Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Szkoda, bo się nie dowiemy gdzie trafił :/ Cioteczki, ile jest teraz psiaków w punkcie? Są jakieś nowe?
  2. [quote name='Avilia']Jak to w DS?Czy o czymś mi nie wiadomo czy co?[/QUOTE] Własnie, właśnie :razz:
  3. [quote name='Lobaria']Dziś dla Kokoszka wielki dzień - jedzie do Łodzi, do córki Małgosi. Zostanie odebrany od zozolinki przez Agnieszkę, która załatwia adopcję Marcelinki i Frani.[/QUOTE] Ale się dzieje :) Te pszczyńskie psiaki to po całym świecie jeżdżą :D
  4. A może poprosić o pomoc skarpetę sterylkową?
  5. Cudownie!!!! Rzeczywiście kamień z serca :) :) :) :) [B]Lilutosi[/B], dziękujemy za wizytę!!
  6. Byłoby wspaniale, trzymam kciuki ;) Też się już trochę pogubiłam ;)
  7. [quote name='Anula']Nie wiem,Klaudus nie wchodzi na wątek.Były robione ogłoszenia ale chyba z kontaktem na Klaudus.Może by ktoś przejął kontakt,byśmy wiedzieli czy jest jakiś odzew z ogłoszeń. Klaudus na bank nie ma czasu a może też nie odbierać telefonów. Jeszcze mam pytanie,czy ktoś robi ogłasza Kukiego bo być może mi się pomyliło?[/QUOTE] Ja robiłam ogłoszenia póki co Kukiemu: [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.owi.pl"]www.owi.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] adsy.pl [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.top-ogloszenia.net"]www.top-ogloszenia.net[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.piesek.org"]www.piesek.org[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] [URL="http://www.katowiczak.pl"]www.katowiczak.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.wzabrzu.com"]www.wzabrzu.com[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.e-gratka.info"]www.ogloszenia.e-gratka.info[/URL] [URL="http://www.otiz.pl"]www.otiz.pl[/URL] [URL="http://www.iogloszenia.net"]www.iogloszenia.net[/URL] [URL="http://www.sprzedajemy.pl"]www.sprzedajemy.pl[/URL] [URL="http://www.myogloszenia.pl"]www.myogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] I Tofikowa: [INDENT] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/120196[/URL] [URL="http://tablica.pl/oferta/porzucony-kuki-szuka-domu-ID1f3u9.html"]http://tablica.pl/oferta/porzucony-k...u-ID1f3u9.html[/URL] [URL="http://www.wieczorslaski.pl/tablica/comments.php?DiscussionID=627"]http://www.wieczorslaski.pl/tablica/...scussionID=627[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Porzucony-Kuki-szuka-domu-id43733.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id43733.html[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?controlCode=58bc358fd2b710cb48b3180ad4f818c3&id=109741&do=confirm"]http://www.pineska.pl/?controlCode=5...741&do=confirm[/URL] [URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Porzucony-Kuki-szuka-domu-W0QQAdIdZ390821690"]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ390821690[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/111568/Porzucony-Kuki-szuka-domu./"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/111...i-szuka-domu./[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/39551/porzucony-kuki-szuka-domu_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...i-szuka-domu_/[/URL] [/INDENT] [B]Ogłoszenia można robić na moje dane: tel. 506-493-005 [email][email protected][/email][/B] (odciążę trochę Klaudus__) Kuki jest przekochany :) michelle04 pięknie napisała: "jest bardzo urodziwym psem, ma piękne mądre oczy,zdrowe ząbki i należy raczej do energicznych psów" i z tym się w pełni zgadzam :D Kukuś ma bardzo mądre oczka, kochany nasz. Chciałam [B]bardzo, bardzo podziękować ewexoxo oraz michelle04 za pomoc w transporcie Kukiego [/B]:B-fly::B-fly::B-fly::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Oraz [B]dziękuję w imieniu wszystkich Pani Joli, która na te dwa tygodnie zaopiekowała się Kukim, bardzo dziękujemy[/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  8. Ja wierzę, że Pani Ela sobie nie radzi, tylko co my mamy zrobić z Lakim od czwartku? :(
