[quote name='renatka_s']Może i burze są przepiękne, ale jak ma się własny dom a często słychać, że wiatr rozwalił dach albo budynek spłonął od pioruna to robi się trochę mniej fajnie, mój Miś też śpi smacznie, czasem jak głośniej grzmotnie to zaszczeka, ale na szczęście się nie boi.[/QUOTE]
Ja to się zaś boję burz :(