Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. patrycja100, może rozreklamuj troche watek ? Ja nie wyrabiam :(
  2. [quote name='asiuniab']to nie prawda, tylko ja zaczynam nie ogarniać, jeszcze jakiś czas temu robiłam Mu ogłoszenia, teraz nie nadążam, myślę o wykupie kilku pakietów dla pszczyniaków, ale trzeba zrobić dobre teksty;[/QUOTE] I ja podobnie nie wyrabiam, jeszcze mam teraz sajgon w pracy :(
  3. I co z nią będzie? :( siedzi w boksie?
  4. Ja też myślę żeby na to bazarki porobić, poosłaniać drugi bok choćby tą blachą. Musimy się przygotować do zimy. Może jakaś akcja? :cool3:
  5. [quote name='Mysia_']tak jak napisałam w smsie - krakvet zawalił :-( znamy jakiś inny sklep gdzie jest dostępna taka karma? Tak już na przyszłość... Na telekarmę nie mogą narzekać, ale tam nie ma karm weterynaryjnych :-([/QUOTE] krakvet już nie pierwszy raz zawala :/
  6. jak zwykle słodziak ;)
  7. [quote name='asiuniab']no toż to już niedługo, trzeba zacząć trzymać kciuki:)[/QUOTE] To już wkrótce :)
  8. Będę musiała przelać Monice 150zł. Zobaczę czy tyle na koncie jest. Śliczne zdjęcia Paury :) Mi się jej jedna łapka też nie podobała -jak wyszła ze schronu. Miałam wrażenie jakby kulała :/
  9. [quote name='Mysia_'][COLOR=#ff0000][SIZE=5] [B]znamy kogoś?[/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Mysiu_, a może na mapie dogo kogoś poszukać?
  10. [quote name='Poker']Już dawno pisałam ,że jestem ZAAAA tym,żeby zadbać finansowo o potrzeby Leosia i nie obciążać kieszeni jego kochanych i oddanych opiekunek.[/QUOTE] Tym bardziej, że jest wciąż na dt ;)
  11. Ale to normalne, jak pisze Mazowszanka, miejmy nadzieję, że się uspokoi :) moja sunia też nam wypruła drzwi na początku :cool3: a teraz śpi jak aniołeczek jak wychodzimy z domu :p
  12. Kochani, kiedy sunia jedzie??? Tutaj czas chyba nie jest naszym sprzymierzeńcem :(
  13. Najgorsze własnie to, że jak już ktoś jest chętny to zaś na łańcuch i koło się zamyka :(
  14. Taaa, mojej Megi też się to czepia :p
  15. Jednak wciąż niektórych trzeba przekonywać, niestety :/
  16. [quote name='BoUnTy']Lacio uwierz mi, to nie wina tejPani. Bo jak ma się psem zająć jak ciągl jest w szpitalu, a lekarze podejrzewają nowotwór płuc?[/QUOTE] Ah, rozumiem, przepraszam :( to widocznie Tinka nie ma szczęścia :(
  17. Ja narazie nie czuję się na siłach żeby tam wejść:(
  18. A ja witam z rana.
  19. Nie mogę, aż mnie zmroziło i wzdrygnęło, boję się tam wejść :(
  20. Ok cioteczki ;) Pauruniu, jak się miewasz? możemy prosić o jakieś zdjęcia? :oops:
  21. Jaka ona uśmiechnięta - ten jęzor :D :D :D
×
×
  • Create New...