[quote name='asiuniab']niestety, albo stety u michelle4 wszystkie miejsca, z tego co się orientuję są zajęte, bo też marzę o właśnie takim domowym hoteliku dla pszczyńskiego Masajka:([/QUOTE]
Nie martwcie się. Rozmawiałam z cioteczką giselle i jakby co to znajdzie się miejsce dla Kukusia u michelle04 w domu. Po tym co przeszedł, po tej chorobie nikt by nie chciał żeby mieszkał w kojcu.
[B]
lika1771,[/B] podeślesz nr konta osobom, które prosiły o to wyzej?