[quote name='agusiazet']Wcale nie! Mój Sony (obecnie 13,5 lat) ponad rok temu miał zdiagnozowaną awarię trzustki i wątroby, schudł z 20 kilo na niecałe dziesięć, a po wdrożeniu leczenia (kreon i coś na wątrobę) wszystko wróciło do normy i ma się całkiem dobrze:) Więc i z Kiją będzie ok![/QUOTE]
No ale tu jest serce....
taks, jasne, te leki jako zastępniki też są dobre ;)