[quote name='nombre']Ja tego troche nie rozumie. Z czego wynika ten brak informacji, z tego ze nikt nie dzwoni i nie pyta czy ze lekarz nic nie mówi, bo chyba wet wie jakie sa uszkodzenia, jak wyniki krwi, czy sa wymioty, goraczka, biegunka.[/QUOTE]
Raczej z tego, że informacje przekazuje wet Pani Beacie - Prezes Fundacji Zmieńmy Los - a Pani Beata dziewczynom - Klaudii albo Oli - Avilii. A dziewczyny nie są cały czas na necie, Avilia to w ogóle miała być niedostępna chyba od dzisiaj. Pewnie najpóźniej wieczorem Klaudus__ wejdzie i napisze, jak już skończy pracę. Bez sensu żeby do kliniki wydzwaniało po 10 osób. Jak do wieczora nie będzie nic wiadomo to spróbuję się skontaktować z Klaudią.