-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlfaLS']A może jeszcze poprosić o pomoc Skarpetę in. Talcott [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie[/URL]. Czy one mają ponad 8 lat? Choć tam jest napisane, ze w uzasadnionych przypadkach można odstąpić od tej granicy wiekowej... Co prawda trzeba zwrócić 25 % udzielonej pomocy ale jest na to 6 tygodni...[/QUOTE] Do skarpety im. Talcott ja wpłacam regularnie, więc jakbym zgłosiła sunie to nie trzeba by nic zwracać ;) -
Ale po południu znowu ma być 31 C...... wczoraj w Zabrzu było gradobicie i 2 godzinna burza :/
-
Ogonek jak pastorał, podoba mi się :D
-
Chyba gorzej finansowo? :/
-
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
__Lara replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Ona troszku wyżełkowa jest. Chyba nie powinna tak ganiać za kamieniami z takim serduchem? Ale, z drugiej strony, odebrać jej to, co kocha najbardziej? A na wątrobę polecam Essentiale Forte.[/QUOTE] Essentiale najlepsze. Nie powinna tyle biegać, jak najmniej wysiłku. Ehhh, życie :( Patrząc po wychudzeniu Kii rzeczywiście może mieć przed sob kilka miesięcy życia :( -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']Przepraszam,że z doskoku jestem. Jeżeli nadal potrzeba jutro porobie małej ogłoszenia,bo dzis juz nie dam rady przebrnąc przez kilkanascie stron wątku ;)[/QUOTE] Narazie wstrzymaj się cioteczko, bo może Lilka będzie mieć domek ;) -
Ehhh, niepotrzebnie zaczęły się jakieś oskarżenia, to jest najgorsze... myślę, że obie strony chciały dobrze, a różnie to wychodzi. Teqla, nie przestawaj mimo to pomagać, bo szkoda by było. Dziewczyny z punktu napisały o Lakim to co wiedziały, to, jak tam się zachowywał. Zawsze tak jest, że pies w schronie jest innym psem niż w domu i z tym się trzeba liczyć. Mam nadzieję, że specjalista pomoże i Laki będzie miał dom na stałe.
-
BERTI_ Jożin zrobił wizytę PA i jest ok_ Dziś wielki dzień Bertiego!
__Lara replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']uwielbiam!!! Lilu...jestes pewna, ze to nie jest niedzwiedz???:eviltong:[/QUOTE] Ale jest piękny! -
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18997/89a3d1ea002001b54ff33f48/sdc18376[/IMG] Co za uśmiech :) :) :) To serduszko jest już jego :D :D :D ale skarb z tego psa.... [QUOTE]o jak sie ciesze, czy moglabym dostac konto hoteliku, chcialabym przeslac te obiecane pieniazki, juz przekazalam dalej, chlopcy jada w piatek to powinno byc na koncie w sobote albo niedziele.....moge tez wyslac do Giselle... odpowiedz prosze na pw do czwartku....[/QUOTE] [B] michelle04[/B], podasz nr konta wieso? ;)
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Dziewczyny, macie jakieś nowe, ładne zdjęcia suni ? Ewa Marta ma dwa domki dla swojej swojej Drobinki/ Opajki. Ludzie poszukują młodej, małej suni. Nie widziałam Lilki na żywo, ale chyba jest niewiele większa od jamnika ? Napiszcie coś o jej wymiarach.[/QUOTE] Ooo, trzeba to wykorzystać! -
Ale słodziak!