Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Kasiaw201']Jestem i ja u Kajtusia, śliczny jesteś malutki[/QUOTE] Witamy :) Kajtuś coś szczęścia nie ma :(
  2. [quote name='margoth137']dzięki:) nikt nie zagląda do Basterka:( olali zaproszenia:([/QUOTE] Na dogo panuje chyba jakiś kryzys....
  3. [quote name='Lobaria']Jednego się boję - parę dni temu w punkcie było 14 psiaków!!! Klaudia bez neta, Avilia chwilowo też - [B]obyśmy się nie obudzili, jak nam wszystkie do Mysłowic wywiozą !!!!![/B][/QUOTE] :look3::look3::look3::nerwy::nerwy::nerwy: ciekawe jakie znowu psy doszły..... :/
  4. Fajnie, to trochę deklaracji już jest :)
  5. Fajna kwota z bazarku się uzbierała :D :D :D brawo dziewczyny!
  6. Lobaria jak zwykle zwarta i gotowa :razz:
  7. [quote name='zuzia_kuzik']jJa tak jak pisalam wyzej, moge oglosik na jakies 20- 30 portalach najpopularniejszych.[/QUOTE] Czy udało Ci się cioteczko zrobić te ogłoszenia?
  8. Po to dzięki Wam - jakiś cham go skrzywdził, a Wy przywracacie nadzieje w człowieka.
  9. Pozostaje mi się tylko przyłączyć do tych pięknych, kolorowych życzeń :) Długiego życia jak najdłuższy jamniczy grzbiet :)
  10. Zapiszę sobie wątek.
  11. Dziękujemy Lobario!!!! Jesteś wspaniała! :) Szkoda tylko, że Fago nie znalazł domu na polskiej ziemi...
  12. Cholewcia, że też nie zauważyłam prośby o nr konta :(
  13. No bo wg mnie ona juz nie przytyje, a wciskanie jej duzej ilosci jedzenia tylko zaszkodzi, bo obciąży zołądek i wątrobę. Stan serca z tego co pisaliśmy miał zdiagnozować inny wet...
  14. Może jeszcze na flaszkę liczył? :angryy::mad:
  15. Straszne, przerażające :(((((((((((((((((((((((((
  16. To ja podniosę, bo transport potrzebny.
  17. Fajnie, że ma kąt na ziemi - swój kąt :)
  18. Jaki on jest śliczny! I fotogeniczny :)
  19. Dobra, to trzeba zacząć zbierać. Trzeba by zmienić tytuł wątku. Musimy uzbierać 300zł. Kto ile zadeklaruje????
  20. :) Eee, to ciocia już w pełni doświadczona w kwestii odchudzanka :D
  21. [quote name='maciaszek']A jednak się dzieje... Może niekoniecznie pioruny kuliste od razu szukają ofiary, ale przelatują sobie na przykład przez mieszkanie ;). Tak było w domu mojego taty. Piorun taki wpadł drzwiami od kuchni (które wychodziły na ogród) i wyleciał oknem, osobie która była w pomieszczeniu krzywdy nie zrobił, ale coś tam po drodze spalił i osmalił.[/QUOTE] Też słyszałam o piorunie kulistym, potrafi wlecieć przez okno do mieszkania i popalić niektóre rzeczy, nie mówiąc o człowieku. Masakra.
×
×
  • Create New...