Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Marcela - zakochałam się :shocked!::shocked!::shocked!::shocked!::shocked!::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='Lobaria']To nie koniec złych wieści... Dwie 4 -tyg. sunie / siostry Czekoladki /, które pojechaly do Torunia do dt są chore, prawdopodobnie parwo...:([/QUOTE] Matko :( :( tragedia goni tragedię :( ten punkt trzeba odkazić, bo będzie coraz gorzej :(
  3. Imbirku :(((((((((((((( Co za wiadomość, masakra :(((( Byłeś taki piękny :((( może na coś chorował, może na serce, tego nie wiemy :( Śpij spokojnie piesku, już pewnie spotkałeś Bursztynka.
  4. Bardzo ładny wynik :multi::loveu:
  5. I znowu ten podwinięty ogonek, mój ulubiony :loveu::loveu::loveu:
  6. Ale piękna panna!!!!!! :))))))))))))))))))))))
  7. Ktoś chętny? :razz:
  8. [quote name='aganela']jaka to konkretnie?Bo na allegro nie mogę znaleźć.. podobnie jak tego expota... Beaphar: http://www.beaphar.pl/artykuly/27,Obroze-przeciw-pchlom-i-kleszczom
  9. Tzn. masz jakieś jeszcze ich zdjęcia? Jak inaczej znajdziemy im domy? :(
  10. [quote name='obraczus87']Wczoraj nie mogłam się zalogować na FB. Dzisiaj spróbuję. Brutek jest naprawdę piękny.. ale to już sie powtarzam, wiem, wiem. :)[/QUOTE] Na dogo trzeba wchodzić teraz okrężnie, najlepiej przez konkretnego linka do jakiegoś wątku, inaczej się nie da :(
  11. [quote name='renatka_s']Może i burze są przepiękne, ale jak ma się własny dom a często słychać, że wiatr rozwalił dach albo budynek spłonął od pioruna to robi się trochę mniej fajnie, mój Miś też śpi smacznie, czasem jak głośniej grzmotnie to zaszczeka, ale na szczęście się nie boi.[/QUOTE] Ja to się zaś boję burz :(
  12. [quote name='ewu']Znalazł się na wybiegu:)[/QUOTE] To dobrze!!! Bo już mnie martwiły te jego zniknięcia!
  13. Każda z innym temperamentem ;) Oj, ja też nie mogłam zasnąć, a teraz mam zgon w pracy....
  14. :( :( :( kurcze, jak sobie z nią poradzić....
  15. [quote name='ewu']Tak, ma śliczną córeczkę, widziałam fotkę w telefonie Klaudii:) Mała nie wygląda jak noworodek , cudna, słodka:) [B]Gratulacje dla Rodziców[/B]:klacz::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Dziewczynka, ale fajnie :)))))))))) pewnie będzie tak samo psiolubna jak mamusia :D :D :D
  16. [quote name='anett']Boże jaka Reja smutna... strasznie mi żal tych sunieczek:-( co za parszywy los!!!:shake:[/QUOTE] Rzeczywiście smutna :( Temidko, a więcej lepszych zdjeć dałoby radę zrobić? I trochę więcej info o suczkach...
  17. [quote name='Maciek777']Ja nie zrobię, ale znam kogoś kto potrafi - [B]Penny [/B]Robi takie fajne, jak z lat '70. To był komplement:-) Zapytam ją...[/QUOTE] Dzięki wielkie!!!
  18. [quote name='ewu']Pole to podwórko. Bill mieszka w domu z podwórkiem. Biega za płotem. Wczoraj byłam w punkcie i wypytywałam Klaudię o Billunia. Niestety Klaudia nie zna tych ludzi...[/QUOTE] Uffff, dobrze, że chociaż tyle.
×
×
  • Create New...