Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Basterku, pustki u Ciebie :(
  2. Kukuś ma swojego immienika, który walczy o życie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227674-Koczuj%C4%99-na-polach-Bo-m%C3%B3j-Pan-odjecha%C5%82-my%C5%9Blisz-%C5%BCe-wr%C3%B3ci-szorstki-kud%C5%82acz-[/url]!
  3. [quote name='b-b']To czekanie jest dobijające:( Zdrowiej maleńki ![/QUOTE] Bardzo :( zaglądam tu tylko ciągle co jakiś czas :(
  4. [quote name='Lobaria']Slicznotku, inne psiaki opuszczają punkt, a Ty ???? :([/QUOTE] No właśnie.... Trzeba mu odświeżyć ogłoszenia.
  5. [quote name='Klaudus__'][I] Podskoczcie z rana na samą górę... O ogłoszonka prosimy...[/I][/QUOTE] Chyba trzeba nowe zrobić, bo tamte już pewnie przepadły.
  6. Wszystkie koty w okolicy - bójcie się :eviltong:
  7. [quote name='_Dunaj_']a ja jednak nie zawłaszcza, że stadko liczne 4 sztuki w tym 2 dogi i nie mam problemów typu pies za głośno szczekał, albo wył, znaczy śpiewał, jak to lubi haszczak robić[/QUOTE] Hihih, bo to tak jest, jak się nie ma co się chce, to się lubi co się ma :D
  8. Jestem u suczki. Co się dzieje, że wszędzie na dogo deklaracje się wykruszają??? Nie rozumiem tego.
  9. [quote name='tymuś']nieeee tymi granulkami nie handluję tylko drewnem[/QUOTE] To szkoda :eviltong: Super, że Fara już poza schronem ze swoją rodzinką :D :D :D
  10. [quote name='Bjuta']Teraz reżyseruję Dyplom Studium Aktorskiego (W Teatrze Śląskim) taki tam trochę kryminał. Premiera jest 14-go i jeszcze gramy 20 i 21 - może ma ktoś ochotę się wybrać? Dzisiejsza próba trwała 12 godzin....[/QUOTE] Jestem pod wrażeniem :)
  11. [quote name='Klaudus__'][I] Wielki dzień... Przyjadę do Punktu wieczorem... - a Was nie będzie... :([/I][/QUOTE] Piesku, jedź szczęśliwe, jedźcie szczęśliwie!
  12. Coś się ruszyło, oby udało się zebrać brakującą kwotę.
  13. [quote name='Klaudus__'][I] To jakaś 'moda jest'?? - o matko... Ja myślałam,ze moda na rasowe... :P [/I][/QUOTE] Niby czarne psy gorzej adoptować, w tym sensie - chociaż ja tego nigdy nie zrozumiem....
  14. [quote name='jofracy']A ja dla odmiany zapraszam do Klubu Jamnika - dla wszystkich, którzy mieli, mają, będą mieli lub wydaje im się, że mają Jamniki :) To KLUB wzajemnej adoracji, w którym obowiązuje dobry humor i szczypta autoironii :) ZAPRASZAMY![/QUOTE] A gdzie ten Klub? :)
  15. To teraz chyba 12 psiaków będzie w punkcie? Bo Masajek i Mozart wyruszają dzisiaj.
  16. Super, powodzenia ewu! :) Czekamy na dalsze wieści :)
  17. Jestem. Cholewcia, kolejne psy na ulicy :/
  18. Czekam cały czas, jestem w stresie.... nawet całe euro mnie już nie cieszy, byle Kuki żył....
  19. [quote name='What May NN']psiak zmienił dt, bo poprzedni nam wybywa.. teraz jest z w dt z sunią i z dzieciakami - zachowuje się super. w poprzednim dt jak zostawał sam - wył. obecnie jest przyzwyczajany do klatki, pozostając w niej nie wyje (może czuje się bezpieczniej) lub może jeszcze nie poczuł się pewnie w nowym miejscu.. w każdym razie jest super psem! pozostaje nam sprawdzić go na koty co jest nielada wyzwaniem z powodu braku kotów do testow![/QUOTE] No to pies na 5 ;)
×
×
  • Create New...