-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Szkoda, bo się nie dowiemy gdzie trafił :/ Cioteczki, ile jest teraz psiaków w punkcie? Są jakieś nowe? -
[quote name='Avilia']Jak to w DS?Czy o czymś mi nie wiadomo czy co?[/QUOTE] Własnie, właśnie :razz:
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
A może poprosić o pomoc skarpetę sterylkową? -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
__Lara replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Cudownie!!!! Rzeczywiście kamień z serca :) :) :) :) [B]Lilutosi[/B], dziękujemy za wizytę!! -
[quote name='Anula']Nie wiem,Klaudus nie wchodzi na wątek.Były robione ogłoszenia ale chyba z kontaktem na Klaudus.Może by ktoś przejął kontakt,byśmy wiedzieli czy jest jakiś odzew z ogłoszeń. Klaudus na bank nie ma czasu a może też nie odbierać telefonów. Jeszcze mam pytanie,czy ktoś robi ogłasza Kukiego bo być może mi się pomyliło?[/QUOTE] Ja robiłam ogłoszenia póki co Kukiemu: [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.owi.pl"]www.owi.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] adsy.pl [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.top-ogloszenia.net"]www.top-ogloszenia.net[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.piesek.org"]www.piesek.org[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] [URL="http://www.katowiczak.pl"]www.katowiczak.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.wzabrzu.com"]www.wzabrzu.com[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.e-gratka.info"]www.ogloszenia.e-gratka.info[/URL] [URL="http://www.otiz.pl"]www.otiz.pl[/URL] [URL="http://www.iogloszenia.net"]www.iogloszenia.net[/URL] [URL="http://www.sprzedajemy.pl"]www.sprzedajemy.pl[/URL] [URL="http://www.myogloszenia.pl"]www.myogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] I Tofikowa: [INDENT] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/120196[/URL] [URL="http://tablica.pl/oferta/porzucony-kuki-szuka-domu-ID1f3u9.html"]http://tablica.pl/oferta/porzucony-k...u-ID1f3u9.html[/URL] [URL="http://www.wieczorslaski.pl/tablica/comments.php?DiscussionID=627"]http://www.wieczorslaski.pl/tablica/...scussionID=627[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Porzucony-Kuki-szuka-domu-id43733.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id43733.html[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?controlCode=58bc358fd2b710cb48b3180ad4f818c3&id=109741&do=confirm"]http://www.pineska.pl/?controlCode=5...741&do=confirm[/URL] [URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Porzucony-Kuki-szuka-domu-W0QQAdIdZ390821690"]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ390821690[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/111568/Porzucony-Kuki-szuka-domu./"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/111...i-szuka-domu./[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/39551/porzucony-kuki-szuka-domu_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...i-szuka-domu_/[/URL] [/INDENT] [B]Ogłoszenia można robić na moje dane: tel. 506-493-005 [email][email protected][/email][/B] (odciążę trochę Klaudus__) Kuki jest przekochany :) michelle04 pięknie napisała: "jest bardzo urodziwym psem, ma piękne mądre oczy,zdrowe ząbki i należy raczej do energicznych psów" i z tym się w pełni zgadzam :D Kukuś ma bardzo mądre oczka, kochany nasz. Chciałam [B]bardzo, bardzo podziękować ewexoxo oraz michelle04 za pomoc w transporcie Kukiego [/B]:B-fly::B-fly::B-fly::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Oraz [B]dziękuję w imieniu wszystkich Pani Joli, która na te dwa tygodnie zaopiekowała się Kukim, bardzo dziękujemy[/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
-
Bursztynek - odszedł 7.11.2008 :''''''(
__Lara replied to __Lara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bully, jesteś dzielny. Obyś żył jak najdłużej i przynosił szczęście cioteczce coronaaj. -
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
__Lara replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='plina']Lara, faktycznie wygląda na to, że objawy sa podobne... Jak wyglądało leczenie Jamniczka?[/QUOTE] Przede wszystkim do końca życia leki na serce, Vetmedin codziennie + leki na wątrobę, typu Esseliv Forte, do tego również żeby nie zbierała się woda w organizmie to Furosemid, chyba miał też steryd Encorton. Ważne było ustawienie leków w odpowiednich dawkach, było kilka podejść, łatwe to nie było. Przede wszystkim nie mógł się męczyć, żadnych wysiłkowych zabaw, chodzenia po słońcu, schodach. Ahh, i jeszcze karma Royal Canin na wątrobę. Choroba jest ogólnie paskudna, bardzo wyniszcza się organizm :( i na oczach z dnia na dzień umiera Twój przyjaciel.... no i skończyło się na uśpieniu, bo Bursztyn się dusił :((((( ogólnie to serce źle pompuje krew i wszystkie organy na tym cierpią, odżywianie, oddychanie (brak tlenu), przestaje krążyć krew w łapkach i stają się bezwładne.... Mam nadzieję, że u suczki nie jest to jeszcze tak zaawansowane.... mój Bursztynek po wykryciu tego paskudztwa (a wtedy jeszcze nie był chudy) żył przy lekach pół roku... -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kurcze, już nawet na wydarzenia robią bazarki :cool3: -
Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Szkoda wielka :( szukamy dalej. -
Ziva - powodzianka, młoda, energiczna, do psich sportów!!
__Lara replied to zdwrdwd's topic in Już w nowym domu
Przepiękne!!! Jej się jakaś taka puchata sierść zrobiła :o :o :o jak znalazł zdjęcia do ogłoszeń! -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
__Lara replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']to właśnie zupełnie jak i ja...próbuję to ogarnąć ale jest chaos...[/QUOTE] Ja też, nie do końca rozumiem całą sytuację :oops: -
Puchaty Imbirek za TM... [*] śpij spokojnie...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie straszcie!!!! Odnowię mu ogłoszonka na dniach. -
Bursztynek - odszedł 7.11.2008 :''''''(
__Lara replied to __Lara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kocham Cię Bursztynku i tęsknię, na zawsze będziesz w moim sercu.... -
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
__Lara replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak jej żal :( Co za skurczybyk wywalił takiego seniorka, jeszcze schorowanego, normalnie walnąć w ten głupi łeb (przepraszam....) :angryy::angryy::angryy::mad: Kochani, mój jamnik też miał chorą wątrobę i serce i był chudziutki, nie miał nowotworu. Po prostu serce nie pompuje dobrze krwi i przez to organizm nie jest dobrze odżywiony. On wygladał jak szkielet, tak jak Kia... Zresztą zobaczcie sami: [IMG]http://images32.fotosik.pl/430/9317e1a801bba57amed.jpg[/IMG] A tak przed chorobą: [IMG]http://images44.fotosik.pl/46/b3488a451cfef24emed.jpg[/IMG] -
Ja też się melduję!
-
O ludzie :((((((( [B]Nowe ogłoszenia: [/B] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.alegratka.pl[/url] [url]www.oglaszasz.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.lento.pl[/url] adpedia.pl adsy.pl [url]www.top-ogloszenia.net[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.cwirek.pl[/url] [url]www.piesek.org[/url] [url]www.katowiczak.pl[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] wwwkokosy.pl