Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Co u Katrmelka? co z jego wyjazdem???
  2. No słodziaczek straszny, ta mordusia :D
  3. I ja narazie tylko podrzucę :/
  4. Tak, prosimy o adres, najlepiej go podesłać do Avilli.
  5. I nie wiadomo co się dzieje z Tofikiem....?
  6. Każdy pies się tam chyba zmarnuje :( :( :( :( :(
  7. [quote name='BUDRYSEK']znowu został sam w boksie...Bibi juz w domku[/QUOTE] A on nie ma szczęścia :( :( :(
  8. [quote name='Mysza2']Machaj te ogłoszenia machaj ciocia, bo o Bostona był już telefon:):)[/QUOTE] :) Rumbusiu, kochana psinko, co u Ciebie?
  9. To chyba już gorsze niż jakby mieli ją oddać :(
  10. Ja już nie mam pomysłu jak pomóc :( ciężko z kasą wszędzie :( adopcje stoją :(
  11. Co u dziewczynek? Co tu tak cicho?
  12. Masakra :( a adopcje stoją :( :( :(
  13. I co cioteczki z tym Wojcieszowem???
  14. Co słychać u Milvusi? :)
  15. [quote name='zakonna']dziewczyny, ja naprawdę nie pomogę w organizacji transportu, ale 23 września jest w Przemyślu wystawa psów, wiem, że niektórzy dogomaniacy jadą. Może ktoś z waszej okolicy będzie jechał i miał miejsce dla kota?[/QUOTE] zakonna, a jest gdzieś wątek tej wystawy?
  16. [quote name='Istar19']maciaszku dalmatyńczyk dostał na imię Skiper :) będę się nim zajmować ..więc najpóźniej jutro wieczorem spodziewaj się prośby o zmianę opisu na stronie :D[/QUOTE] Pasuje to imię do niego :)
  17. [quote name='asiuniab']a brat Kajko i Kokosza ma wykupiony pakiet???[/QUOTE] GdzIeś MI PRZEPADŁ jego wątek....
  18. [quote name='Monika89']co do zdjęć to trochę trudne bo to ułamki sekund[/QUOTE] Ale nie mogę uwierzyć, że to Paurunia tak szaleje :D Dzisiaj pomyślałam przy tej pogodzie - jak dobrze, że Paurunia nie moknie i nie marznie już w schronie, jaka ulga! Żal tylko reszty psiaków :(
  19. Jakie śliczne :D :D :D :D
×
×
  • Create New...