Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. A Lakuś miał wydarzenie na fb? Trzeba by tam napisać o nowej sytuacji...
  2. Jak to raz jest, a raz go nie ma? :o
  3. [quote name='Klaudus__'][I]To są ogromne koszta!! Dodam,że zawsze przywożą jedzonko psom i jeszcze kupują smycze na podróż... Nie wspomnę o tym,że Beata udaje majątek na proszek - bo zawsze od nas taka ubrudzona wyjeżdża,że kosmos! :evil_lol: Wojtek znów mówi o ubrudzonych szybach w samochodzie :D:D:D:D:D:D:D:D[/I][/QUOTE] Dlatego właśnie część pieniążków musi zostać zwrócona ;) Jak będzie wpłata za podróż - 150zł - to będzie z czego zapłacić ;)
  4. Tak, AtaO tyle jeździ i na swój koszt - uważam, że choć w części kosztów powinniśmy partycypować.
  5. Ehhhh.................................. nie skomentuję tego z grzeczności :razz:
  6. Ciekawe jaki będzie..... a ile mamy na koncie?
  7. Wznowię bazarek z rzeczami, które mi zostały, może coś się uzbiera....
  8. Z moich bazarków uzbierało się ponad 50zł to będzie jak znalazł na wykup ;)
  9. To skąd my wytrzaśniemy coś do czwartku? :( No tak się nie robi! A co by z nim było jakby został adoptowany????
  10. Oooo, pokażecie nam tutaj jej wynik? :)
  11. No to trzeba zacząć by zbierać....
  12. Piękny jest, powinien szybko znaleźć domek.
  13. Mam nadzieję, że się uda Billowi! Czy jest już ktoś na wizytę?
  14. Widać, że to kochane, bezproblemowe psinki ;)
  15. Ojej, mocno trzymam kciuki!!! No rzeczywiście, można się pomylić, zwłaszcza przez telefon, a Lubin a Lublin to dwa inne końce Polski :diabloti:
  16. Ślicznie wygląda, taki radosny :) Tylko martwi mnie ten guz :(
  17. To niesamowite jak się zmieniła :)
×
×
  • Create New...