  9. Kuki pewnie nie wie co jest grane, zaś go gdzieś wywożą :(
  10. Bully, jesteś dzielny. Obyś żył jak najdłużej i przynosił szczęście cioteczce coronaaj.
  11. [quote name='plina']Lara, faktycznie wygląda na to, że objawy sa podobne... Jak wyglądało leczenie Jamniczka?[/QUOTE] Przede wszystkim do końca życia leki na serce, Vetmedin codziennie + leki na wątrobę, typu Esseliv Forte, do tego również żeby nie zbierała się woda w organizmie to Furosemid, chyba miał też steryd Encorton. Ważne było ustawienie leków w odpowiednich dawkach, było kilka podejść, łatwe to nie było. Przede wszystkim nie mógł się męczyć, żadnych wysiłkowych zabaw, chodzenia po słońcu, schodach. Ahh, i jeszcze karma Royal Canin na wątrobę. Choroba jest ogólnie paskudna, bardzo wyniszcza się organizm :( i na oczach z dnia na dzień umiera Twój przyjaciel.... no i skończyło się na uśpieniu, bo Bursztyn się dusił :((((( ogólnie to serce źle pompuje krew i wszystkie organy na tym cierpią, odżywianie, oddychanie (brak tlenu), przestaje krążyć krew w łapkach i stają się bezwładne.... Mam nadzieję, że u suczki nie jest to jeszcze tak zaawansowane.... mój Bursztynek po wykryciu tego paskudztwa (a wtedy jeszcze nie był chudy) żył przy lekach pół roku...
  12. Kurcze, już nawet na wydarzenia robią bazarki :cool3:
  13. :((((( mam nadzieję, że ktoś zadzwoni.... trzeba aktywować na mailu.
  14. Jejku, Lakuś, tylko nie to :((((((((((((((((((((((((
  15. Szkoda wielka :( szukamy dalej.
  16. Przepiękne!!! Jej się jakaś taka puchata sierść zrobiła :o :o :o jak znalazł zdjęcia do ogłoszeń!
  17. [quote name='ewu']Tak niestety , ja za każdego też buliłam... Czasem za nawet za dwa........:([/QUOTE] Kochane, to piszcie to, bo nikt nie jest workiem bez dna :(
  18. [quote name='bico']to właśnie zupełnie jak i ja...próbuję to ogarnąć ale jest chaos...[/QUOTE] Ja też, nie do końca rozumiem całą sytuację :oops:
  19. Nie straszcie!!!! Odnowię mu ogłoszonka na dniach.
  20. Kocham Cię Bursztynku i tęsknię, na zawsze będziesz w moim sercu....
  21. Tak jej żal :( Co za skurczybyk wywalił takiego seniorka, jeszcze schorowanego, normalnie walnąć w ten głupi łeb (przepraszam....) :angryy::angryy::angryy::mad: Kochani, mój jamnik też miał chorą wątrobę i serce i był chudziutki, nie miał nowotworu. Po prostu serce nie pompuje dobrze krwi i przez to organizm nie jest dobrze odżywiony. On wygladał jak szkielet, tak jak Kia... Zresztą zobaczcie sami: [IMG]http://images32.fotosik.pl/430/9317e1a801bba57amed.jpg[/IMG] A tak przed chorobą: [IMG]http://images44.fotosik.pl/46/b3488a451cfef24emed.jpg[/IMG]
  22. Ja też się melduję!
  23. O ludzie :((((((( [B]Nowe ogłoszenia: [/B] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.alegratka.pl[/url] [url]www.oglaszasz.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.lento.pl[/url] adpedia.pl adsy.pl [url]www.top-ogloszenia.net[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.cwirek.pl[/url] [url]www.piesek.org[/url] [url]www.katowiczak.pl[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] wwwkokosy.pl
×
×
  • Create New...