Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [B]STAŁE[/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara 5zł ewu 10zł ----------------------- 75zł [B]JEDNORAZOWE[/B] renatka_s 30zł paula_t 10zł ceris 30zł skarpeta kudłaczy 150zł ------------------------- 230zł mc_mother b-b kajak Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] Może zarezerujmy miejsce u michelle, to wolne? Avilia, co myślisz? [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - beataczl - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771
  2. [quote name='paula_t']Cioteczki, z tych 20zł, które wysłałam zarachujcie na stałą deklarację 10zł i 10zł jednorazowo, bo nie wyrobię kasowo, żeby i stałą i jednorazową dać. Już pisałam wcześniej, że albo 20zł jednorazowo albo 10zł stale jestem w stanie dać, ale chyba nikt nie zauważył :([/QUOTE] Tak cioteczko, tylko nie wiedziałam jak to zapisać ;) Ok, to poprawimy to ;) To zbieramy dalej deklaracje.
  3. [quote name='MALWA']Na pierwszy meisiąc pewnei starczy? Może czas wysyłać zaproszenia na wątek i prosić o stełe deklaracje. Może jakieś bazarki, niektórzy tylko tym się wspomagają, bo są tu na dogo psiaki nieadopcyjne, a przebywają obecnie w hotelach. Czy ktoś już pytał u michaele40 o miejsce?[/QUOTE] Ja non stop wysyłam zaproszenia, zaraz się dalej za to biorę. Myślę, że dziewczyny muszą podjąć decyzję, tj. Klaudus__, Avilia, Lobaria, bo są najbliżej psiaka.
  4. [quote name='bico']Dzięki Murko za rozliczenie:) wieczorem zrobię przelew. A jak ten pan, zdecydował się na Rudaska?[/QUOTE] Coś się długo zastanawia :roll:
  5. [quote name='Ginn']U Miluni wszystko OK. Apetycik ma całkiem, całkiem. I bardzo dobrze. Wypatrzyła sobie "domek" z wikliny i doskonale się w nim czuje. Już nie reaguje nerwowo na odgłos skaczącego kota. Oswaja się z zapachami i odgłosami.[/QUOTE] Jeszcze wyjdzie na koty :evil_lol:
  6. [quote name='Kalinuwka']Cztery koty bezpieczne w lecznicy, dojechały wczoraj. Dziś kolejna próba, ale nie ukrywam, że w tych okolicznościach bezpieczniej byłoby iść tam większą grupą. Kuzyn darł na nas ryja, nie wykluczone, że do pomocy skrzyknie okoliczne posiłki. A stary.. ciężko będzie trafić, żeby był trzeźwy. A koty są w domu, szczególnie w taką pogodę. Co do wójta, a w zasadzie pani wójt. Próbować można, założę się, że ona jeszcze nie podejmowała takich interwencji, ale bez dwóch zdań powinna się o tym dowiedzieć i pomóc. I to tak wymiernie. Ciekawe, jaką pomoc mogą zaproponować.[/QUOTE] Przecież te zwierzęta przebywają w urągających warunkach, więc gościu niech się nie rzuca - można wezwać policję i niech zabezpieczą wszystko, łącznie ze zwierzętami. Najlepiej by było poprosić o pomoc jakąś fundację.
  7. [quote name='paulinken']Mogę dla innych też porobić plakaty, tylko czy będzie jakiś efekt...[/QUOTE] Jak masz czas to byłoby super! Wtedy powstałby albumik i już podrzucić gdzieś do sklepu, niech ludzie przeglądają :)
  8. Kurcze, to kujmy żelazo póki gorące, ale byłoby super! ewu, tutaj ten psiak koczujący na polu :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227674-Koczuj%C4%99-na-polach-Bo-m%C3%B3j-Pan-odjecha%C5%82-my%C5%9Blisz-%C5%BCe-wr%C3%B3ci-szorstki-kud%C5%82acz-[/url]!
  9. [quote name='paulinken']Co z małym? I lepszymi zdjęciami?[/QUOTE] Właśnie coś wątek przepadł.
