Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Delph, to można je ogłaszać? Jakiś tekst do ogłoszeń by się przydał.
  2. A mój nie :lol: cieszy się, że mam taką pasję, sam mówi, że dzięki mnie stał się wrażliwszy na zwierzęta :lol: ostatnio, nie uwierzycie, jak ja byłam na akcji w Silesii to on gonił za owczarkiem po swojej dzielnicy i dzwonił do schronu żeby po niego przyjechali :crazyeye: byłam w szoku :oops:
  3. [quote name='Wiewiórka']Wiem głupio zrobiłam że domku nie sprawdziłam i drugi raz tego błędu NA PEWNO nie popełnię. wyjeżdżam na 14 dni. Tylko właśnie nie ma kogoś kto by ją wizą na ten czas...[/quote] :roll: Wiewiórko, a Frania gdzie będzie w tym czasie? :cool3:;)
  4. [quote name='marysia55']Lara pewnie znowu kopie rowy:diabloti: więc podrzucimy Verterka na pierwszą:loveu:[/quote] Ja Wam dam kopie rowy :mad::evil_lol: dziś odpoczywałam z TZ ;) No właśnie to muszę zobaczyć jak to się umieszcza na telegazecie i podeślę tak Verterka ;) Marysiu, od 21 do 21, bo Verterek jest od 21 czerwca w hotelu ;)
  5. [quote name='Wiewiórka']Prawdopodobnie we wtorek... nie wiem już co mam robić, nie chce jej zostawiać samej:-([/quote] :shake: nie wiem czy do niedzieli uda się coś znaleźć...
  6. O ja Wam dam :mad::motz: tylko spróbujcie :evil_lol: Dogorra jest wszędzie :evil_lol::evil_lol:
  7. taks, ale czy istnieją domy bez schodów? chyba nie...
  8. Dom z ogrodem bez schodów będzie trudno znaleźć :roll:
  9. [quote name='Asia_Klero']słuchajcie sprawa staje sie powazna:-(Szewa nie chce jesc...dostaje nawet najlepsze mieso...z reki,z miski...tylko podziubie i nie chce:placz:[/quote] Kurcze :( Asia_Klero, zapisz ją gdzieś do hotelu, trzeba zbierać stałe deklaracje, nie ma wyjścia.
  10. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja jestem Ślązoczko, nie zrobię Wam krzywdy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: najwyżej poturbuję :diabloti:
  11. [quote name='Delph']Już wiadomo, że to dwa psy i sunia :cool3:[/quote] :cool3: będzie potrzeba dużo ogłoszeń.
  12. Misza :loveu: fajnie wygląda już, w ogóle fajnie wygląda cała wasza banda na spacerze :cool3: budzicie respekt :cool3:
  13. Jestem :) jaka bidulka na tym filmie :( biedactwo :(
  14. [quote name='maciaszek']Kto mógłby porobić jeszcze jakieś ogłoszenia (choć mam nadzieję, że na allegro ktoś ją wypatrzy)?[/quote] Niech się ktoś zgłosi, Lara już nie wyciąga :roll:
  15. [quote name='Wiewiórka']Miałam dzisiaj do niej jechać ale zgłosiła się pani która chciała kotka, i wydałam pani kotka z DT u dziewczyny. Potem musiałam do zoologicznego po papu dla Franki i Pati, przy okazji po ciasteczka dla Hieny. Jutro do niej jadę na 100%, ale mam problem... Okazało się że wyjeżdżamy nad morzę:angryy: wcale nie chce jechać ale muszę. Obie sunie zabieramy ze sobą, ale w osierodku nie zgodzą się na 3 psa więc nie mam jak Hieny wsiąść. Wyjeżdżam w niedzielę. Teraz koniecznie muszę znaleść Hience dom do niedzieli.[/quote] O nie... a kiedy mija jej kwarantanna?
  16. Fajnie razem wyglądają z Verterem :lol:
  17. Verterek :loveu: ale Ty tam szalejesz :D Słuchajcie, a może zamieścić ogłoszenie Vertera na telegazecie? tam jest miejsce na ogłoszenia zwierzaków, jedno ogłoszenie kosztuje chyba 5zł.
  18. [quote name='sara_rokitnica']może być i za 20 zł ;) :D tylko poproszę nr. konta na PW :)[/quote] Ok, podam jutro ;) jak wystawię :)
  19. [quote name='LACRIMA']Wymagania jakie stawiacie potencjalnemu domowi powaliły mnie. Zostałam znokautowana.Pewnych rzeczy nie przeskoczę: mam trzy stopnie na ganku, terakotę, trzy psy, jednego kota. No i nie jestem lekarzem weterynarii (stała opieka weterynaryjna). Ale rozejrzę się, może ktoś ze znajomych? A tak poważnie: ja tylko chcę żeby Albert miał dobrze. Jeżeli u Was jest szczęśliwy - powinien zostać. Jeśli nie - same wiecie... Czy pomimo tych niedogodności nie można się poważnie zastanowić nad domkiem u Lacrimy?
  20. [quote name='SARA.dierra']i grubszy:evil_lol:[/quote] Ale nie gruby :p ładnie wygląda ;)
  21. Elza rozkwita :loveu::loveu::multi: odstawiajmy leki i Elzę do ogłoszeń szykujmy :cool3::lol:
  22. Może akurat poszczęści się Amidzie :roll:
  23. :shake: nie jest dobrze :( Ale podniósł na Ciebie zęby Klaudio gdy był pobudzony przez innego psa, więc to też trochę tłumaczy. Tzn. że dalej nie respektuje komend, gdyby je respektował to by siadł i byłoby po problemie. Wydaje mi się, że komendy trzeba go nauczyć na 100%. Może jak idzie jakiś pies Klaudio to staraj się oderwać jego uwagę. Nie iddźcie tą samą drogą co on. Dziwi mnie to, że u Kenny był taki spokojny :-o:-o:-o a teraz zrobił się z niego "potworek" :-o:-o
  24. [quote name='sara_rokitnica']ja zasponsoruję :)[/quote] Zasponsorujesz za 20zł? :)
×
×
  • Create New...