Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Na fb takie coś pisało: " [h=6]Bisia jest u mnie, w DT, od wczoraj wieczorem. Jest bardzo wyciszona i przestraszona. Myślę, że była bita, bo jak chcę ją pogłaskać to się kuli.... Boi się też wchodzić przez jakiekolwiek drzwi, ale przełamujemy to pomału. Jak na razie zachowuje czystość :) ale na spacerze ma kłopot, żeby się załatwić będąc na smyczy. Suchą karmą pogardziła, ale kurzą łapką i biaym serem już nie :))) Ponieważ wczoraj zaczęłyśmy od kąpieli, na wszelki wypadek nie wchodzi w ogóle do łazienki :P Jest cichutka i spokojna, nie ma zapędów do dominacji nad innymi psami - mam w domu starszą jamniczkę. Polecam do adopcji! :) Jedyne, do czego mam wątpliwości to imię :) jakoś ta Bisia do mnie w ogóle nie przemawia..."[/h]
  2. Straszna cisza, niech się wreszcie coś ruszy....
  3. Wareczka ma swoje miejsce :) pod wierzbami :D
  4. Dziękujemy! To teraz korzystać :)
  5. Co słychać u Teddzika? :)
  6. Hihi, mój poprzedni piesio, jamnik, też lubił spać w nogach :)
  7. Przepiękne zdjęcia,serce się raduje :)))))))))))) Więcej takich domków :D :D :D
  8. bico, ja mam sunię, która też jest takim strachulcem, boi się rożnych dziwnych rzeczy i nawet czasami sama od siebie zapiszczy mimo, że np. zdążyłam coś złapać czy przesunąć żeby jej nie uderzyło ;) Rudasek to pewnie taki sam strachulec, tak jak pisze Murka :)
  9. ładnie sobie przytył, pięknie wygląda :) Zdjęcie: wolność jest nieziemskie :)
  10. Kochana, wklej to jak Milka robi za ponton dla Sherry :megagrin:
  11. Jaszka, brawo!!! Trzeba reagować na taką głupotę... Super się czyta Twoje wpisy, napisz książkę :)
  12. Trzeba wykupić pakiet ogłoszeń, bo czas leci ;)
  13. Piękne zdjęcia! W sam raz do ogłoszeń, piękny psiak :)
  14. [quote name='ewu']Mam zapytanie o adopcję szczeniaczka. Ma być wesoły i zdrowy...Może podać Ci maila, sprawa pilna ale ja nie znam tej dziewczyny. Przyszło zapytanie i tyle. Zwariuję przez te psiaki , mieszkam b. daleko... Nawet jak zadzwonię , to niczego nie wskóram , bo nie znam terenu..:([/QUOTE] To jest jakaś masakra, możemy się tylko przyglądać ich włóczędze na odległość przez ekran monitora :(
×
×
  • Create New...