  10. [quote name='MALWA']Widziałam, ze michaelle40 z Dzierżoniowa woj. dolnośląskie ma wolne miejsce w DT - w kojcu. Może to jest jakieś rozwiązanie? Lalunia z mojego bazarku - link w sygnaturce - jest u michaele40 i opłata za hotelik wynosi 220 zł miesięcznie.[/QUOTE] Kurcze, 220zł to nie tak dużo. Może uda się w końcu. Na dworze pogoda średnia, i się zimno do tego zrobiło :/ Podsumowując mamy: [B]STAŁE[/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara 5zł ----------------------- 65zł [B]JEDNORAZOWE[/B] renatka_s 30zł paula_t 20zł ceris 30zł skarpeta kudłaczy 150zł ------------------------- 230zł mc_mother b-b kajak Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B] Może zarezerujmy miejsce u michelle, to wolne? Avilia, co myślisz? [B] Potrzebna osoba do:[/B] - zrobienia banerka - beataczl - wydarzenie na fb - Lobaria - skarbnik - lika1771
  11. [quote name='paulinken']A dałybyście radę zrobić jakieś fotki za dnia?[/QUOTE] Byłoby super, bo te zdjęcia takie średnie są. Mają tyle ogłoszeń, powinien ktoś w końcu zadzwonić.
  12. Ogłoszenia na Śląsk: [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.plw[/url] ww.eoferty.com.pl [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] adsy.pl [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.vetmozga.com[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] adpedia.pl [url]www.lento.pl[/url] [url]www.adin.pl[/url]
  13. [quote name='agata51']Piękny jest!!! Dlaczego jeszcze nie w domku????????????[/QUOTE] Tak by można u wielu psów, ludzie są ślepi :(
  14. [quote name='Ginn']Nie ma za co. Termin wizyty u weta-okulisty mamy na 13 czerwca. Wierzę, że koteczka będzie widzieć. A teraz mamy czas na zaokrąglenie się i na uwierzenie, że inne kotki nie chcą zrobić nic złego.[/QUOTE] Super! Będziemy czekać na wieści co z oczkami :)
  15. Tego guza to trzeba koniecznie zbadać. panna nie jest w końcu już młoda :/
  16. [quote name='sonia1974']dziś w nocy trochę popracuje nad pw nić nie wysłałam ponieważ nie mogą wkleić tytułu wątku w wiadomości , o co chodzi przestawiłam jakieś ustawienia czy co :comp26::angryy:[/QUOTE] Dogo jakieś problemy robi :( ja się postaram w pracy trochę Pw powysyłać.
  17. Jestem na bazarku, będę podnosić ;)
  18. [quote name='paulinken']Plakaty dla Fago, do wydrukowania: [URL]http://loms.pl/wij/uploads/fago_zolte_tlo.png[/URL] [URL]http://loms.pl/wij/uploads/fago_biale_tlo.png[/URL][/QUOTE] paulinken, super kochana! Powieszę gdzieś u siebie! Lobaria, a ten psiak koczujący na polu? Tam już trochę deklaracji jest.
  19. [quote name='Lobaria']Przed chwilą rozmawiałam z Kasią Duszyńską, ma miejsce w domu dla Masajka, 250 zł z karmą, to dobra propozycja. Masajka może zaszczepić u siebie, jeśli nie uda się tego zrobić na Śląsku. Kwestia transportu i deklaracji. To Pod Poznaniem. Może wziać jescze inne psiaki, ale kaska...[/QUOTE] By się przydało miejsce dla tego psiaka co koczuje na polu :( tylko kaska.... :(
  20. [quote name='Rudzia-Bianca']Postaram się porozsyłać zaproszenia , ale nie dziś . Ostatnio znowu na bakier jestem z dogo ( czasu mi brakuje ) wpadam tylko na chwilkę :([/QUOTE] Tyle wątków, że cięzko wszystko obskoczyć....
  21. [quote name='paula_t']A skoro już tak rusza, to mam pytanie, lepsza będzie jednorazowa wpłata na 20zł czy 10zł stałej dla Was? Niestety nie mogę sobie pozwolić na więcej, bo już i tak mam dla Marianka 5 dych ze swojej kasy, a póki co nawet jeszcze nie pracuję tylko studiuję:/[/QUOTE] Ja myślę, że 10 zł stałej deklaracji to bardzo dużo :) Może uda nam się dozbierać albo rzeczywiście narazie zróbmy mu prowizoryczną chociaż budę? Żeby miał się gdzie schroni. Avilia, tak, bardzo dużo dla niego robicie, dziękuję kochana :*
×
×
  • Create New...