Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. No to super, że nie jest gorzej tylko lepiej :loveu: tak trzymajcie!
  2. Podnoszę. Delph, będą zdjęcia? Myślę, że szczylki szybko znajdą dom. Gdzie one teraz są?
  3. Ciotkę __Larę tyle razy tu cytujecie, czuję się jak vice-boss Dogorry :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  4. Ola, weź mi nie mów :angryy: Pani jest ponoć bardzo fajna, miała już dwa psy ze schroniska, mam nadzieję, że nie jest z tych co "lecą" tylko na modę i wygląd.
  5. [quote name='mtf zalesie']do mnie dzwonil facet ze chce go do bloku-dam tel.pani ali ale wiem ze on na smyczy nie umie chodzic i nie wiem czy starsze osoby podolaja wezwaniu i bede go chcialy uczyc bo to dosc energiczyny pies[/quote] Może akurat się nie zrażą ;):multi:
  6. [quote name='izulkabu']marzenie, żeby polskie prawo takie było....:cool3:[/quote] Dokładnie. Coronaaj, w Polsce z reguły za znęcanie się nad zwierzęciem dostaje się karę więzienia w zawieszeniu, najwyższa 2 lata, ale zawsze są właściwie zawiasy... dlatego ta kara w ogóle nie odstrasza. Sąd uznaje, że ma małą szkodliwość społeczną... Za przejechanie to nawet nie wiem czy jest taka kara... za porzucenie to też raczej bez kary, bo z reguły zwierzęta nie są zachipowane, choć to się pomału w niektórych miejscowościach zmienia. Porzucenie to pewnie opłata za pobyt w schronisku. [U][B]Nowy bazarek:[/B][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-ksiazki-kosmetyk-roznosci-na-chorego-likiego-do-2-08-godz-22-00-a-142602/[/url] [B] Zapraszam!!![/B]
  7. [quote name='Asia_Klero']to moze zrob normlane jak mozesz:razz:jak uda mi sie znalezc dluzsza chwilkę i porozsylac watek to moze ktos zasponsoruje wyroznienie...:roll:[/quote] Ok ;) zrobię jutro ;)
  8. A może wymieszać mu tu suche jedzenie z gotowanym? myśmy tak robili Bursztynkowi jak z kolei nie chciał jeść specjalnej na wątrobę suchej karmy z Royala. maciaszek ma rację, może niech zastąpią tą karmę inną :roll:
  9. Marinka ma wygląd yorka, tylko nieco większego...
  10. [quote name='Kla&Luk']Cyklop dzisiaj ugryzł i mnie... Dwa razy Czuje się zbyt pewny siebie chyba przebywając tutaj już dłużej Boję się, że sobie nie poradzimy[/quote] Klaudio :-o kurcze, zaczynam się naprawdę martwić. Napisz coś więcej tak jak radzi coronaaj, w jakiej to było sytuacji, co się dokładnie stało.
  11. A co napisać o chorobie Maksia? i o jego charakterze?
  12. [quote name='truskawa144']Super aukcja. Ale dodaj może,że jest wykastrowany i zaszczepiony.[/quote] O, dobry pomysł :)
  13. [quote name='maciaszek']Zapytaj Reyes i Bounty. Może któraś z nich będzie mogła. Można też napisać na transportowym.[/quote] Muszę mieć jeszcze adres hotelu ;) jak go zdobędę to będę do nich pisać.
  14. [quote name='majqa']Uff. Jesteśmy. Podróż dała nam się we znaki odstaniem w korkach i upałem. :roll: Byliśmy ugotowani. Królewicz :loveu: był bardzo grzeczny, w poczekalni zjawił się tylko kiciuś w koszyczku ale udało się nam przejść obok bezawanturowo. Cacany Reminek, cacany. :multi: Z upału nie żyję. Po powrocie bieg po Manię i runda z nią i maluchem, potem zmiana - Jola z Firą i runda. Istne szaleństwo, między blokami powietrze stoi, nie ma czym oddychać. :shake: Wszystkie skarbusie za super zachowanie dostały gratiska - biały ser, który uwielbiają. W weekend pakuję całą 6tkę i zwijam się do mamy, postanowione. Tu się rozpłyniemy. :-([/quote] Obyło się bez ekscesów :diabloti:
  15. [quote name='martka1982']Schronisko już ponoć wie o Jance. Może Ci państwo tam dzwonili. To Ci państwo muszą się jednoznacznie określić i wtedy schronisko myślę,że zarezerwuje ale to już muszą dogadać między sobą. Jak tylko będzie po wizycie to daj znać:)[/quote] Ok, jak będzie po wizycie to myślę, że Państwo dogadają sie ze schronem. A jak będzie z transportem? da się coś zorganizować od Was do Warszawy?
  16. majka50, ja mam prośbę, żebyś dla dobra tego psa bardziej kontrolowała jego sytuację, żeby znowu żadna szansa nie została zaprzepaszczona. Lacrima, czy Twoja chęć adopcji jest nadal aktualna? Ja uważam tak samo jak agata51, nic nie będzie dla niego lepszego jak własny dom, nie hotel.
  17. A taki dla ozdoby wyjęła agatka :evil_lol:
  18. Ale akcja się szykuje. Powodzenia!
  19. :loveu: Maksiu ma się dobrze ;) niech Państwo rzeczywiście nie rezygnują z tych gotowanych posiłków, dobrze poradziłaś ;)
  20. Wszystkiego dobrego Nutko!!!
  21. [quote name='maciaszek'][B]_Laro[/B], myślę, że możemy powoli wysyłać Kornelię do hotelu :). Wiem, że brakuje nieco do stałych deklaracji, ale za to z wpłat jednorazowych i bazarków uzbierało się tyle, że spokojnie wystarczy na 2-miesięczne uzupełnienie deklaracji stałych. Na koncie katowickim mamy sporo kasy, więc i stamtąd pójdzie kasa na uzupełnienie. 2 miesiące to dużo czasu, dozbieramy deklaracje stałe, porobimy bazarki, a może Kornelia w tym czasie znajdzie dom? :)[/quote] maciaszku, jestem tego samego zdania :) Będziemy ciągle szukać stałych deklaracji. Teraz potrzebne jest transport. Masz pomysł jak go zorganizować? Może Reyes by pojechała pociągiem?
×
×
  • Create New...