[quote name='martka1982']bardzo pilna sprawa!
małżeństwo z zabrza adoptowało ze schroniska w Koninie 12letniego owczarka niemieckiego parę miesięcy temu
dziś dostałam smsa,że chcą go uśpić
jutro spróbujemy się dowiedzieć co na ten temat wie jego wet ale bardzo proszę kogoś z was o zrobienie pilnej wizyty w tym domu,żeby przekonać się czy faktycznie z Szarikiem jest już tak źle,że uśpienie to konieczność?
sprawa jest naprawdę pilna, a my na odległość (jesteśmy w wielkopolsce) i wyłącznie poprzez rozmowy telefoniczne z tymi ludźmi nie jesteśmy w stanie wiele zdziałać
oto wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218722-Szarik-w-ds-w-Zabrzu-Trzymajmy-kciuki-za-trudne-pocz%C4%85tki%21/page33"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218722-Szarik-w-ds-w-Zabrzu-Trzymajmy-kciuki-za-trudne-początki!/page33[/URL][/QUOTE]
Idę na wątek..............................