-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='sybisia']Zostałam zaproszona - jestem ;). Stałej deklaracji nie dam rady na razie, jednorazowo wpłacę we wrześniu (ile - okaże się po podliczeniu wydatków). Mizianko dla Suni :glaszcze:[/QUOTE] Dziękujemy!!!! :) [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł P. Magda F. - FB 10zł paula_t 5zł P. Natalia S. - FB 10zł P. Amanda D. - FB 20zł Dancik - 50zł monika083- 10zł RAZEM: 300zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR] :smile: :smile: [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł Panna Marple ? sybisia ? [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Maria1957']... jestem na zaproszenie ... finasowo nie mogę pomóc ... a przynajmniej nie w tej chwili (od maja jestem bez pracy) ... ale zapisuję i będę zaglądać ....[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: cioteczki tu chyba z pół dogo sprosiły :evil_lol::loveu::loveu::loveu: [B]UWAGA - zaczynam rozsyłać deklarującym nr konta! [/B][B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł P. Magda F. - FB 10zł paula_t 5zł P. Natalia S. - FB 10zł P. Amanda D. - FB 20zł Dancik - 50zł monika083- 10zł RAZEM: 300zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł Panna Marple ?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
-
A jakaś diagnostykę pewnie miała Iga? :/
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Tygodniowy kołowrotek czas zacząć ;-)[/QUOTE] To masz tydzień wolnego teraz Jaszko? Ale Ci faaaaaajnie. ;) -
Kochani, myślę, że to tylko kwestia czasu jak wyklaruje się ostateczna decyzja, którą muszę uzgodnić z Mysią_, tak więc jeszcze chwila cierpliwości :cool3: Chciałam bardzo podziękować dziewczynom - [B]pauli_t i MTD[/B] za poświęcenie czasu, odbycie wizyty, świetnie zdanie relacji :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Dziewczyny - jestem Waszą dłużniczką :cool3: [B]Monice89 [/B]również dziękuję za udostępnienie mieszkanka :cool3: poświęcony czas :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
__Lara replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Super by było, jakbyś pomogła w ogłoszeniach :) Faktycznie śliczne są, ale jeśli z kolorowymi problem by znaleźć DS, to co dopiero z szarymi będzie? :( Jutro lub pojutrze będę znała płeć - wydaje się, że 3 kocurki i jedna koteczka, ale ja się mogę mylić, więc lepiej u weta się upewnić. Male zapchlone, więc przy okazji odrobaczania trzeba będzie i odpchlić...[/QUOTE] To fajnie :) Ułozymy jakiś tekst i ruszamy :) -
Jestem! Przepraszam, że tak późno :oops:
-
Viki z oskalpowaną łapką zostaje w dt na stałe!
__Lara replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
[quote name='soboz4']mam nadzieję ją oduczyć! Chciałam zaprosić na dalszą część dziejów Viki na wspólny watek Igi, Roksi i teraz Viki! [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/220240-Iga-Roksia-Viki-i-reszta-%C5%9Bwiata%21/page28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220240-Iga-Roksia-Viki-i-reszta-świata!/page28[/URL] [/B][/QUOTE] Lecę tam (że też wcześniej mnie tam nie było! :o) -
Z tą kooopą to już przegięcie.... ale mnie już chyba nic nie zdziwi, ostatnio na schodach do pracy też była....
-
Ziva - powodzianka, młoda, energiczna, do psich sportów!!
__Lara replied to zdwrdwd's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']jesteś wspaniała dla tego psa,[/QUOTE] To prawda! Widziałam Zivulca nawet na stronce [url]www.przygarnijkrolika.pl[/url] - to chyba Ziva? :cool3: -
[quote name='ewakrakow']jeszcze dużo:( Lilu ile psów masz zadłużonych u siebie w hotelu?[/QUOTE] Kurcze, rzeczywiście :/
-
[quote name='docha']nie sprawdzacie domu p/adopcyjnie?[/QUOTE] Tak wyszło, że ludzie chcą najpierw przyjeżdżać Kukiego zobaczyć, a tam na miejscu gisell4 ich wałkuje :p [B]b-b[/B], racja co do tej miniaturyzacji, tylko czy ludzie aby na pewno chcą mieć psa wielkości królika? :great: Poza tym jak Kuki jest duży to ja jestem.... fakt, że jak był chory to był wychudzony, ale ja go bez problemu wzięłam na ręce i niosłam, mieścił mi się na kolanach, także....
-
[quote name='NastyGirlBdg']Hallo gdzie jest Śląsk ? :D jedziemy do Was z Bydgoszczy mamy 475 km do pokonania na dogtrekking :D[/QUOTE] To jedźcie na południe, byle nie na północ :diabloti:
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
__Lara replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
.No miny jak na jamnika przystało powalające :evil_lol: -
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na tym zdjęciu pierwszym widać, że jest luz :) Może tak się ułożyła na zdjęciu ;) piękny psiak - gratuluję :) Może pora zmienić tytuł wątku? ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
__Lara replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jakie cudne!!!! Cudak, porobić im ogłoszenia? Możesz coś napisać o nich?