Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='maciaszek']Nie mam wieści. Moja wizyta została przełożona przez schron na nast. tydzień.[/quote] Oj szkoda :/
  2. [quote name='maciaszek']A może Frania przyjechałaby na nast. akcję w Silesii?[/quote] Właśnie, dobry pomysł :lol::lol::lol: bym ją na żywo zobaczyła :loveu::loveu:
  3. Jestem i ja. Zrobię bazarek dla biedaka. Co do allegro cegiełkowego to mogę zrobić, na konto Fundacji. Robić?
  4. Agata51 jak zwykle swoją "normalną" porą odwiedziła Marcelka :evil_lol:
  5. [quote name='nika28']15 sierpnia. Jutro spróbuję zadzwonić. Mam nadzieję że jeszcze aktualne...[/quote] To zadzwoń. Może najwyżej niech Pani przetrzyma dla nas budę.
  6. [quote name='MyrkurDagur']Przelałam właśnie moją miesięczną deklarację dla Verterka ;)[/quote] :loveu: dzięki :) potem sprawdzę wpływy ;) Doszło, 5 zł, od MyrkurDagur, dzięki :) [U][B]Ciotki, za drugi miesiąc pobytu Vertera w hotelu nie wpłaciły:[/B][/U] Leyla 50zł agata51 30zł supergoga 20zł Negri_2008 10zł mysza_1 30zł marysia55 10zł [B]majka50zł nie wpłaciła już za dwa miesiące[/B] Wczoraj minął 1 miesiąc pobytu Vertera w hotelu. Jest już zapłacony. Proszę o wpłaty za kolejny miesiąc. Część osób już wpłaciła. Allegro Vertera obserwuje jedna osoba ;)
  7. [quote name='clo']dziekuje lara!!!tekst umm..chyba z 1 strony plus moze to co moria o nim napisala?trzeba koniecznie podkreslic ze jest kochanym grzecznym psiakiem ktory trzyma czystosc w domu i umie sie w domu zachowac no i koniecznie ze jest malutki bo na zdjeciach kazdemu sie moze roznie wydac a to podobno naprawde nie wielki psiaczek[/quote] Ok, coś pokombinuję :) zrobię dziś wieczorem, najpóźniej jutro :)
  8. że też nikt jej jeszcze nie chce :mad:
  9. Ta Pani narazie też milczy, ale mam nadzieję, że się jeszcze odezwie.
  10. [quote name='gonia66']No i jestem już, choc tylko na kilka dni- jeszcze uciekam na kilka dni nad morze nasze tym razem:lol: Cieszę się ze u Miszki coraz lepiej choc nie mam czasu teraz czytac wszystkjich postow od lipca:lol:Za to mam czas doniesc, ze na moim koncie "znalazły" sie pieniążki od naszej kochanej cioteczki anonimowej2 w kwocie 300zł (za trzy miesiace deklarowane 75zł- czyli 225 zł plus reszta- czyli kolejne 75 zł na leczenie Miszki:multi::multi::multi:Jutro- tj dzis z samego ranca (ok 13 jak wstane:eviltong:) wysylam na konto Leyli:lol::lol:Pozdrawiam i dziekuje anonimowej cioteczce za pamięć i takie ogromne wsparcie:loveu::loveu::loveu:[/quote] gonia66, witaj szalona ciotko :loveu::loveu::loveu:
  11. 8 szczurków :crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu::loveu::loveu: to one wchłonęły chipsy po mojej chomiczce :D :D :D Ciotki, ja też z moim Bursztynkiem rozmawiałam, i wypłakałam mu się często, a on wtedy robił taką smutną minkę, jakby chciał mi coś poradzić, ale nie wie co i jak mi to powiedzieć, kochany był :)
  12. [quote name='Jasza']Może Maciaszek po dzisiejszej wizycie w schronisku będzie miała jakieś wieści o Mirce...[/quote] Prosimy o jakieś wieści o Mireczce :) oby dobre ;)
  13. [quote name='Lidan']Że też na każdym wątku musi ktoś siać ferment. Tym razem po cichu, za plecami zainteresowanych... Z jednej strony może to i lepiej bo zaraz zaczęłoby się wzajemne obrzucanie błotem, interwencja moda, upomnienia, bany itp. Jednak mimo wszystko przykro, że osoby, które pomagają od dawna psom (nie tylko siedząc przed komputerem ale robią to własnoręcznie) narażone są na nieprzyjemności i podejrzenia o "kłamstwo i kombinatorstwo." Ludzie, dajcie sobie na wstrzymanie, bardzo proszę. [B]kobix[/B] Co nowego u Gufiego? Chętnie zobaczylabym nowe zdjecia psiaka :-) [B]Biafra[/B] Jesteś niesamowita :happy1: Tylko skąd bierzesz czas i siły do opieki nad tyloma zwierzetami :hmmmm:[/quote] Biafra to od dawna moja idolka, robi tyle, że ja nie jestem w stanie tego ogarnąć :-o niesamowita to mało powiedziane, psi anioł :loveu:
  14. [quote name='Billie']Chciałabym dać na nią 5 zł. Przepraszam, że tak mało, ale w tym miesiącu mam mocno nadszarpnięty budżet:([/quote] :loveu::loveu::loveu: dzięki :D podesłany nr konta ;)
  15. [quote name='Ola la']niestety nic z tego :( dziewczyna bardzo chcialaby najwieksza bidę ale rodzice niestety maja wiecej do powiedzenia i biorą pieska ze schroniska w swoim mieście(Ruda Śląska). Mozeby załozyć małemu wątek?porobić ogloszonka itd ?[/quote] Jaki bezsens.... a jaka różnica z jakiego schroniska jest pies? ehhh, ludzie są rozbrajający...
  16. Jak jest nowe allegro cegiełkowe to dobrze, będę rozsyłać z zaproszeniami :)
  17. [quote name='majqa'][B]Małe uff...wieści z ostatniej chwili.[/B] Państwo odpisali, że kombinują kasę i jeśli się wszystko uda przelew pójdzie wieczorem (tak jak pisałam wszelką nadwyżkę Ania rozliczy). Auto, co dogadałyśmy, nie jest rozważane jeszcze z innego powodu. Obawy, co do suni to jedno, a drugie, sama Ania ma gigant ch.lokomocyjną, woli więc pociąg. Sunię chce dowieźć na miejsce osobiście.[/quote] To dobrze, że się jednak zadeklarowali przelać pieniądze. Nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy Ania zawozi psa, a Państwu się nie podoba i do widzenia... nie mówiąc już o pieniądzach i poniesionych kosztach podróży... jakieś to dla mnie nieodpowiedzialne ze strony tych Państwa.
  18. Ciotki, może napiszcie do moda, niech ktoś inny przejmie ten wątek.
  19. Jestem :) suczka ma allegro?
  20. [quote name='nika28']Chyba można, tyle że ja za 3 dni wyjerzdżam... :placz: I kto przejmie budę ? :-( Ale byłoby super...[/quote] A kiedy wracasz nika? Z warszawy do Łodzi nie jest tak daleko. Może zadzwonisz jutro i się spytasz czy ta buda jest jeszcze aktualna? Ogłoszenie było dodane ok. miesiąca temu.
  21. [quote name='terra']Przelew poszedł.;)[/quote] Dzięki :loveu: Ra_dunia, dzięki za bazarek :loveu: zaglądajcie ciotki, podnoście :razz:
×
×
  • Create New...