[quote name='Temida']Chciałam przekazać że Sunia i Mika mają nowe domy! Nie są już w schronisku.
Kochani, Błagam o POMOC. Sonia potrzebuje operacji:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231456-Sonia-kosztowna-operacja-%C5%82apki-zerwane-%C5%9Bci%C4%99gno-oraz-karma-pomocy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231456-Sonia-kosztowna-operacja-łapki-zerwane-ścięgno-oraz-karma-pomocy[/URL][/QUOTE]
Znalazły dom??? :o :o :o ktoś je adoptował???? Jejku, to jakiś CUD :D :D :D