[quote name='asiuniab']ja co prawda, nie jestem skarbnikiem, ale mam wrażenie, że już mamy uzbieraną całość?[/QUOTE]
Mamy uzbierane 300zł, za samo dt płaciły 210zł, więc zostaje 90zł na karmę na miesiąc. Mogą dojść (odpukać) jakieś tam potrzeby, więc wpłaty jednorazowe mile widziane :cool3:
Paura mnie zdumiewa - tak świetnie radzi sobie w domu, jestem pod wrażeniem :D z Hoshi się świetnie dogaduje, rzeczywiście pasują do siebie :P świetnie by było jakby schudła co najmniej te 3 kilo ;) Własnie, jak pisze Mysia_, ona to jest troszkę leniuszek, trzeba ją zachęcić do ruchu :) Widać, że była kąpana, od razu lepsze futro :D
Bałam się, że będzie gorzej, ale jest dobrze :) dzięki Monika za te częste relacje z życia Paury :D
AAa, Monika, a jak z jedzeniem u Paurusi?