Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='majuska']Wooooow....:loveu::loveu::loveu::loveu: przecudności...czy on gdzieś ćwiczy te uwodzicielskie, powłóczyste spojrzenia ?? :D[/QUOTE] Hehehe, dokąłdnie ;)
  2. Takie burze w Świętochłowicach :o u nas nic! :o Wszystkiego dobrego dla solenizanta ;)
  3. Szalony - to mi się podoba :cool3::loveu: Kukiśśśśśś :) :) :)
  4. [quote name='Mysia_']już nie mam pomysłu kogo pytać :-([/QUOTE] A ktoś od nas ze schronu? agumka, saraisa ?
  5. Też myślę, że dobrze jest zrobić już całość.
  6. Obydwie sunie szukają domków? Takie ślicznoty i ciągle w dt :o
  7. Super, że tyle ogłoszeń :D
  8. Ale ten jeden biało-czarny mnie użarł raz :eviltong: to jak staruszki to rzeczywiście trzeba się za nie wziąć.
  9. To super :) może mojej pannicy zasmakuje :cool3:
  10. Fajnie, że ktoś zagląda ;)
  11. [quote name='Figunia']Jak tu parę osób suńki zauroczyły, tak znajdą ten swój wymarzony dobry domek. Wierzę w to i trzymam kciuki mocno![/QUOTE] Szkoda tylko, że wśród dogomaniaków, którzy są zapsieni :eviltong:
  12. [quote name='asiuniab']ja co prawda, nie jestem skarbnikiem, ale mam wrażenie, że już mamy uzbieraną całość?[/QUOTE] Mamy uzbierane 300zł, za samo dt płaciły 210zł, więc zostaje 90zł na karmę na miesiąc. Mogą dojść (odpukać) jakieś tam potrzeby, więc wpłaty jednorazowe mile widziane :cool3: Paura mnie zdumiewa - tak świetnie radzi sobie w domu, jestem pod wrażeniem :D z Hoshi się świetnie dogaduje, rzeczywiście pasują do siebie :P świetnie by było jakby schudła co najmniej te 3 kilo ;) Własnie, jak pisze Mysia_, ona to jest troszkę leniuszek, trzeba ją zachęcić do ruchu :) Widać, że była kąpana, od razu lepsze futro :D Bałam się, że będzie gorzej, ale jest dobrze :) dzięki Monika za te częste relacje z życia Paury :D AAa, Monika, a jak z jedzeniem u Paurusi?
  13. [quote name='ewakrakow']co tu tak cicho?[/QUOTE] No właśnie.... może ktoś jest chętny porozsyłać zaproszenia na wątek z prośbą o deklaracje? Bo ja nie wyrabiam,.....
  14. Ja też jakby co mam nr tel do tej Pani to jeśli Klaudia to ustalała to mogę przekazać :) Avilia, czy klatka dotarła? :)
  15. [quote name='malvi']Jak byłam poznać trochę Verisa to widać było, że bardziej jest zainteresowany wolontariuszem, do którego przywykł i którego się słucha a nie tymi co przyszli go poznać. Nie wydaje mi się, żeby pobyt w schronisku był lepszy, bo mieszkanie w DT daje więcej niż namiastkę kontaktu z ludźmi, codzienne spacery itd. Mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni bo te zasady są dziwne. Pozdrawiam[/QUOTE] Też mi się to wydaje dziwne, nie wiem czemu tak jest?
  16. Jestem, strasznie ich żal :( jak przeczytałam, że tą sunię owczarkowatą uspali matko :( Może trzeba by zacząć zbierać deklaracje? Dorzucę coś jednorazowo we wrześniu.
  17. [quote name='giselle4']Kuki jest bardzo spokojny nie szarpie na spacerkach ma ,,fioła ,, na pukncie zony słowa pana kotow udaje ze nie widzi to aniołek i beda fotki i info fajnie nieeeeee?[/QUOTE] Super :D :D :D malawaszka, ok, to przedzwonię do tej Pani :)
  18. [quote name='obraczus87']Chłopaki pokażcie się..... ehh tyle czasu juz szukacie domu :([/QUOTE] Zawsze jak o tym pomyślę to nie mogę w to uwierzyć...
  19. Jeszcze Aszka jest, a my zapomniałyśmy :splat:
×
×
  • Create New...