[quote name='_Dunaj_']a ja jednak nie zawłaszcza, że stadko liczne 4 sztuki w tym 2 dogi i nie mam problemów typu pies za głośno szczekał, albo wył, znaczy śpiewał, jak to lubi haszczak robić[/QUOTE]
Hihih, bo to tak jest, jak się nie ma co się chce, to się lubi co się ma :D