[quote name='zakonna']dziewczyny, ja naprawdę nie pomogę w organizacji transportu, ale 23 września jest w Przemyślu wystawa psów, wiem, że niektórzy dogomaniacy jadą. Może ktoś z waszej okolicy będzie jechał i miał miejsce dla kota?[/QUOTE]
zakonna, a jest gdzieś wątek tej wystawy?