Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Mysza2']zdecydowanie wolimy lato, nawet upalne:):) Jak tam Gisic "guzek", zmniejsza się?[/QUOTE] Eeee, lepsza jest wiosna, nie męczy tak człowieka :p Właśnie, jak guzek?
  2. [quote name='cyga-fryga']przelałam 25zł.[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :)
  3. Idą te finanse, idą.... :/
  4. Piękne, wzruszające: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Yaxzuw92Ljw/T_Qv0WSWSVI/AAAAAAAAyYg/ba24Ub655KA/s640/DSC_1735.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
  5. Z niego to mrówkojad i to z charakterkiem :D :diabloti:
  6. [quote name='OlimpiaK']hop hop ;) Szantusia się przypomina :painting: coraz mocniej się zastanawiam nad zgoleniem jej futra, które jest piękne, ale w te upały ją wykańcza... jak tylko moja koleżanka groomerka wróci z urlopu zapytam czy jakoś ładnie tniemy, czy ordynarnie golimy...:chainsaw: :D[/QUOTE] Ordynarnie golimy, hehehe. :diabloti:
  7. Ale już ma pysio uśmiechnięte :)
  8. Dostałam relację na Pw. Myslę, że słówko trzeba napisać tutaj też wszystkim ;) Musimy szukać dalej, bo warunki w tamtym domku nie były zbyt dobre.
  9. [quote name='Jasza']O 2.58 na pewno. Mogłabym teraz się zamienić w jeża i prowadzić nocne życie...;-)[/QUOTE] Hihihih, to by było dobre ;) I rano jest jeszcze rześko, tak o 7.00 jak idę z Megi na spacer :)
  10. [quote name='Lobaria']Chyba telefony zamieszczone w ogłoszeniach nie są odbierane. Nie dziwię się. Avilia właśnie urodziła. Daj, proszę, mój.[/QUOTE] Urodziła!!!! Ojej, toż to święto!
  11. No to rzeczywiście nie jest najgorzej! :)
  12. Lobaria, a na fb jak to wygląda? Są jacyś chętni ludzie coś wpłacić?
  13. Nie wiem jak Wy uważacie, ale Ci towarzysze na zdjęciach powyżej pasują do siebie :cool3:
  14. Cioteczko leć szczęśliwe ;) A my musimy myśleć nad miejscem dla Aramisa. I co z propozycją budy?
  15. [quote name='kolejna kobietka']juhu!!! cudownie! :multi::loveu: mam nadzieje, ze z serduszkiem tez sie w miare unormuje... zeby chociaz tego kaszelku sie pozbyc... no wlasnie, co do tej karmy to faktycznie warto pomyslec, ja juz wczesniej zastanawialam sie nad tym, czy nie potrzebuje jakiejs specjalistycznej karmy, ale ze wzgledu na to wychudzenie, zeby troszke zregenerowac organizm, i dziwi mnie troszke, ze wet nie dal niuni zadnej kroplowki na wzmocnienie, jak ona taka chudzinka, ale mysle, ze to wasz sprawdzony i na pewno wie co robi :p[/QUOTE] Kroplówka tu niewiele da - wychudzenie nie wynika z braku pokarmu tylko ze słabej pracy serca.
  16. [quote name='wieso']czekam, czekam...[/QUOTE] Przesłane na Pw ;)
  17. ale ja nie piszę o żadnych Twoich oskarżeniach cioteczko, [B]no coś Ty!!![/B] :eviltong: Tylko szkoda, że osoby z dogo kogoś tak potraktowały i wyszło jak wyszło :(
  18. [quote name='rents']No właśnie nigdzie śladów nie ma - ani na ziemi ani na trawie - tego psa poprostu nie ma . . . Matrix - nam się tylko wydaje, że on jest.[/QUOTE] :???::lying::lying::lying::help1: :ghost_2::ghost_2::ghost_2:
  19. [quote name='Justa i zwierzaki']Dzieki i dla Ciebie za chwile wstawię nowe fotki :)[/QUOTE] :D jaka kocio-psia miłość :)))))))
  20. :/ 136zł to nie tak dużo, może jeszcze jakiś bazarek? Np. ogłoszeniowy?
  21. [quote name='ewu']Jejku nie bardzo rozumiem o czym myślisz?:crazyeye::smile:[/QUOTE] Kochana, o to: "Niestety z powodu nieeleganckiej rozmowy telefonicznej, jaką przeprowadzono w sprawie ew. pomocy dla Bostona" ;)
×
×
  • Create New...