-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
__Lara replied to Delph's topic in Już w nowym domu
No to super, że nie jest gorzej tylko lepiej :loveu: tak trzymajcie! -
Ciotkę __Larę tyle razy tu cytujecie, czuję się jak vice-boss Dogorry :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ola, weź mi nie mów :angryy: Pani jest ponoć bardzo fajna, miała już dwa psy ze schroniska, mam nadzieję, że nie jest z tych co "lecą" tylko na modę i wygląd. -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
__Lara replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Jaki piękny i szczęśliwy :loveu: -
[quote name='izulkabu']marzenie, żeby polskie prawo takie było....:cool3:[/quote] Dokładnie. Coronaaj, w Polsce z reguły za znęcanie się nad zwierzęciem dostaje się karę więzienia w zawieszeniu, najwyższa 2 lata, ale zawsze są właściwie zawiasy... dlatego ta kara w ogóle nie odstrasza. Sąd uznaje, że ma małą szkodliwość społeczną... Za przejechanie to nawet nie wiem czy jest taka kara... za porzucenie to też raczej bez kary, bo z reguły zwierzęta nie są zachipowane, choć to się pomału w niektórych miejscowościach zmienia. Porzucenie to pewnie opłata za pobyt w schronisku. [U][B]Nowy bazarek:[/B][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-ksiazki-kosmetyk-roznosci-na-chorego-likiego-do-2-08-godz-22-00-a-142602/[/url] [B] Zapraszam!!![/B]
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marinka ma wygląd yorka, tylko nieco większego... -
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kla&Luk']Cyklop dzisiaj ugryzł i mnie... Dwa razy Czuje się zbyt pewny siebie chyba przebywając tutaj już dłużej Boję się, że sobie nie poradzimy[/quote] Klaudio :-o kurcze, zaczynam się naprawdę martwić. Napisz coś więcej tak jak radzi coronaaj, w jakiej to było sytuacji, co się dokładnie stało. -
Wiadomo coś???
-
[quote name='truskawa144']Super aukcja. Ale dodaj może,że jest wykastrowany i zaszczepiony.[/quote] O, dobry pomysł :)
-
[quote name='maciaszek']Zapytaj Reyes i Bounty. Może któraś z nich będzie mogła. Można też napisać na transportowym.[/quote] Muszę mieć jeszcze adres hotelu ;) jak go zdobędę to będę do nich pisać.
-
[quote name='majqa']Uff. Jesteśmy. Podróż dała nam się we znaki odstaniem w korkach i upałem. :roll: Byliśmy ugotowani. Królewicz :loveu: był bardzo grzeczny, w poczekalni zjawił się tylko kiciuś w koszyczku ale udało się nam przejść obok bezawanturowo. Cacany Reminek, cacany. :multi: Z upału nie żyję. Po powrocie bieg po Manię i runda z nią i maluchem, potem zmiana - Jola z Firą i runda. Istne szaleństwo, między blokami powietrze stoi, nie ma czym oddychać. :shake: Wszystkie skarbusie za super zachowanie dostały gratiska - biały ser, który uwielbiają. W weekend pakuję całą 6tkę i zwijam się do mamy, postanowione. Tu się rozpłyniemy. :-([/quote] Obyło się bez ekscesów :diabloti:
-
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']Schronisko już ponoć wie o Jance. Może Ci państwo tam dzwonili. To Ci państwo muszą się jednoznacznie określić i wtedy schronisko myślę,że zarezerwuje ale to już muszą dogadać między sobą. Jak tylko będzie po wizycie to daj znać:)[/quote] Ok, jak będzie po wizycie to myślę, że Państwo dogadają sie ze schronem. A jak będzie z transportem? da się coś zorganizować od Was do Warszawy? -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
__Lara replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
majka50, ja mam prośbę, żebyś dla dobra tego psa bardziej kontrolowała jego sytuację, żeby znowu żadna szansa nie została zaprzepaszczona. Lacrima, czy Twoja chęć adopcji jest nadal aktualna? Ja uważam tak samo jak agata51, nic nie będzie dla niego lepszego jak własny dom, nie hotel. -
A taki dla ozdoby wyjęła agatka :evil_lol:
-
Ale akcja się szykuje. Powodzenia!
-
Wszystkiego dobrego Nutko!!!
-
[quote name='maciaszek'][B]_Laro[/B], myślę, że możemy powoli wysyłać Kornelię do hotelu :). Wiem, że brakuje nieco do stałych deklaracji, ale za to z wpłat jednorazowych i bazarków uzbierało się tyle, że spokojnie wystarczy na 2-miesięczne uzupełnienie deklaracji stałych. Na koncie katowickim mamy sporo kasy, więc i stamtąd pójdzie kasa na uzupełnienie. 2 miesiące to dużo czasu, dozbieramy deklaracje stałe, porobimy bazarki, a może Kornelia w tym czasie znajdzie dom? :)[/quote] maciaszku, jestem tego samego zdania :) Będziemy ciągle szukać stałych deklaracji. Teraz potrzebne jest transport. Masz pomysł jak go zorganizować? Może Reyes by pojechała pociągiem?