To ja sobie jeszcze jutro trochę pożebram :) Dziękuję wszystkim, którzy się zjawili na moje zaproszenie :D
Jejku, teraz widzę, że Lakuś jest w naprawdę dobrych rękach!!!
Kochani, odwalacie kawał dobrej roboty, Lobaria, o Tobie już nie piszę, bo jesteś złotem :)
Tylko tak dziwnie się czuję, że Lakuś tak daleko, cała Polska nas dzieli :o