Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!
  2. Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!
  3. [quote name='malagos']A coś już ustalone, tzn. kiedy mała opusci schronisko i uda sie po lepsze zycie?......[/QUOTE] Podpinam się pod pytanie?
  4. Przy takiej gromadzie koszta są rzeczywiście ogromne :(
  5. Monika, napisz potem jakie to będą koszta - wizyty. Tytuł wątku jest zmieniony, ale wyświetla się wciąż ten stary, nie wiem jak to zrobić?
  6. Ja się postaram na dniach z ogłoszeniami tylko podnoście wątek żeby nie zginął.
  7. I tak pięknie wygląda :) I ma słodziutkie te uszka ;)
  8. Cholewcia, jeszcze to :( :( :( Biedna Rumba :( Jak się czuje?
  9. [quote name='Temida']Chciałam przekazać że Sunia i Mika mają nowe domy! Nie są już w schronisku. Kochani, Błagam o POMOC. Sonia potrzebuje operacji: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231456-Sonia-kosztowna-operacja-%C5%82apki-zerwane-%C5%9Bci%C4%99gno-oraz-karma-pomocy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231456-Sonia-kosztowna-operacja-łapki-zerwane-ścięgno-oraz-karma-pomocy[/URL][/QUOTE] Znalazły dom??? :o :o :o ktoś je adoptował???? Jejku, to jakiś CUD :D :D :D
  10. [quote name='Izabela124.']Może ktoś kto odwiedza schronisko się wypowie?[/QUOTE] Tutaj zdobyć jakieś informacje to wielka sztuka....
  11. Jestem. Też nie mogę pomóc finansowo :(
  12. Przychodzę z bazarku, to zdjęcie mnie powaliło: [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/387013_394191747302506_1877738181_n.jpg[/IMG] :placz::placz::placz:
  13. [quote name='Mazowszanka']Haha ! Moja wieś tak się nazywa. Naprawdę, malagos świadkiem :)[/QUOTE] Ale serio są? :) może przyjdą do nas? :grins:
  14. No właśnie, taka inna jest :)
  15. Cioteczko :o :o :o :D :D :D
  16. Oj, a języczek cenny, bo jak jednej części pyszczka nie ma :(
  17. [quote name='asiuniab']a mi się banerek podoba;[/QUOTE] Mi również - taki inny jest :)
  18. O ludzie, jakie cuda :D :D :D przepiękne zdjęcia :))))))))))) MTD, dzięki, już podsyłam :D
  19. [quote name='Ingrid44']Jak to milo ze mlodzi tez chca pomagac zwierzetom.[/QUOTE] Dokładnie, takich to coraz częściej ze świecą szukać.
  20. [quote name='Mazowszanka']A u mnie w Grzybkach są ![/QUOTE] Grzybkach? :stupid:
  21. Ja nie wiem, jeśli tak to co my zrobimy??? :( dzisiaj słyszałam, że w Świętochłowicach właściciel zabił siekierą swojego psa, więc boję się o Lenę :(
×
×
  • Create New...