Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='lika1771']Przepraszam wszystkich,jeszcze nie zrobilam przelewu za hotelik...ostatnie dni byly dla mnie koszmarem nie mysle o niczym innym tylko o Gajuni nie daje rady....Przepraszam.[/QUOTE] Ojej :( co się stało cioteczko? :(
  2. [quote name='sybisia']Zostałam zaproszona - jestem ;). Stałej deklaracji nie dam rady na razie, jednorazowo wpłacę we wrześniu (ile - okaże się po podliczeniu wydatków). Mizianko dla Suni :glaszcze:[/QUOTE] Dziękujemy!!!! :) [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł P. Magda F. - FB 10zł paula_t 5zł P. Natalia S. - FB 10zł P. Amanda D. - FB 20zł Dancik - 50zł monika083- 10zł RAZEM: 300zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR] :smile: :smile: [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł Panna Marple ? sybisia ? [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
  3. [quote name='feliksik']o rany, piesku idziesz do domku - tymczasowego narazie, ale wychodzisz ze schronu!!![/QUOTE] To będzie święto, naprawdę :)
  4. [quote name='Maria1957']... jestem na zaproszenie ... finasowo nie mogę pomóc ... a przynajmniej nie w tej chwili (od maja jestem bez pracy) ... ale zapisuję i będę zaglądać ....[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: cioteczki tu chyba z pół dogo sprosiły :evil_lol::loveu::loveu::loveu: [B]UWAGA - zaczynam rozsyłać deklarującym nr konta! [/B][B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł P. Magda F. - FB 10zł paula_t 5zł P. Natalia S. - FB 10zł P. Amanda D. - FB 20zł Dancik - 50zł monika083- 10zł RAZEM: 300zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł Panna Marple ?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
  5. [quote name='Mysza2']ja dostałam za wysyłanie zaproszeń na bazarek na profilach[/QUOTE] Za to też???????????????? :o Podniosę piesku :razz:
  6. A jakaś diagnostykę pewnie miała Iga? :/
  7. [quote name='Jasza']Tygodniowy kołowrotek czas zacząć ;-)[/QUOTE] To masz tydzień wolnego teraz Jaszko? Ale Ci faaaaaajnie. ;)
  8. Jak jest zajęte tylko P-Z to ja mogę wziąć A-J + żeby ktoś się jednak zgłosił do pomocy :cool3:
  9. [quote name='agawa9']to ja wąteczek podniosę chociaż[/QUOTE] witamy :) :) :) Paura nawet nie wie, że tyle się dzieje wokół niej i lada moment wyjdzie zza krat :loveu: po 7 latach :multi:
  10. [quote name='giselle4']w tym tygodniu poznym wieczorem.....[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki!!!!
  11. Kochani, myślę, że to tylko kwestia czasu jak wyklaruje się ostateczna decyzja, którą muszę uzgodnić z Mysią_, tak więc jeszcze chwila cierpliwości :cool3: Chciałam bardzo podziękować dziewczynom - [B]pauli_t i MTD[/B] za poświęcenie czasu, odbycie wizyty, świetnie zdanie relacji :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Dziewczyny - jestem Waszą dłużniczką :cool3: [B]Monice89 [/B]również dziękuję za udostępnienie mieszkanka :cool3: poświęcony czas :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='phase']Teraz ciągle mi w głowie Paura. :)[/QUOTE] I tak powinno być! :) jej wątek wreszcie żyje, NARESZCIE!!! :D
  13. [quote name='Cudak']Super by było, jakbyś pomogła w ogłoszeniach :) Faktycznie śliczne są, ale jeśli z kolorowymi problem by znaleźć DS, to co dopiero z szarymi będzie? :( Jutro lub pojutrze będę znała płeć - wydaje się, że 3 kocurki i jedna koteczka, ale ja się mogę mylić, więc lepiej u weta się upewnić. Male zapchlone, więc przy okazji odrobaczania trzeba będzie i odpchlić...[/QUOTE] To fajnie :) Ułozymy jakiś tekst i ruszamy :)
  14. Jestem! Przepraszam, że tak późno :oops:
  15. [quote name='soboz4']mam nadzieję ją oduczyć! Chciałam zaprosić na dalszą część dziejów Viki na wspólny watek Igi, Roksi i teraz Viki! [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/220240-Iga-Roksia-Viki-i-reszta-%C5%9Bwiata%21/page28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220240-Iga-Roksia-Viki-i-reszta-świata!/page28[/URL] [/B][/QUOTE] Lecę tam (że też wcześniej mnie tam nie było! :o)
  16. Z tą kooopą to już przegięcie.... ale mnie już chyba nic nie zdziwi, ostatnio na schodach do pracy też była....
  17. [quote name='majku33krakow']jesteś wspaniała dla tego psa,[/QUOTE] To prawda! Widziałam Zivulca nawet na stronce [url]www.przygarnijkrolika.pl[/url] - to chyba Ziva? :cool3:
  18. [quote name='ewakrakow']jeszcze dużo:( Lilu ile psów masz zadłużonych u siebie w hotelu?[/QUOTE] Kurcze, rzeczywiście :/
  19. [quote name='docha']nie sprawdzacie domu p/adopcyjnie?[/QUOTE] Tak wyszło, że ludzie chcą najpierw przyjeżdżać Kukiego zobaczyć, a tam na miejscu gisell4 ich wałkuje :p [B]b-b[/B], racja co do tej miniaturyzacji, tylko czy ludzie aby na pewno chcą mieć psa wielkości królika? :great: Poza tym jak Kuki jest duży to ja jestem.... fakt, że jak był chory to był wychudzony, ale ja go bez problemu wzięłam na ręce i niosłam, mieścił mi się na kolanach, także....
  20. [quote name='NastyGirlBdg']Hallo gdzie jest Śląsk ? :D jedziemy do Was z Bydgoszczy mamy 475 km do pokonania na dogtrekking :D[/QUOTE] To jedźcie na południe, byle nie na północ :diabloti:
  21. .No miny jak na jamnika przystało powalające :evil_lol:
  22. Na tym zdjęciu pierwszym widać, że jest luz :) Może tak się ułożyła na zdjęciu ;) piękny psiak - gratuluję :) Może pora zmienić tytuł wątku? ;)
  23. [quote name='Monika89']Paura w ogóle nie podobna do mamy[/QUOTE] Rzeczywiście, Paura odziedziczyła chyba większość cech po tacie ;) Mamusia ma domek, Paurze też musi się udać. Dziewczyny pewnie teraz robią nalot na mieszkanie Moniki89 :cool3:
  24. Jakie cudne!!!! Cudak, porobić im ogłoszenia? Możesz coś napisać o nich?
×
×
  • Create New...