakiś limit psów wyznaczony?
  10. Czyli narazie jest w dt, który powinien opuścić?
  11. [quote name='Ginn']A może by zmienić tytuł wątku??????[/QUOTE] Właśnie też to chciałam napisać ;)
  12. [quote name='paula_t']Podnoszę kudłacza. Taka okropna dzisiaj pogoda, a on biedak tam siedzi :([/QUOTE] No właśnie też o tym myślę i nie mogę przestać myśleć :(
  13. [quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie _Lary. Przerzuciłam szybciutko strony, i zrozumiałam tyle, że psiak gdzieć koczuje. Jaki jest plan działania, ma finanse, cokolwiek, gdzie ewentualnie można go umieścić i za ile. Może trzeba deklaracje zbierać?[/QUOTE] Zbieramy deklaracje, ale słabo idzie :/ Narazie ciągle rozsyłam zaproszenia... Nie ma narazie w sumie żadnego planu :/ Była myśl o hoteliku u michelle04.
  14. [quote name='Ginn']U Milusi wszystko OK. Je ładnie. Coraz spokojniej reaguje na moje 3 koty, z którymi jest w pokoju. Biegnie na moje przywitanie i na kolanka oczywiście. Nie dostarczam jej jeszcze dodatkowych atrakcji w stylu wynoszenia z pokoju na dwór, zapoznania z psami i pozostałymi dwoma kotami. Niech się wyciszy, nabierze zaufania do pomieszczenia i współtowarzyszy tak aby po odzyskaniu wzroku być bezpiecznie u siebie.[/QUOTE] To wspaniale :D Po konsultacjach z wet. będziemy więcej wiedzieć na temat jej zdrowia i może ruszymy z ogłoszeniami :)
  15. [quote name='paula_t']Ja też już jestem na totalnym wyczerpaniu, ale 20zł jednorazowo podrzucę. Przepraszam, że tylko tyle:([/QUOTE] To dużo :) Zapisujemy i dziękujemy :) STAŁE JEDNORAZOWE renatka_s 30zł kundelkowa skarbonka 150zł paula_t 20zł mc_mother ceris kajak Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771
  16. Cudak, udałoby się jej zdjęcie zrobić? To byśmy ogłoszenia porobili :/
  17. [quote name='renatka_s']Ja mogłabym niestety tylko jednorazowo podesłać 30 zł.[/QUOTE] Ok, super :) To zapisuję: Słuchajcie, to spisujemy [B]kto ile deklarował:[/B] STAŁE JEDNORAZOWE renatka_s 30zł kundelkowa skarbonka 150zł paula_t mc_mother ceris kajak Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771
  18. [quote name='soboz4']Bardzo Ci dziękuję,[/QUOTE] Ok, zgłosiłam króliczka,mam nadzieję, że szybko znajdzie dt.
  19. Słuchajcie, to spisujemy [B]kto ile deklarował:[/B] renatka_s paula_t mc_mother ceris kajak kundelkowa skarbonka 150zł Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771
×
×
  • Create New...