Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='paulinken']Widzę, że ciężko o deklaracje:/[/QUOTE] Niestety :( muszę porozsyłać zaproszenia, a czasu brak...
  2. [quote name='Basia1968']ooo tak tak - przypniemy dziada małego:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: teraz to będzie hardcore :evil_lol:
  3. [quote name='lika1771']Koszt okolo 250-300 z wyzywieniem.Pomozcie oglaszac Aszke jezeli znajdzie dom to deklaracje daje na chlopaka .....[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216694-Kud%C5%82ata-urocza-szalona-ASZKA-Zbieramy-na-hotel%21-Do%C5%82o%C5%BCysz-grosik-%29-Pom%C3%B3%C5%BC-prosz%C4%99"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216694-Kudłata-urocza-szalona-ASZKA-Zbieramy-na-hotel!-Dołożysz-grosik-)-Pomóż-proszę[/URL]![/QUOTE] Idę do Aszki, kolejna bida :/
  4. [quote name='agumka']Podaj adres, mieszkam zaraz obok ;)[/QUOTE] Nie wiedziałam, super!!!! :)
  5. [quote name='ookami']Biedactwo...jak go los okrutnie pokarał ;( Wygląda na takiego przerażonego ;(( Jak skończę sesję założę mu wydarzenie na FB. A w którym rejonie Polski psiak się znajduje?[/QUOTE] Pewnie w okolicach Pszczyny, Klaudus__ jest z tych rejonów. [B]lika1771[/B], jaki koszt, orientujesz się?
  6. Dzięki, że jesteście! Musimy mu najpierw znaleźć jakiś kąt, on jest przerażony :( Wydarzenie na fb bardzo się przyda.
  7. [quote name='inga.mm']jeszcze się nie skończyło! czekamy na wieści o aktualnym stanie zdrowia. Jakie jest zadłużenie Alladyna przedadopcyjne?[/QUOTE] inga zbanowana? wiecie czemu? Piękny Alladynek :) :) :) :)
  8. Zapisuję wątek. Narazie nie mam z czego się dołożyć :(
  9. Fiprexem potraktować :D ale hasło :D
  10. [quote name='Basia1968']Jest jest jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wróciła rano sama - troszkę śmierdzi Padlinką, ale jest cała i zdrowa - ta małpka mała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz odsypia[/QUOTE] Jaka ulga, że sama wróciła!!!
  11. Bardzo dobrze, że będzie miał chociaż trochę problemów....
  12. Słuchajcie, szukam kogoś na wizytę w Katowicach-Szopienicach - chodzi o Paurę. Jakby ktoś z Was mógł to dajcie mi proszę znać.
  13. [B][COLOR=#0000cd]DEKLARACJE[/COLOR] [COLOR=#00ffff]STAŁE[/COLOR][/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara - 5zł ewu - 10zł agata51 - 10zł Emma53 - 10zł nombre - 10zł ----------------------- [COLOR=#00ffff][B]105zł[/B][/COLOR] [COLOR=#008000][B]JEDNORAZOWE[/B][/COLOR] renatka_s - 30zł paula_t - 10zł ceris - 30zł skarpeta kudłaczy - 150zł Ania102 - 15zł SHIRIN - 70zł ewakrakow - 50zł wieso - 400zł bico - 50zł p. Aleksandra M. z fb - 50zł MikAga - 30zł skarpeta kundelkowa 100zł ------------------------- [COLOR=#008000][B]985 zł[/B][/COLOR] mc_mother b-b kajak Aimez_moi znajoma dt Kołtunka osoba z fb (z pw) Ghanima Gosia67 bakusiowa Jolanta08 Emma53 [B] WPŁATY - NA dzień 19.06.2012:[/B] Skarpeta kudlaczy-150zl Paula_t-20zl P.Aleksadra M z Warszawy-50zl Ewakrakow-50zl Ceris-30zl Biko-50zl Renatka-S-30zl Ania 102-15zl Ewu-20zl P.Malgorzata K.Torun-30zl MikAga-30zl B-B-20zl Mc_Mother-50zl Kundelkowa skarbona-100zl Nombre-15zl Jolanta08-40zl Emma53-10zl Lara-5zl Malgorzata T-20zl Bakusiowa - 30zł Malwa - bazarek - 55,10zł Paula - 10zł Nombre - 15zł Emma53 - 20zł __Lara - bazarki - 60zł SHINN 70zł Ola P. - 50zł Paula T. - 10zł ewu - 10zł Renatka_s - 30zł [B]Wydatki: [/B]Transport:50zl Lecznica: 929zł [B]Stan konta na dzien 07.08 WYNOSI: 106,10zl[/B] [B]U MICHELLE04:[/B] wieso 400zł [B]Wydatki:[/B] hotelik 250zł szczepienia 63zł [B]Stan konta u michelle04 na dzień 29.07. WYNOSI: 87zł[/B] [B]STAN NA DZIEŃ DZISIEJSZY[/B] Kuki jedzie z punktu przetrzymań w Pszczynie (został tam zabrany z pola w dniu 05.06.12r. po tym jak pogorszył się nagle jego stan) do lecznicy ze szpitalikiem w