Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Klaudio, ale mam nadzieję, że nie zrezygnujecie z Cyklusia? :(
  2. Fajnie, że jest przynajmniej dt ;)
  3. [quote name='Ola la']ja też wszędzie opowiadam o tym ;) choć zazwyczaj jestem kwitowana słowami w stylu "tak samo nawiedzona jak ty" :roll:[/quote] :angryy::angryy::angryy: gdyby było więcej na tym świecie takich nawiedze[B]ńców to świat byłby lepszy!!! [/B]
  4. Haha, właśnie :diabloti: marysiu, mam Marcela, on Cię będzie śledził :evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='agata51']Ale ładniej już nie musi! :evil_lol:[/quote] Niech trzyma formę ;)
  6. Napiszę smsa do Negri jak tam wizyta ;) Edit: Ciotki, mam świetne wieści! Relacja Negri: "Wszystko w idealnym porządku. Na pewno nie zrezygnują, więc można sunię dla nich zaklepać. Jeżeli będzie możliwość transportu to pokryją wszystkie koszty." Tak jak pisała martka, podam Państwu nr tel do schroniska żeby zaklepać dla nich Jankę :D Martko, a transport? jak to u Was wygląda?
  7. Dokładnie, trafił swój na swojego :) gdyby nie ten Pan to aż strach pomyśleć co by było z Dinusiem... a palula już tu nie bywa? :roll:
  8. Ehhh.... z takimi ludźmi to ciężko :shake: Basiu, a coś o charakterze Maksia jesteś w stanie napisać? ;) przydałoby się do ogłoszeń.
  9. [quote name='wiosna']Negri, zapraszam!!! Te szczepienia to ja Ci podaruję, jeśli tylko obiecasz, że nikogo nie pogryziesz :evil_lol: Strasznie miło jest mi tu zaglądać. Jesteście kochane :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Negri_2008, a jesteś zachipowana? :diabloti: wiosno, a Ty odwalasz kawał dobrej roboty, chce kiedyś tak jak Ty ;)
  10. To co robimy? jakiś plan?
  11. [quote name='sara_rokitnica']wcale się nie wzbogaciłam xD stwierdziłam że jak nie robię sama ogłoszeń to mogłabym przynajmniej wesprzeć je finansowo ;) a Ogra z takim wyróżnieniem szybko znajdzie dom :D Edit: mogę ten przelew zrobić dopiero w niedzielę? bo od jutra do niedzieli rano nie będę miała dostępu do internetu... całkowicie mi to z głowy wyleciało... :roll:[/quote] Nie ma sprawy ;) ja zaraz robię allegro ;) [B]Edit: ciotki, zrobię jutro allegro, na 100%, dziś już padam...[/B]
  12. Ciotki, a co nas tak mało? Ogłoszenia by się przydały, prawda?
  13. Lidan, dzięki za tekst :loveu: ja już nie mam czasu na takie teksty, wybaczcie :oops: chociaż na szczególne zamówienie to zrobię ;) Zaraz wkleję ładnie tekst i wyślę nr konta clo ;)
  14. [quote name='Nirwana']maciaszek, ja wiem o tych karmach, wiem... juz najróżniejsze karmy przerobiłam na moich psach ;) zwłaszcza Brit wychodzi tanio a jest niezły pod względem jakości...tylko ze ja bardzo wątpie,zeby ci ludzie chcieli kupowac taką karme.Bo to dla ich bedzie drogo raczej... tam sie nie przelewa... A gotowane to pani miała na mysli korpusy kurze ,przełyki i takie różne ścinki z mięsnego ale z ryzem raczej bo makaronu Maks nie tknął. (Według mnie to ryz o niebo lepszy niz makaron ) Jak dla mnie to jest dobre jedzonko i nawet nie ma co porównywac z Puffi.Ten kurzy korpus to prawdziwe mięso, nawet jesli nie ma go zbyt wiele bo w tej suchej... to mięsa chyba wcale nie ma...No a tłuszczu to juz wcale.A taki korpusik czy przełyk nawet, to i tłuszczyk jest a to na futro bardzo dobre.Ja podaje moim psom na zmiane suchą karme i surowe mięso ale właśnie wcale nie takie chude.Tak samo sucha karma, tylko wysokotłuszczowa bo na niskotłuszczowej zaraz sie stan futer pogarsza. Za tydzien znów zadzwonie i dowiem sie jak im idzie z tym karmieniem Maksiowym. [B]Lara, dobry pomysł z tym mieszaniem suchej z gotowanym, musze tej pani o tym powiedziec przy najblizszej rozmowie.[/B][/quote] Podpowiedz im, tym bardziej, że się nie przelewa ;)
  15. Cisną mi się złe słowa na usta :angryy::angryy::angryy: to wcześniej nie wiedziała, że ojciec nie chce psa? :angryy::angryy::angryy:
  16. Helo, witam u spanielowatej piękności :loveu:
  17. To dobrze ;) dobrze wróży na przyszłość ;)
  18. Jak Zuzinka marlenko?
  19. [quote name='nika28']Ledwo weszłam na dogo... Wczoraj wchodziłam, napisałam posta i mnie wywalało :angryy: Dodzwonić się nie mogę, ale jeszcze będę dzwonić, może akurat pani nie mogła odebrać...[/quote] No oby. Trzymam kciuki!
  20. Dobrze, że Molly jest w dobrych rękach i żadna krzywda jej nie dosięgnie. I dobrze, że nie odczuwa bólu, to rzeczywiście pozytywna informacja wiosno, bo to by było najgorsze!
  21. maciaszku, nie pytaj, jasne, że się zgadzamy :lol: przynajmniej tak myślę ;) Wow, super, to Madzia w nowym domku :loveu: Tak przy okazji, piękny ten owczraek długowłosy :D Jaszo, ja do kilku osób wysłałam pw z prośbą o wizytę, do osób z Żor, Wodzisławia, bo innych z tamtych okolic nie umiem znaleźć. Ale może Pan rzeczywiście jest na tyle godny zaufania, że nie trzeba wizyty? Dobrze by było jakbyś spotkała się z nim w schronie.
  22. [quote name='Randa']100zł miesięcznie się deklaruję[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: kochana :loveu: wysyłałam Ci już na pw nr konta, prawda? ;) Aha, zapomniałabym o najważniejszym :P Kornelia ma załatwiony transport, jedzie w poniedziałek :D Mogę już wszystkim wobec napisać, że jedzie do Biafry i Biafra ją zabiera w poniedziałek ze schronu :D Kornelio, szykuj się :D Doszła nowa wpłata od MyrkurDagur, 10zł dzięki:D A możecie mi powiedzieć kto to jest Danuta P. ? ;) nie napisała na jakiego psiaka 40zł??? [B]Nowy bazarek:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/mega-bazar-roznosci-wejdz-zobacz-do-3-08-godz-20-a-142694/[/url] Podnoście, kupujcie ;)
  23. Osoba obserwująca Franię na allegro też się narazie nie ujawniła :shake:
×
×
  • Create New...