Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. To ja sobie jeszcze jutro trochę pożebram :) Dziękuję wszystkim, którzy się zjawili na moje zaproszenie :D Jejku, teraz widzę, że Lakuś jest w naprawdę dobrych rękach!!! Kochani, odwalacie kawał dobrej roboty, Lobaria, o Tobie już nie piszę, bo jesteś złotem :) Tylko tak dziwnie się czuję, że Lakuś tak daleko, cała Polska nas dzieli :o
  2. Przepiękne, w tych różach świetny pomysł! :) Kochana, a jakiś tekścik o piesku? Jakieś info+namiary?
  3. Myślę, że Milva jest teraz w bardzo dobrych rękach i to kwestia czasu jak się nieco otworzy na człowieka :) ja przepraszam, że jeszcze mojej stałej deklaracji nie posłałam, już się poprawiam ;)
  4. Rzeczywiście, brak chętnych :/
  5. O jaaaaaaaaaa, Kuki, jak Ty tam szalejesz :D :D :D :D :D piesku, nie poznaję Cię :D :D Dziękujemy za szczepienia! :D
  6. Ciekawe ile serduszko Loli jeszcze zniesie :/ oby jak najmniej upałów :/ Boję się tylko co będzie w zimę?
  7. Ok, bo najpierw była Kiara :evil_lol:
  8. Koniecznie tu trzeba domowego dt, tylko gdzie takiego szukać :(
  9. To jest Milva teraz - trzecie imię? :diabloti:
  10. :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  11. Hehehehe. No to Lord fundujesz już lacie Panu :D
  12. Jak ona jest potwornie wystraszona :((((((((((((((((((((
  13. Biedactwo kochane :( :( :( musimy jej znaleźć to dt :(
  14. [quote name='Mazowszanka']To chyba z moją nogą ! Na TZ-a więc zaczekam.[/QUOTE] :P tak tylko napisałam :oops: ale z tą nogą to dobry pomysł ;)
  15. [quote name='Klaudus__'][I]Jesoooo jak ja uwielbiam takie wieści... Takie chwile dają siły do dalszej walki :)[/I][/QUOTE] Dokładnie! :D to my dziękujemy za tak wspaniały domek dla Trufla! :D :D :D
  16. [quote name='maciaszek']A coś w ten deseń, proszę panią ;) [URL]http://cyrkownia.pl/pliki/f1310208720.jpg[/URL][/QUOTE] O ludzie :o :o :o
  17. Nie mam neta w domu żeby porobić nowe ogłoszenia :(
  18. Do tego nie mam neta teraz w domu, więc kapa.... a może wykupimy jakiś pakiet?
  19. [quote name='Beatkaa']Super.No tak tak wiadomo ;) I najlepiej poproś moda żeby Ci udostępnił któryś z pierwszych postów na rozliczenie itd ;)[/QUOTE] Ok, napiszę do Pianki ;)
  20. [quote name='wanda szostek']Lara wysłałam Ci maila. Czy dostałaś go?U Borysa jak zwykle pusto ile razy zajrzę. Cisza nikt nie dzwoni w sprawie adopcji ani Borysa ani pozostałych?[/QUOTE] Nic nie dostałam niestety :( Może spróbuj cioteczko jeszcze raz?
×
×
  • Create New...