Bielsku-Białej. Pies zaczął wymiotywać i miał biegunkę, był osowiały i nic nie chciał jeść:( Gdy pies wydobrzeje jest plan żeby Kuki pojechał do hoteliku u michelle04 koło Wrocławia. Może uda się też zorganizować bezpłatny dt w Warszawie, dokładnie w Pruszkowie - dt do sprawdzenia. [B]STAN NA DZIEŃ 07.06.12:[/B] Stan Kukiego jest cięzki. Po przewiezieniu Kukiego i po pobraniu krwi okazało się, że to parwowiroza... mimo to nie poddajemy się, walczymy razem z Kukim. Kuki przyjechał do lecznicy bardzo słaby, wychudzony, otępiały. Natychmiast został zabrany pod kroplówkę i pod kocyk. Otrzymał surowicę. Stan ciężki, ale stabilny. [B]STAN NA DZIEŃ 09.06.2012:[/B] Kuki wyszedł na spacerek i merdał ogonkiem. Jest w klinice bardzo grzeczny. [B]STAN NA DZIEŃ 12.06.2012:[/B] Kuki jeszcze wczoraj wymiotował po zjedzeniu większej ilości karmy, ale tylko jeden raz Jest już silniejszy i nadal grzeczny. [B]STAN NA DZIEŃ 16.06.2012:[/B] Kuki opuścił lecznicę :) Obecnie przebywa w Gliwicach u znajomej ewu przez 2 tygodnie. Po odczekaniu 2 tygodni pojedzie do hoteliku u michelle04. [B]STAN OD DNIA[/B] [B]02.07.2012:[/B] Kuki przebywa w hoteliku u michelle04 i szuka domu! [B]BAZARKI:[/B] 1) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227919-Teraz-jestem-w-Tęczowym-Moście-i-innne-dla-Kukiego-z-pola-do-10-06-g-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227919-Teraz-jestem-w-Tęczowym-Moście-i-innne-dla-Kukiego-z-pola-do-10-06-g-22[/URL] 2) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227908-Ubrania-w-rozmiarze-S-bibeloty-płyty-drobiazgi-do-22-06-12-do-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227908-Ubrania-w-rozmiarze-S-bibeloty-płyty-drobiazgi-do-22-06-12-do-godz-22-00[/URL]!!!!!!!! 3) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227904-Przysmaki-dla-gryzoni-kolby-i-pokarm-smycz-dla-królika-do-15-06-12-godz-22-00-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227904-Przysmaki-dla-gryzoni-kolby-i-pokarm-smycz-dla-królika-do-15-06-12-godz-22-00-[/URL]!! [B]WYDATKI:[/B] - na paliwo: 50zł [B]ZDJĘCIA:[/B] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1648/a8d27f644dc7e3d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1614/ea5213bdb98f72dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1620/86c299a8cc3278c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/444/bed863da894aeccemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1470/a0f4429e7f3fb1a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1648/bfa418c80c565ea7med.jpg[/IMG]
  14. A może ktoś inny z nas niech zadzwoni? Numer telefonu obraczus już znają.
  15. [quote name='agata51']Zabij, nie pamiętam. Chyba będziesz musiała dać na siebie :eviltong:[/QUOTE] No tak, ale co ja powiem o Kobrze... ehhh, za mało tu chyba chęci z drugiej strony żeby pomóc Kobrze....
  16. Na pewno fatalnie, ale dobrze byłoby cokolwiek wiedzieć, jak nawet ludzi prosić o deklaracje jak nie wiemy ile nam brakuje? :/
  17. Cholewcia, to trzeba to sprawdzić, bo tak to nie wiemy na czym jedziemy... :/
  18. :) A kysz niedobre kleszcze.... ( w tym roku jest ich jakoś bardzo dużo).
  19. Halo, halo, kto się dołoży?
  20. Kto zasponsoruje Fiprex dla naszego Fago?
  21. [quote name='Bjuta']Ja od razu piszę, że chociaż jestem z Katowic... to niestety nie dam rady... Sorrryyyy... Nawet dla Paury, nie znajdę czasu. A szczerze mówiąc myślę, że jeśli bierzemy ten telefon pod uwagę (a faktycznie jest niepokojący) to ktoś z nas powinien pojechać. Nie zaufałabym tutaj komuś kogo nie znam... :oops: No chyba żeby to był ktoś naprawdę doświadczony...[/QUOTE] Może poproszę jeszcze jedną zaufaną osobę z katowickiego schronu. Cioteczka agumka z P. Lidią pójdzie na wizytę, super :) :) :)
  22. O kurcze, napiszcie coś więcej!!! :) :) :) :)
×
×
  • Create New...