Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Słodko wyszła na tych zdjęciach :lol:
  2. Panno Zuzanno, powinni się o Panią bić! Pani taki ma fajny charakterek i taka ładna!
  3. Zuzlik już zrobił, a ja się na przyszłość piszę :cool3::lol:
  4. O nie :( jaki biedak :( jest strasznie zgaszony :( jakiś kat odebrał mu siłę do życia :angryy::mad: maleńki, nie poddawaj się, walcz! będzie dobrze, zobaczysz.
  5. O nie :( żeby nie pobiegł przez tą burzę gdzieś na oślep :(
  6. [quote name='martka1982']Dopiero teraz się zalogowałam. Janeczka jest już zaklepana dla tych państwa:)))) Mam nadzieję,że o transporcie również była mowa. Nie wiem jakie rozwiązanie znaleziono (jeśli w ogóle). U nas z transportem bardzo kiepska sprawa:([/quote] To może na transportowym spytać się? trzeba szukać. Edit: Założyłam wątek na transportowym: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/potrzebny-transport-na-trasie-konin-warszawa-po-9-08-2009-a-142731/#post12676246[/url]
  7. [U][B]Allegro Ogry:[/B][/U] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=697281157]Młoda, pełan energii Ogra marnuje się, pies,psy (697281157) - Aukcje internetowe Allegro[/url] 20,60zł za wystawienie.
  8. [quote name='MakS']:evil_lol: Kornelko, ja o tobie pamiętam i od sierpnia kasę przelewam a jakby któryś z moim pozostałych podopiecznych znalazł swojego ludzia (bo byle komu takich fajnych chłopaków oddac nie można) to wtedy podniosę kwotę. Cioteczki, ja mam teraz sporo zamieszania w prive life, więc chociaż podesłałyście mi nr konta dla Korneli to gdzieś mi się zapodział- wspomożecie biedną sklerotyczkę i podacie mi jeszcze raz?[/quote] Już podsyłam ;)
  9. Marcelo, tak groźnie patrzysz, trzeba się chować :-o:evil_lol:
  10. [quote name='agata51']A ja zupełnie inaczej - każdego dnia 1 wpłata (no, czasem następuje kumulacja). Matko jedyna, właśnie podliczyłam - mam na liście 31 piesków :crazyeye: [B]Listę zamykam definitywnie, do odwołania!!!! [/B][/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: agato51, ja Cię już nigdzie nie zapraszam, nie mam serca :-o
  11. No to rzeczywiście typowy jamnik :evil_lol: postaram się w najbliższym czasie z tymi ogłoszeniami, już z leksza nie wyrabiam :roll:
  12. Mi się podoba imię Rita ;)
  13. [quote name='lunarmermaid']Złomiarze tu raczej nie chodzą,bo nie ma po co... Tylko niech Kudlatek się pojawi,to pal licho rondel!!!;)[/quote] Jasne!!! Trzymam kciuki, powodzenia!!!
  14. Czekamy na wątek psinki.
  15. [quote name='Kla&Luk']Powinnam być świadoma, że biorę psa po przejściach i nie stosowne wg mnie było by oddanie go przy pierwszym problemie :) Będziemy pracować nad nim[/quote] Fajnie, że macie takie podejście :lol: Klaudio, a pisałaś do tej osoby, co maciaszek Ci poleciła? odpisała coś?
  16. [quote name='amikat']Zaczynam myśleć ze trzeba pobierać wysokie opłaty za psa. Zrobi sie mnie j adopcji ale będą OSTATECZNE. 10 x się zastanowi zanim wyda dziad jeden z drugim. Mam prośbę powiedzcie czy checie (jak jest lepiej bo mamy wybór) kolejna akcje zrobić 22-23 czy 29-30 siperpnia?. Kiedy lepiej? Czy przed samym początkiem roku?[/quote] Mi pasuje 29-30 lepiej :evil_lol: a poza tym może więcej osób będzie wtedy w SCC w ostatnie dni wakacji? już po wczasach? ;) Właśnie, może opłaty powprowadzamy? :razz:
  17. [quote name='bea_m']Weronia odnowiłam allego ale zaróno na pierwszym jak i drugim bardzo mało cegiełek sie sprzedało. Dwa dni pozostało do końca i dwie cegiełki sie sprzedały :roll: [URL="http://www.allegro.pl/item693398645_dog_jamnik_kundelki_psy_z_interwencji_w_czestocho.html"]Dog,jamnik,kundelki-psy z interwencji w Częstocho (693398645) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Widocznie ludzie maja wakacje i nie przejmują się losem zwierząt które na prawde potrzebują wsparcia.[/quote] Ciotki, bo trzeba bardziej porozsyłać link do allegro.
  18. [quote name='martka1982']Ola la jeśli nadal jesteś chętna to proszę Cię bardzo o allegro dla Janki (szczegóły były we wcześniejszym pw). [B]Tylko proszę zaznacz,że musi być na diecie dla jelitowców.[/B] Jeśli znajdzie się domek, to nawet gdyby Janka nie mogła być jeszcze wydana, to przecież domek, jeśli rozsądny, to trochę poczeka.[/quote] Dobrze, że to teraz przeczytałam :) przekażę Państwu, mam nadzieję, że się nie zrażą.
  19. Ojejku, jaki biedak straszny :( trzeba jakoś pomóc :(
  20. Może złomiarze? :roll:
  21. [quote name='Wiewiórka']Oczywiście razem z mną i Pati będzie szaleć nad morzem ;)[/quote] Ojejku, tej to dobrze, załapie się na wczasy, też tak chcę! :evil_lol:
  22. [quote name='marysia55']Lara kochanie no właśnie widzę, tylko ja mam juz tyle tych deklaracji, a większość za pełny miesiąć, więc mi łatwiej pamiętać, że jak ostatni się zbliża to jednym rzutem wszystkie deklaracje robię:evil_lol:[/quote] Spoko maroko, jeszcze się nie pali, narazie mamy zapłacony jeden miesiąc ;) jak będzie bliżej końca następnego do dopiero się zacznie :evil_lol::diabloti:
  23. [quote name='truskawa144']:mad: U nas to raczej powietrzem nie żył:evil_lol: Dodaj może,że jest zaszczepiony na wszystko i wykastowany.[/quote] To już dodałam ;)
  24. [quote name='coronaaj']Chyba katowickie wspaniale cioteczki bylyby odpowiedzia na wszystkie pytania. DT w Katowicach i rehabilitacja. Zrozumialam , ze Promyczek dalej w schronie??? Moze zle zrozumialam? [B]Gdzie jest Lara?[/B][/quote] Jestem :p Ciotki, u nas kiepsko z dt, wszystko zapchane, jeszcze niektóre psy wracają z adopcji, szkoda gadać :shake:
×
×
  • Create New...